Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasluzen remi. Backa visoka ekipa, koja je dobila sve duele u vazduhu, i zato kapa dole za potez Boacija za onu asistenciju po zemlji. Da smo forsirali niske ubace a ne visoke mozda bi dali i treci gol. Sve u svemu podrska za ekipu i trenera.

    Comment


    • Originally posted by salelesa View Post
      Kokeza, daj sad taj penal..
      Hvala Koki..

      Comment


      • Samar na vreme, momci su mislima vec protiv Kelna i moze se razumeti ovaj tim ima kredita, sistem je takav da moramo dobiti derbi za neku osetniju prednost pred podelu bodova, bice tesko ali idemo dalje.

        Comment


        • Nije da zameram, ali ne može se sa ovom postavom u goste.. na Rajku bi možda i uradili nešto.

          Nadam se da je Vujadin uvideo neke greške danas, i da ih neće ponoviti, kao i Miloje sa pogrbljenim u postavi.
          Možda nas Voša sutra ostavi na ovih 6_7 razlike.. lopta je okrugla, nada umire poslednja.

          Comment


          • Comment


            • Keln izgleda otpustio trenera pred mec s nama.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Kokezino maslo
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Kokezino maslo
                  Terze mađije maslo...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Dobri rezultati danas, kiks nas nije kostao, sad mir u ekipi za Keln iako je za mene licno mec sezone sa Partizanom, ja sam generacija koja pamti i 8 ,9 titula vise i ne zelim da nekad kazu e prestigli smo vas. Najavljuju lep dan u sredu, plus i cetvrtak pa ce teren biti ok.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      iako je za mene licno mec sezone sa Partizanom, ja sam generacija koja pamti i 8 ,9 titula vise i ne zelim da nekad kazu e prestigli smo vas.
                      Slažem se, pre bih podneo da nam Keln uvali 10 komada nego da nas ovi prestignu po broju titula...
                      Manchester United Serbia

                      Comment


                      • Originally posted by CoaDevil View Post
                        Slažem se, pre bih podneo da nam Keln uvali 10 komada nego da nas ovi prestignu po broju titula...
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Organi reda nam zabranili okupljanje u četvrtak na Terazijama..

                          Comment


                          • Bas cudno da pored raskopanog grada u 17h, u sred spica kad se ljudi vracaju sa posla, da zabrane setnju od Terazija do stadiona 4h pre utakmice..

                            Meni je veci problem da se iz centra grada vratim kuci, pa jurim na stadion u 21h, a taj korteo bi mi samo unistio zelju da uopste krenem ka stadionu iako imam kartu.

                            Ono sto je veci problem od 2 navedena je to kako ce se Sever ponasati na utakmici. Mi smo vec bili kaznjeni zatvaranjem dela stadiona, a umemo da se *urcimo i kad treba i kad ne treba, a rezultat je u oba slucaja 0.

                            Dakle ako bude politickih parola ili antihaskih skandiranja ili skandiranja imena koji nemaju veze sa fudbalom... mogu nas izbaciti iz takmicenja, zatvoriti stadion na par utakmica i sl.

                            Zato bi bilo bolje da se organizuje normalno navijanje ZVEZDI, a ne korteo!

                            Comment


                            • Slažem se, ali mislim da nema ništa od tog fair-play navijanja, naloženi smo na maximum, a u četvrtak ima i da se popije, tako da.. Uefa mafia Kosovo je Srbija!

                              Comment


                              • Капије стадиона отвориће се у 18.00 часова, три сата пре почетка утакмице, те молимо посетиоце да дођу на време како би избегли непотребне гужве и задржавања на улазима стадиона, Такође из безбедносних разлога, капије стадиона затвориће се пола сата пре почетка утакмице, стога је неопходно да се на стадион дође раније.

                                http://www.crvenazvezdafk.com/scc/ve...nije-zatvaraju

                                Comment

                                Working...
                                X