Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Nikada mi neće biti jasna ta nedovoljna i loša fizička pripremljenost naših klubova. Baš se ne radi kako treba, a hoće u Evropu.
    Takva je i reprezentacija uvek bila, pretrči nas ko stigne i nadigra u tom segmentu. Ehh kada bi se fudbal igrao jedno poluvreme

    Koliko je nedostajao ovaj ambijent na Mari

    Iako se nisam nadala uopšte, razočarana sam.
    Vrlo je jednostavno, tokom godine imaš u domaćem prvenstvu nedostojne protivnike koje lagano pobeđuješ i sa 50% snage u odnosu na onu koja je potrebna u Evropi, i teško je naterati igrače da treniraju više u takvim uslovima.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Nema to veze sa treninzima...tokom sezone ne mozes igrace previse da opterecujes na treninzima...ono sto se uradilo u pripremnom periodu se samo odrzava kroz utakmice...a kod nas su protivnici preslabi da bi se drzao ritam kakav iziskuju evropski mecevi...plus su nase pripreme jako rano pocele i igraci prakticno nisu ni imali odmor od prethodne sezone...mnogo je tu faktora i treba Milojevicu skinuti kapu sto ekipa i pored svega ovako izgleda...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Vrlo je jednostavno, tokom godine imaš u domaćem prvenstvu nedostojne protivnike koje lagano pobeđuješ i sa 50% snage u odnosu na onu koja je potrebna u Evropi, i teško je naterati igrače da treniraju više u takvim uslovima.
        Ma sve je to ok, ali ako već igraš u Evropi pravila bi trebalo da su drugačija, a ne ne možeš da ih nateraš.
        Ako glavni preduslov ne ispunjavaš da se nadmećeš sa ovakvim ekipama, a ovo je ko zna koji put, onda...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Nisam neki ekspert za fudbal, ali ono što je meni vidljivo da većini tih ekipa koje forsiraju jak ritam uspevamo da pariramo do nekog 75-og, 80-og minuta, što je za ranije trenere bila misaona imenica. I čini mi se, opet laički, da je Milojević uspeo da maksimizira vrline igrača i igra je gledljiva posle dugo, dugo vremena.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Bitno da su Grobari i Delije protiv regionalne lige. Khm, njihove gazde.
            Nije da provociram, ali stvarno ne razumem kako neko moze toliko paznje da posveti ovim klubovima, a ocigledno je da im konce vuku iskljucivo kriminalci, prevaranti, bitange. Ustvari, ceo fudbal nam je zatrovan tim parazitima.

            Kada bi samo prava deca dobijala priliku da dobiju dobre treninge sa strucnim ljudima, bili bismo sila kao i u ostalim sportovima. Imamo odlicne genetske predispozicije.

            Kako neko moze da podrzava klubove zbog kojih mnogi ne dobiju priliku da postanu uspesni sportisti, vec samo tatini sinovi sa debelim kovertama...

            Kada bi se narod nekad, mozda, makar malo osvestio, moglo bi da bude bolje.

            Comment


            • Pa najlakse je dici ruke...i pustiti da propadne...Mi malo stariji pamtimo i neka druga vremena, vremena u kojima smo se i "zaljubili" u te klubove...ovo je za mene prolazna faza, ma koliko traje, doci ce i tome kraj...a do tad, ne mogu tu ljubav prema Zvezdi da stavim na "hold"...ne ide to bas tako...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Ništa veliko ne bi promenila ni regionalna liga.Nije to kao u vreme Jugoslavije gde su igrači ostajali do 28.godine.Sad isto i u Bosni ili Makedoniji klinci čim odigraju jednu sezonu dobro odoše preko pa makar u drugu ligu Belgije ili Austrije

                Comment


                • Bice tako dokle god je ta bagra tu. A sama da ostavi to bogatstvo - nece.
                  Za par godina bi se sve resilo kad bi narod hteo: prestane se sa gledanjem domace lige, prazne tribine, slaba pracenost preko TV-a. Samim tim, gubitak para od sponzora, tv prava, ulaznica. Bum, nema prihoda, bagra nema sta da trazi vise tu i odlazi sa funkcija. Drzava takodje nece ulagati u klub jer je propao jos jedan nacin da se zamajava narod. I onda, trziste postaje otvoreno za neka privatna lica koja imaju u interesu da zarade. A svakako bi se moglo zaraditi, posebno kad bi se napravila Balkan liga, jer se ovde fudbal puno prati i voli. Kada bi bilo dobrog fudbala, ogromnu paznju bi privukao.

                  Ipak to je malo sajens fiksn, teoretski je moguce ali u praksi tesko, bas zbog te privrzenosti navijaca svojim klubovima. A steta, moglo bi super da bude.

                  Comment


                  • Ima poentu limun, proći će pre život nego ta "trenutna faza". Kvalitet naših igrača pre će da ispliva u nekoj drugoj sredini, nije bitan rezultat i igra, nego ko je koliko "dobar" od nekog igrača, a njegov kvalitet će da napumpaju lako potkupljivi novinari, a javno mnjenje će non stop da se truje pričom kako eto, hteli bi mi dobar rezultat, ali drugi imaju mnogoo više para i bolje uslove i treba biti zadovoljan što uopšte postojimo. I to je slučaj sa svim sportovima, samo je u fudbalu najvidljivije jer se obrće najviše novca.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Te gledanosti odavno nema ni na tv ni na tribinama.Ljudi veoma malo dolaze na stadion sa izuzetkom derbija ili sve redjih Euro utakmica. Nema ni sponzora, osim ako neko ne pere pare preko klubova ili nešto muti. Lopova oko fudbala neće nestati. Dovoljno je da prodaju ponekad fudbalera za 3,4,5 miliona, te pare ne mogu dobiti ni da prodaju neku fabriku.

                      Comment


                      • Nisam bas siguran koliko se prati, ali po portalima uvek vidim brdo komentara posle Zvezdinih ili Partizanovih utakmica, bilo da je domaca liga ili LE. Mislim da ne bi uspeli da pokriju sve troskove samo prodajom igraca.. A i ne bi privukli nove ako bi postojalo navijacko mrtvilo. Ko bi hteo da igra pred praznim tribinama

                        Comment


                        • Tuzan i ponosan, pamtio sam i teze poraze i neke bas gorke dane na stadioonu ali ovo vecerras je za Evropski nivo sramota. Ako se u super ligi onako sudi bar u evropi treba da bude drugacije, ali glavu gore ova sezona je sto se Evrope tice za mene odavno uspesna. Bravo Miloje, bravo momci.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Šteta, zaslužili smo bod. Mnogo nama treba vremena da bi shvatili da nema teatralnog padanja i prenemaganja sa sudijama. Stojković je i inače bio mislim najlošiji u našem timu.
                            I nije krađa, ofsajd nije bio, svaki žuti je postojao, Rodić da nije ruku imao na protivničkom igraču i da nije laktom napravio šljivu ne bi dobio žuti.
                            Bolje malo pogledaj sa tribina se videlo da je ofsajd, rakodje i igrao je njihov igrac rukom nesto kasnije pa opet nije nista svirano, perfidno sudjenje.

                            Comment


                            • "Meni je u ovom momentu bitno da su momci dali sve od sebe, imali smo dosta dobrih šansi, mogli smo da povedemo. Nisam video da je Arsenal dominirao i pravio nam probleme", rekao je Milojević

                              Prema njegovim rečima, činjenica da su bili egal sa asovima iz Arsenala mnogo će značiti njegovim igračima.

                              "Ovo je utakmica u kojoj se stiče iskustvo, većini igrača ovo su prve utakmice u Ligi Evrope, sigurno će nam značiti to odmeravanje sa jakim rivalima", rekao je Milojević.

                              Na pitanje da prokomentariše isključenje Milana Rodića, Zvezdin trener je rekao: "Crveni karton je, po mom utisku, negde prelomio meč. Ne znam da li je opravdano, ali 10 minuta pre kraja, u Engleskoj imate mnogo grubljih startova, pa se ne dobija karton. Ukratko, prestrogo isključen".

                              Milojević smatra da je još rano za matematiku u borbi za drugo mesto u grupi.

                              "Znam da su apetiti porasli, ali idemo utakmicu po utakmicu. Ima još dosta da se igra, Arsenal je tim za Ligu šampiona, a drugi će se tražiti izmedju ove tri ekipe, ne bih ja otpisao ni Keln", zaključio je Milojević.

                              Comment


                              • Dobro smo igrali, dobro držali pozicije na terenu ali nismo iskoristili šanse koje smo imali. Primili smo gol nakon crvenog kartona pa bi svaki naš"rodić" trebalo dobro da se zamisli koliko štete nanese njihovo laktanje. Ako odigramo i preostale tri utakmice kao što smo igrali ove prethodne ja ću biti prezadovoljan makar i da se ne plasiramo dalje.
                                " ko ne plati na mostu, platiće na ćupriji"

                                Comment

                                Working...
                                X