Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raspored do kraja polusezone

    15.11. Borac - Zvezda (Kup)
    18.11. Zvezda - Rad
    23.11. Bate -Zvezda
    26.11. Cuka - Zvezda
    29.11. Zvezda - Radnik
    03.12. Backa - Zvezda
    07.12. Zvezda - Keln
    10.12. Zvezda - Borac
    13.12. Partizan - Zvezda

    za 28 dana 9 utakmica pa nek posle neko kaze da ne treba rotirati i odmarati igrace!

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Jbg, mozda jesu besmislene sad te daleke utakmice ali ako bi odbili to bi im zatvorilo vrata za ubuduce.
      Bitnije je da igraju u Zvezdi odmorni nego u reprezentaciji.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Tempo ce biti jak, u uslovima JSL smo definitivno najkvalitetnija ekipa, ali akumulirani umor, neminovni pad forme i razlicite izakulisne radnje mogu dovesti do toga da nemamo vecu prednost na tabeli.

        Odlican posao radi Milojevic sa rotiranjem u timu, do sad smo zaista ekipa koja ima i glavu i rep, takticki i fizicki spremni za svaku tekmu.
        Nastaviti sa pobedama u Jsl, to je po meni prioritet, jer na samom kraju jesenjeg dela sezone idemo na JeNeA, tamo treba iskazati kvalitet u odnosu na komsiluk, koliko god igraci budu bili psiho-fizicki istroseni.

        Comment


        • Ne pratim često fudbalsku stranicu, pa se izvinjavam ako je bilo skoro pisanja o tome. Zanima me sta se dešava sa Rikardinjom?

          Comment


          • Originally posted by Vuk1408 View Post
            Ne pratim često fudbalsku stranicu, pa se izvinjavam ako je bilo skoro pisanja o tome. Zanima me sta se dešava sa Rikardinjom?
            Jos vuce tu povredu , trenira sa posebnim tretmanom, bice uskoro spreman.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Vjerovali ili ne, ja se jos sjecam tih utakmica.
                Nijedna nije bila direktno prenosena na televiziji, i samo se u kasnim nocnim satim mogao pogledati minijaturni skraceni snimak.
                Sutradan ujutro se trcalo na kiosk, da se od prvog do zadnjeg slova procita sve sto je o utakmici napisano u Politici.
                Briljirao je Slobodan - Cole Jankovic, koji je od tada zauvjek zauzeo mjesto u mom (navijackom) srcu. Tada je vjerovatno bio medju 3 najbolja desna krila na svijetu, a kod mene zauvjek ostao medju prvih 10, sa takvim legendama kao sto su Trevor Frensis, Renato Gauco, Dominik Roshto, Lato,... od nasih jos jedino Ilija Petkovic eventualno dolazi u obzir.
                Ako me dobro sluzi staracka memorija, dao je 2 a namjestio jos najmanje jedan ako ne i oba preostala gola.
                Mislim da je u Politici, za mec u Liverpulu dobio 9.5 uz obrazlozenje da jos nikom nikad nisu dali ocjenu 10.
                Last edited by A P; 06-11-17, 21:41.

                Comment




                • Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Kad izlazi Terzin intervju u celosti?

                    Comment


                    • Hoce li se produziti ugovor sa Milojevicem i radi li sena tome u klubu?Posto vidim da ga trazi Paok trebalo bi se obezbediti sto pre inace smo propali

                      Comment


                      • To sto balerina pise gluposti, nema razloga da te pogadja. Imao je ponudu PAOKa pre nase i odbio je i zbog nas i zbog pogresne boje dresova!
                        Drugo izazov Lige Sampiona evri ne mogu da zamene, a i sam je rekao da ce produzenje biti formalnost.

                        Comment


                        • -Бивши тренер фудбалера Црвене звезде Миодраг Божовић посетио је данас свој некадашњи клуб, који је напустио пред крај прошле сезоне

                          Звезда је моја кућа, то је ваљда свима јасно. Искористио сам коначно слободне дане да свратим до клуба. Уживам у Звездиним играма ове јесени и на овај начин сам хтео да пружим подршку стручном штабу и играчима јер ово што успевају је заиста феноменално. Надам се да тако мисле и звездаши и да ће подржати екипу и у првенству - рекао је Божовић за сајт Звезде.

                          Божовић је отишао из Звезде пошто није успео да одбрани титулу прошле сезоне, а у међувремену је преузео руски клуб Арсенал из Туле.

                          Он је искористио паузу у првенству Русије да дође на стадион "Рајко Митић", где су га дочекали почасни председник Драган Џајић, председник Светозар Мијаиловић и генерални директор Црвене звезде Звездан Терзић.

                          Миодраг Божовић је навео да "види да је и ове сезоне много тога ван терена против Звезде".

                          - Читам данас да се нуди да Звезда бира сваког судију. То је исто као када шибицар на улици нормалном пролазнику да да одабере шибицу испод које је куглица. А, све намештене - казао је Божовић.

                          Comment


                          • Pošto nekako cenim da je ovo "domaći teren" za Uroša, a koga sam banovao na mesec dana, objavljujem da sam preinačio svoju odluku i ban smanjio na 6 dana i nekoliko sati ( 7 dana ).....ban ističe 11.11.2017. u 21,00 č.
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Constantin View Post
                              Pošto nekako cenim da je ovo "domaći teren" za Uroša, a koga sam banovao na mesec dana, objavljujem da sam preinačio svoju odluku i ban smanjio na 6 dana i nekoliko sati ( 7 dana ).....ban ističe 11.11.2017. u 21,00 č.
                              Postovanje Konstantine, za pomilovanje.

                              Comment


                              • Luka Ilic dao gol za mladu, bravo mali.

                                Comment

                                Working...
                                X