Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo veče.

    Comment


    • Znaš onaj osećaj kada si siguran u tvoj tim, e takav osećaj imam ove godine u FK ali mi se evo drug utakmica usere sudija sa nebuloznim odlukama,sa nečim što ni igračima ni klubu ni navijačima nije potrebno. Zaista sam razočaran sudijama (i to je bilo u tih 3/4 minuta i onda terj dalje ali tada je kasno).
      Siguran sam da bi Zvezda i bez tog guranja dala 3 komada lagano.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • На целом свету само Црвена звезда оооо..

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Znaš onaj osećaj kada si siguran u tvoj tim, e takav osećaj imam ove godine u FK ali mi se evo drug utakmica usere sudija sa nebuloznim odlukama,sa nečim što ni igračima ni klubu ni navijačima nije potrebno. Zaista sam razočaran sudijama (i to je bilo u tih 3/4 minuta i onda terj dalje ali tada je kasno).
          Siguran sam da bi Zvezda i bez tog guranja dala 3 komada lagano.
          Da ne idem u teorije zavere, jer u fudbalu za to nema potrebe. Ali ako guraju nek bude bar protiv Napretka da ne izgubimo kao što Partizan navlače da pobedi protiv Borca, šta nam poklanjaju igrača više na Marakani tekmu koju dobijamo sigurno, kao da to namerno rade da bi posle rekli e pa gurali smo i jedne i druge, delegitimišu našu pobedu.

          Comment


          • Ma ja se ne brinem oko tog guranja...to se prica svake sezone, vec sam oguglao...Mi to treba da "operemo" u derbijima, pa nek kuka ko god hoce...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Tu se slažem. Moraju da se vrate vremena da u tunelu Marakane mole Boga da ne bude 3-0 i da se smrzne i govno u njima.

              Te pobede ubijaju protivnika a oni imaju psihološku prednost zbog golova u poslednjih 10 minuta.

              Ali sad kad su Vujadin i ekipa tu, pre će poginuti nego izgubiti.

              Ratnički. Živeo Miloje! Majstore naš!!!!

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Apsolutno nepotrebno iskljucenje igraca Rada.
                Ma ako je. Nije ga on slučajno isključio. Nek se nauči da ne sme da na taj način prigovara sudiji. Inače, rekao je sudiji " Šta si to svirao pič.a ti materina".....
                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Pa i to nije u redu reći, da neki igrač to kaže Beloševiću leteo bi iz dvorane. Ali opet nije potrebno to protiv Zvezde, kao da namerno rade da umanje naš kvalitet.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Pa i to nije u redu reći, da neki igrač to kaže Beloševiću leteo bi iz dvorane. Ali opet nije potrebno to protiv Zvezde, kao da namerno rade da umanje naš kvalitet.
                    Svejedno..da li je protiv Zvezde, Radničkog, Napretka. To što se dešava dole na terenu je katastrofa i šta sve sebi daju za pravu pojedini fudbaleri i treneri i drugi predstavnici klubova. Pre nekoliko kola, kad nam je gostovao Voždovac...Stolica na tribine još u prvom poluvremenu, njegov zamenik u svlačionicu u drugom i molim te, crveni karton je dobio i doktor kluba koji je bio na klupi. Na stranu sve, ali doktor je skočio sa klupe da se razjašnjava sa sudijom. Da podvučem...ako ga je banovao
                    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • Hahaha... znam šta pričaju sudijama, ali dobro poznato je da je najtačnije generalizovanje na svetu da su fudbaleri najveće seljačine, čast izuzecima.

                      A banovi, veliki ljudi opraštaju i ja moram još jednom da kažem hvala Valteru što je lobirao za mene.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Hahaha... znam šta pričaju sudijama, ali dobro poznato je da je najtačnije generalizovanje na svetu da su fudbaleri najveće seljačine, čast izuzecima.

                        A banovi, veliki ljudi opraštaju i ja moram još jednom da kažem hvala Valteru što je lobirao za mene.
                        Lobiranje nije bilo toliko efikasno, koliko druge stvari, ali pusti sad to.
                        Na 1000 načina je mogao da izrazi neslaganje sa sudijskom odlukom, a znamo i mi i on (Ajković), koju sudija ne bi promenio, ali šta ćeš, karakter je govrio iz njega.
                        Eno gledam i na utakmici Roma - Lacio...sudija odlazi da vidi situaciju na monitoru, pošto to već funkcioniše kod Talijana, uverava se da je igrač Rome igrao rukom...snimak je nedvosmislen, da tako kažem, ali igrači Rome se bune, zašto je svirao penal??? Kaži mi da ti kažem...
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Najviše tog ciganisanja se dozvoljava u fudbalu. U NFL je to regulisano, pregleda se snimak, u životu nisam video da igrač popreko pogleda sudiju.

                          U fudbalu se dozvoljava to pogotovo u domaćem.

                          Možda sam oper pristrasan ali kad vidim kad igrači Partizana i Saša Ilić okruže sudiju, a i igrači Zvezde ali redje, dodje mi da ih sve onako... Kad se sudija povlači a njih 7 ga juri unose se u facu, to sam video samo u Španiji i Srbiji.

                          I sudije nisu cvećke useru ti utakmicu zato je pregledanje snimaka neophodno. U NFL se sve pregleda i opet ima grešaka ali su minimalne.

                          Sad to guši dinamičnost pogotovo u košarci ali šta je tu je.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Najviše tog ciganisanja se dozvoljava u fudbalu. U NFL je to regulisano, pregleda se snimak, u životu nisam video da igrač popreko pogleda sudiju.

                            U fudbalu se dozvoljava to pogotovo u domaćem.

                            Možda sam oper pristrasan ali kad vidim kad igrači Partizana i Saša Ilić okruže sudiju, a i igrači Zvezde ali redje, dodje mi da ih sve onako... Kad se sudija povlači a njih 7 ga juri unose se u facu, to sam video samo u Španiji i Srbiji.

                            I sudije nisu cvećke useru ti utakmicu zato je pregledanje snimaka neophodno. U NFL se sve pregleda i opet ima grešaka ali su minimalne.

                            Sad to guši dinamičnost pogotovo u košarci ali šta je tu je.
                            Sreća je ne pratim košarku ...samo mi bi još i to falilo... Pratio sam SAAF ligu, imam jednog "Imperatora" u kući i tu mnogo greše sudije, ali nema mnogo protesta. Ima, ali ne toliko nedoličnih, kao u fudbalu - socceru.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Ma bre cisto nivelisanje da se skrene lopovluk sa druge strane, pravite razliku jesu nam dosudili prnal za pobedu u 86 minutu?nisu naravno ovo je samo da bi se pricalo o tome a ne o majstoru Boaciju idemo sad u Belorusiju hrabro Napred Zvezda!

                              Comment


                              • Ovo se namerno radi da se naruži Zvezda. Sad prozivaju Zvezdu za zvezdanesterac.

                                Mislim da treba da uložimo žalbu protiv sudije jer je svirao nepostojeći penal za nas pošto ja nisam ni video što je bio, da se zaustavi ova farsa!!!!!

                                Farsa.

                                Nama u sigurno dobijenoj utakmici bacaaju mrlju da bi posle imali opravdanje da kažu pogledajte navlačilo se za obs kluba.

                                Podli idioti, podli zli i bezobrazni.

                                Comment

                                Working...
                                X