Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kanga i gol i asistencija... Najbolji nas igrac uz Boacija... Ubedljivo!
    3-0 Pesic iz penala, loptu dodao... Kanga
    Last edited by mad for red; 05-11-17, 16:44.

    Comment


    • ima li neki link?

      Comment


      • Aleksandar Sale Pešić, molim lepo

        Comment


        • Odlicna igra Pesica... Kangica je klasa za ove nase livade.

          Comment


          • Odlična igra,bravo momci!

            Comment


            • Comment


              • Razlika izmedju mucenja od proslog kola i danasnjih 4-0 je to sto je igrao Kanga

                Comment


                • Bravo momci , pravi odgovor na desavanja u nasoj ligi, sad na zasluzeni odmor.

                  Comment


                  • Pesić & Kanga, sasvim dovoljno za laganu pobedu danas. Šteta što nije bilo Joveljića, mogao je da igra celo drugo poluvreme. Idemo dalje, a komšijama neću da se bavim.. do derbija!

                    Comment


                    • Čestitke na pobedi. Po meni, lakše nego što ste planirali. Da se pravdam samo da nam je više od pola tima povređeno. Klupa nam nije bila popunjena, uz dva-tri omladinca, rezervnog golmana nismo imali. svejedno...loše smo igrali, grešili u polju i uglavnom bili bezopasni. Pobedi se ne ma šta prigovoriti. Zasluženo.
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Čestitke na pobedi. Po meni, lakše nego što ste planirali. Da se pravdam samo da nam je više od pola tima povređeno. Klupa nam nije bila popunjena, uz dva-tri omladinca, rezervnog golmana nismo imali. svejedno...loše smo igrali, grešili u polju i uglavnom bili bezopasni. Pobedi se ne ma šta prigovoriti. Zasluženo.
                        Da, pisali smo pre neki dan ja sam ocekivao bas tezu utakmicu mada pitanje sta bi bilo da Kanga nije na vreme dao gol, rece vas trener da fali pola ekipe igrala su dva klinca 99 i 2000 godiste ai nema Pavkova, sve u svemu odmorite se pa se vidimo i u plej ofu nadam se.

                        Comment


                        • Jel ima(komsijska) klauzula da Pavkov ne igra i protiv FKP

                          Comment


                          • Cestitke Radonji i Krsticicu na pozivu u repku.

                            Comment


                            • Slazem se i nadam se da nece otici, jer im treba odmor, a ne let preko pola planete da bi zbirno odigrali poluvreme.

                              Comment


                              • Originally posted by mad for red View Post
                                Slazem se i nadam se da nece otici, jer im treba odmor, a ne let preko pola planete da bi zbirno odigrali poluvreme.
                                Jbg, mozda jesu besmislene sad te daleke utakmice ali ako bi odbili to bi im zatvorilo vrata za ubuduce.

                                Comment

                                Working...
                                X