Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije ni cudo sto niko nece da igra kod nas kad vidi s kakvim ljopcima ima posla.

    #supportdlt

    Comment


    • Srđan Plavšić, bivši igrač Zvezde dao je podršku nekadašnjem saigraču Demijanu Le Taleku koji je istakao da je Mladost "seljačka ekipa" jer igraju grubo i hoće da povrede.
      Plavšić se setio kako su njega povredili igrači Mladosti, tačnije Radomir Milosavljević.
      -Nikada taj start i tu utakmicu neću zaboraviti. Prvi put sam se zabrinuo za svoju karijeru. Start je bio sa dve noge, direktno na zglob, loptu nije ni gledao. Posle utakmice njihov trener Nenad Milovanović je rekao da se njegov igrač okliznuo!!.
      -Cenio sam ga kao čovek i stručnjaka do tog trenutka, Shvatam branio je igrača.
      -Poznajem dobro Le Taleka, miran je dečko, i nije igrač koji brzo plane. Verovatno se uplašio da nije teža povreda pa je tako reagovao. Ne osuđujem ga, samo on zna šta mu je prošlo kroz glavu tog trenutka - rekao je Plavšić.

      Comment


      • Borjan - Stojković, Le Talek, Babić - Rodić- Donald, Krstičić - Gobeljić, Kanga, Radonjić - Pešić.

        Comment


        • Борбена, добра утакмица.

          Comment


          • Nismo loši, stvaramo šanse, poželjno što pre dati drugi gol i da vadimo Boaćka.. inače, nEsam video gol, iz'ebao me stream tih minuta.

            Comment


            • Očajan meč, sudija poništio čist gol, razumem da Evropa uzima danak ali ovo mora bolje.

              Comment


              • Spartak je odlicno stojao na terenu. Dobar je ovo mec. Dosli su gosti da igraju. Nisu igrali bunker i zbog toga svaka cast Spartaku.

                Comment


                • Loše smo igrali, loše smo se kretalči i u drugom poluvremenu smo čekali samo da sudija odsvira kraj.
                  Linijske sudije su bili najgori akteri večeras a Spartak izuzetno brzo i dobro razvija kontru, srećom bez završnice.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Pregurasmo ovo nekako. Vidi se da smo umorni, teske noge....
                    Spartak vrlo interesantna ekipa.

                    Comment


                    • I ovaj pad forme morao je da se desi, prosto je-koliko god Milojevic rotira u Jsl tako pokusavajuci da odmori igrace i da vise njih dobije minute (sto je sasvim smisleno), Zvezda ipak nema tezinu za dva fronta, posmatrano fudbalski.
                      Jako je vazno odradjivati meceve na domacim livadama i odrzavati prednost do derbija. Spartak je sigurno jedna od kvalitetnijih ekipa u ovoj Jsl, dobro su danas stajali na terenu, dosta smisleno igraju, a nasi iako u najboljem sastavu kojim je trener raspolagao bili su def teskih nogu i fizicki mnogo slabiji nego na nekoliko prethodnih tekmi.

                      Comment


                      • Nije pad forme, nego umor i iscrpljenost.

                        Od kraja juna prakticno igraju 2 utakmice nedeljno i tako ce biti do sredine decembra.

                        Comment


                        • Originally posted by mad for red View Post
                          Nije pad forme, nego umor i iscrpljenost.

                          Od kraja juna prakticno igraju 2 utakmice nedeljno i tako ce biti do sredine decembra.
                          Iz te fizicke iscrpljenosti sledi pad forme tj slabije partije pre svega u Jsl, gde kvalitetom treba da gazimo redom.
                          Sustina je i slabijom igrom dobijati meceve uz adekvatne rotacije zavisno od protivnika, znamo koliko je sistem takmicenja debilan, prednost ne treba da se topi do derbija na JeNeA. Taj mec ce biti jako znacajan sa aspekta proleca.

                          Comment


                          • Dzabe sto smo jaci od svih kad nas stize umor. Jos kad se JSL kasapini zabunkerisu i zato i trosimo dosta snage.
                            Protiv Arsenala se videlo da nema pada u formi, vec samo umor..

                            Comment


                            • Originally posted by mad for red View Post
                              Dzabe sto smo jaci od svih kad nas stize umor. Jos kad se JSL kasapini zabunkerisu i zato i trosimo dosta snage.
                              Protiv Arsenala se videlo da nema pada u formi, vec samo umor..
                              Sta ja znam. Mozda bi trebalo dati sansu mladjima da izguraju ove utakmice na Marakani (Miticu). Ovako gledamo prvi tim, najjacu postavu, a igraci se vuku i ne ulaze u duele. Naravno, ne treba zameniti svih 11 igraca, nego 3-4. Ko se pokaze igra i sledecu utakmicu, a ko ne pauzira. I tako u krug odmarati sve nosioce igre iz prvog tima sem golmana.

                              Comment


                              • Naravno da mladi treba da igraju što više, i svaki minut Sutlijaša & Anđelka je zločin prema tim klincima, a nama kazna za oči & mozak..

                                Vezano za tu fizičku spremu, vole fuZbaleri da splavare, ali se nadam da Miloje to drži na umerenom nivou, karantin rules!

                                Comment

                                Working...
                                X