Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maras je teska prevara, pitaj Terzica sta mu je Pavkov radio! Budesku ima cvrst ugovor sa Steauom koji vodi rumunski mafijas koji ga sigurno ne bi prodao ni za kakve pare koje mi mozemo da platimo,. Znaci Budesku je budalastina i nerealna prica. Markinjos je jos gora prica, jer nikad nije ni bio opcija, vec samo lozana drugara sa RSB foruma.
    Last edited by mad for red; 31-10-17, 18:48.

    Comment


    • Mi ako prodamo svu trojicu na zimu...titulu cemo uzeti...juce...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Mi ako prodamo svu trojicu na zimu...titulu cemo uzeti...juce...
        O tome pricam. Nadam se da ce Kanga potpisati novi ugovor, pa na ljeto neka vide sto ce s njim. Vjerovatno novi klub ali ne bi trebalo onda iskljuciti i ostanak takodje.
        Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

        Ljuba Tadić.

        Comment


        • Cak i da odu u januaru Kanga, Donald i LeTalek, dovescemo sigurno dobre igrace. I zbog Milojevica i zbog hajpa vezanog za Evropu i jer Terzic zna ako se to ne desi nema vise nikoga ko ce ga stiti. Ova sezona ce biti na krv i noz jer smo izjednaceni po broju titula i namestace gore nego u Cacku i Krusevcu.

          Comment


          • Originally posted by mad for red View Post
            Cak i da odu u januaru Kanga, Donald i LeTalek, dovescemo sigurno dobre igrace. I zbog Milojevica i zbog hajpa vezanog za Evropu i jer Terzic zna ako se to ne desi nema vise nikoga ko ce ga stiti. Ova sezona ce biti na krv i noz jer smo izjednaceni po broju titula i namestace gore nego u Cacku i Krusevcu.
            Pa upravo to. A potpisan je na 3 goine sigurno ne da bi ostao 3 godine. Znam situaciju u klubu, znam kako će biti. I sad su trebali da idu ali uprava je odlučila da rizikuje i da proba da im podigne cenu igrama u LE. Mislim da ćeto uspeti pogotovo kod Boaćija.

            Ne vidim poentu renoviranja tima pred kvalifikacije. To se na zimu radi, nema tu ozbiljnih utakmica pogotovo ako ispadnemo iz LE, nećemo biti umorni i neće biti kiksanja pod Milojevićem.

            Šta da igra Kanga do juna i onda novi igrač za kvalifikacije? I bude promašaj kao Rikardinjo i ćao kvalifikacije. Klub juri LŠ 100% jer se vidi koliko to Zvezdi donosi, sveli bi dug na 0 do septembra sledeće godine.

            Comment


            • Sigurno nikog nece prodati pre 31.8.2018. ili eventualnog ispadanja iz Evrope, bas kao i ove sezone.Znaci Kanga bi odigrao kvalifikacije i onda bi MOZDA otisao na kraju prelaznog roka. Kao Katai prosle godine, recimo.

              Comment


              • Ne verujem da bi Kanga to hteo. On želi da ide.

                Comment


                • Ludost bi u ligi gde mi moramo da se pošteno oznojimo za svaki bod , vidi pod Zemun, kad maltene imamo 2 utakmice nedeljno vec dobar niz bilo prodati ovaj trojac na zimu, čak i da stigno ok zamene pitanje kako ce da se sloze kockice, uzeti titulu pa na kraju sezone prodavati i praviti tim.

                  Comment


                  • Pa dobro, onda ništa od LŠ. Ja kad sam zastupao to onda sam prozivan za palanački mentalitet, kao ko jebe titulu Uroše bitna je LŠ. Kao kad smo jurili Mitrovića posle promašaja u vidu Edsona pa se kukalo što se od zime nije ozbiljno krenulo u izgradnju tima.

                    Comment


                    • Nebitno ta priča, bitno je da svi želimo najbolje klubu. Mene taj dug nervira jako.

                      Inače, jedan je Donald kapiten. Tačno se vidi razlika izmedju crnaca koji igraju za nas i crnaca koji igraju za ostale klubove. Dženkins, Aval Isah, Donald, ekipa... Evo ova izjava Donalda iako svi smatraju da je bespotrebna meni je simpatična jer je iskrena a ne ulizivačka. On nije taj tip.

                      Nadam se da će i kad odu svi jednog dana doći makar da gledaju svoju Zvezdu. I brat Lućo Ibanjez.

                      Mene deda koji ima 80 god i prati Zvezdu ceo život vatreno, dan danas pita gde je Ibanjez i kad će doći. Pita i za Acu Kataia, ne seća se svih igrača, ali Ibanjez pa Ibanjez.

                      To je dokaz ako se izgine lepo za ovaj dres, postaješ besmrtan u srcima navijača Zvezde.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Nebitno ta priča, bitno je da svi želimo najbolje klubu. Mene taj dug nervira jako.

                        Inače, jedan je Donald kapiten. Tačno se vidi razlika izmedju crnaca koji igraju za nas i crnaca koji igraju za ostale klubove. Dženkins, Aval Isah, Donald, ekipa... Evo ova izjava Donalda iako svi smatraju da je bespotrebna meni je simpatična jer je iskrena a ne ulizivačka. On nije taj tip.

                        Nadam se da će i kad odu svi jednog dana doći makar da gledaju svoju Zvezdu. I brat Lućo Ibanjez.

                        Mene deda koji ima 80 god i prati Zvezdu ceo život vatreno, dan danas pita gde je Ibanjez i kad će doći. Pita i za Acu Kataia, ne seća se svih igrača, ali Ibanjez pa Ibanjez.

                        To je dokaz ako se izgine lepo za ovaj dres, postaješ besmrtan u srcima navijača Zvezde.
                        Meni je titula jakoo bitna, ja sam deo generacije koja pamti i 9 titula više od Partizana i ne zelim da dozivim da nas prestignu, jako bitna, liga šampiona ili liga evrope je sjajno i donosi kintu ali titula je titula.

                        Comment


                        • Comment


                          • U kakvom je stanju Jovicic,hoce li ove godine na teren,mnogo nam fali u vezi obzirom na fudbal koji igramo i ogromnu potrosnju igraca.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Meni je titula jakoo bitna, ja sam deo generacije koja pamti i 9 titula više od Partizana i ne zelim da dozivim da nas prestignu, jako bitna, liga šampiona ili liga evrope je sjajno i donosi kintu ali titula je titula.
                              Uvek sam bio za to. Iskreno. Meni su titule najvažnije. Porkali su nas poslednjih 10 godina, da budu trofejniji ne bih preživeo. Pisao sam to a napadan sam onda da je Evropa važnija itd. Kad bi Partizan bio trofejniji od Zvezde, rekao sam istog dana bih podneo zahtev za otpust iz državljanstva i prijem u crnogorsko, da postanem privremeni apatrid. Ne bih to podneo nikako.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Uvek sam bio za to. Iskreno. Meni su titule najvažnije. Porkali su nas poslednjih 10 godina, da budu trofejniji ne bih preživeo. Pisao sam to a napadan sam onda da je Evropa važnija itd. Kad bi Partizan bio trofejniji od Zvezde, rekao sam istog dana bih podneo zahtev za otpust iz državljanstva i prijem u crnogorsko, da postanem privremeni apatrid. Ne bih to podneo nikako.
                                , ne ipak je to neka stvar tradicije, i nek se ne ljute grobari ali nije se dzabe pričalo da Beograd ima dve reke i jedan veliki fudbalski klub , sa titulom imaš da prodješ to jedno kolo i već si ako posle ispadneš u 4 kolu za ligu Evrope a seti se letos da bi došli do grupe 4 kola smo prošli.

                                Comment

                                Working...
                                X