Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vujadin komotno u top5 lige. Jedino on i možda Radonjć, i Žule.

    I ova mu je top lopta. Kanga i Donald najgori. Boaći se obrukao. Biće bolje.

    Comment


    • Svejedno nam dal bilo nereseno ili izgubimo ,svakako moramo da dobijemo u Belorusiji posto sugavci iz Kelna gube i briga ih

      Znaci ovde moramo na pobedu pa sta bude al nece nas,mada i oni su mogli da ga metnu dobar Borjan

      Donalda ako je moguce prodati u januaru tu zamenu imamo a njemu cena rasti nece moze samo dole
      Last edited by 61563; 02-11-17, 20:56.

      Comment


      • Kanga nek posalje jos jednu ovakvu loptu i ne mora nista vise da uradi na mecu....
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Čovek prespor, posle njega i Kange pucaju kontre. Kanga nonšalantno davi loptu. Ajde bre... Kao bacio dobar pas. Pa mora i on jedan pogoditi, svi napadi idu preko njega.

          A ovo bi Ugo juče omašio, usrao se Boaći. Biće bolje.

          ZvezdaIznadSvega - pa ne igra on za Mačvu. Kakvi su to standardi kao da smo najveće debilčine na svetu? Ima bre svaku da pogadja, malo koncentracije nije na odmet, a i da se mućne glavom. Izvodi aut i baca im loptu umesto pozadi zbog fer pleja, napred, ispred sebe. Toliko o tome koliko on razmišlja.
          Last edited by Cassius Clay; 02-11-17, 21:00.

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Kanga nek posalje jos jednu ovakvu loptu i ne mora nista vise da uradi na mecu....
            Jeste poslao dobru loptu ne sporim,ali isto je napravio kontru kad je isto hteo da doda aka Dzaka i dao i kontru,pa nas Borjan iscupao

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Vujadin komotno u top5 lige. Jedino on i možda Radonjć, i Žule.

              I ova mu je top lopta. Kanga i Donald najgori. Boaći se obrukao. Biće bolje.
              Bio sam skeptican kada su ga doveli ali je lik opravdao sve. Ne znam da li je to zato sto gine za Zvezdu ili je jednostavno naprasno napredovao ali ako nastavi ovako meni bi pre Mitrovica igrao u repki, doktor fudbala za doticnog.

              Samo da ostane u Zvezdi.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Kanga je srce i dusa ove ekipe...ko zna bar malo fudbala....takav pas se "ne pogadja"....to nije fudbal ispred zgrade...

                A za ove " velikosrBske rasiste" koji jedva docekaju da kao slucajno pomenu sve tamnopute strance....nema komentara...
                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 02-11-17, 21:02.
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Bravo Zvezdo, svi do jednog su dostojni dresa koji nose, i nismo svesni koje blago imamo u ovom timu i Treneru. Samo hrabro i možemo do kraja da odigramo onako kako se malo ko nadao, u inat hejterima, onim koji šatro navijaju za ovaj veliki Klub i komšijama koji samo čekaju na neki naš kiks. Jednom stečeni oreol evropskog i svetskog šampiona nikad se ne gubi, to se vidi u utakmicama sa najvećim, sa onim koji su kao mi! Nikad niko kao Zvezda!
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Bio sam skeptican kada su ga doveli ali je lik opravdao sve. Ne znam da li je to zato sto gine za Zvezdu ili je jednostavno naprasno napredovao ali ako nastavi ovako meni bi pre Mitrovica igrao u repki, doktor fudbala za doticnog.

                    Samo da ostane u Zvezdi.
                    I ja sam al mislim da je to do Milojevica,covek je utegao njih pozadi od L Taleka napravio stopera

                    Comment


                    • Jeste, nisam ni gledao Zvezdu dok nije Kanga došao. Čim ode prelazim za Partizan da navijam. Ronaldinjo iz Gabona. El Magico. Srce moje i moja duša Gelor Kanga. Cepi brat dve golčine ode u besmrtne.

                      Comment


                      • Poseban post za Gobeljića, svi su kukali, dečko se višestruko isplatio. Čak mislim nekad da je bolja opcija od Rodića, ne izleće puno napred.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Kanga je srce i dusa ove ekipe...ko zna bar malo fudbala....takav pas se "ne pogadja"....to nije fudbal ispred zgrade...

                          A za ove " velikosrBske rasiste" koji jedva docekaju da kao slucajno pomenu sve tamnopute strance....nema komentara...
                          Smanji malo, nikad se to ne zavrsi dobro po onoga ko etiketira I deklarise na ovom forumu. Nemas pravo.

                          Ne kazem da je Kanga los igrac, meni se ne dopada isto kao I Urosu. Ja samo trazim da manje petlja I sutira ako vec po vama ima Bogom dan pas ka Ozil, onda neka bude jos jedan kao ovaj malopre za Boacija I sve zadovoljni a ne da ide na zivac nerezonskim sutevima sa 48 metara
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Njega sam "etiketirao" s razlogom...nije prvi put...a o tome ne odlucujes ti u svakom slucaju i ne znam zasto si se prepoznao...

                            Kad o nekom igracu ne napises niti jedan afiramtivan post bez obzira na igru, a slozices se da ih je bilo dobrih, u najmanju ruku...a pri tom svaku gresku, los pas, prijem, prokomentarises negativno....ja nemam dilemu...
                            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 02-11-17, 21:17.
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Metnuo ga Keln,ajmo Zvezdo

                              Pa da nije prvi put da Urosa etiketiras rasistom,sto veze sa istinom nema
                              Last edited by 61563; 02-11-17, 21:17.

                              Comment


                              • Bravo sudija brat Italijanski

                                Keln poveo

                                Comment

                                Working...
                                X