Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Pa šta da radimo. Ja se ne ljutim na njega dosta je igrao, pravo je vreme da od zime krene i on dalje a i Zvezda, usput da uzmemo pare.

    Nego jeste provalili kako se za 3 meseca stvari izmeniše. Zvezda se u fudbalu plasirala u LE, igra dobro, u košarci nije sve zategnuto kao ranije, što ne znači da neće biti, ali odjednom se menja perspektiva.

    Odjednom dežurni basket navijači sve češće govore imena Radonjić, Boaće, Kanga... U mom okruženju ne na forumu. Takve ljude najviše ne mrzim nego ne podnosim. Pitam ih letos pošto sam ja uvek hard core optimista, hoće li na Zvezdu protiv Irtiša Floriijane, to je takav podsmeh bio, kao koja Zvezda, a sad umeju da pitaju kad ćemo na Arsenal.

    Tako su mi ogadili i KK baš retko idem. Ne klub ogadili mi da se pojavim, odjednom su svi najludji fanovi kkcz, a kad je bilo teško smejali se.

    Najgori su mi ti zvezdaši. Zvezdaš si i kad Jevtić maši prazan gol i kad Kanga daje sa 30 metar. Zvezdaš si i kad Nedović kuca protiv Cibone a mi se raspadamo, i kad dobijamo Fener i Real.

    Jbg malo je off, ali primetio sam to me iritira u okruženju ti zvzdaši.
    Oni su zvezdasi zato sto je klub uspesan i zato sto svi ortaci navijaju za Zvezdu (slicno vazi i za Partizan). Da ih ne interesuju rezultati mnogo navijali bi za lokalne klubove.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Nisam znao da je zato. Hmm, znači ako je klub uspešan navija se za njega, a ako ne onda za lokalni. Za mene je to stvar kućnog vaspitanja, izgradjena su imena ovde već i ako navijaš kad ide dobro, budi tu i kad je loše.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Nisam znao da je zato. Hmm, znači ako je klub uspešan navija se za njega, a ako ne onda za lokalni. Za mene je to stvar kućnog vaspitanja, izgradjena su imena ovde već i ako navijaš kad ide dobro, budi tu i kad je loše.
        Kazem kakav je nas mentalitet (to vidis i po tome koliko se pljuju igraci kada ne ide dobro). Ovakvi kao sto su na ovom forumu ili slicnim su manjina.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Slažem se nema šta.

          Davno sam gledao ovaj klip. On sve objašnjava, kako se to voli klub.

          Comment


          • Dejan Joveljić ,Luka Ilić,Veljko Nikolić,Jug Stanojev ,Aleksa Terzić igrali danas za omladinsku reprenzentaciju u pobedi nad Kiprom 1-0, strelac Jovanović, kvalifikacije prvi krug.

            Comment


            • Comment


              • Post sa RSB foruma iz 2012 hahahahaha

                www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                Comment


                • Koga zanimaju karte za LE

                  https://www.iticket.rs/sr/all.html

                  Comment


                  • boaci danas starter za ganu u remiju protiv ugande

                    Comment


                    • Oslabljeni neigranjem pre svih Dejana Joveljića, omaldinci Crvene zvezde uspeli su da zabeleže važnu pobedu na gostovanju protiv ekipe Moravac Orion. Oba gola za crveno-bele postigao je Milan Šikanjić.

                      Kadeti našeg kluba zadržali su stopostotan učinak. I u desetoj utakmici ove sezone, kadeti su zabeležili pobedu i na taj način su zadržali lidersku poziciju na tabeli.

                      Omladinci: Moravac Orion — Crvena zvezda 1:2 (0:1)

                      Teren: Moravca
                      Sudija: Aleksandar Živković (Niš)
                      Strelci: Milošević u 83′ za Moravac, a Šikanjić u 41′ i 75′ za Crvenu zvezdu.

                      Moravac: Jovanović, Đenić, Mitrović, Petković (od 46′ Milošević), Marko Mladenović, N. Mladenović, Cakić, Đorđević (od 58′ Trajković), Miljković (od 75′ Milan Mladenović), Marković (od 82′ Cekić), Anđelković (od 46′ Janićijević).

                      Crvena zvezda: Simonović, Janković, Daničić, Santrač, Eraković, Rakić, Bosić, Tomić (od 61′ Kojić), Gavrić (od 86′ Aćimović), Tanko (od 58′ Savić), Šikanjić.



                      Kadeti: Kiker — Crvena zvezda 0:1 (0:0)

                      Teren: Kod ložionice, Kraljevo
                      Sudija: Uroš Vuković (Kragujevac)
                      Strelci: Dedijer u 54.

                      Kiker: Marunić, Todorović, Bačkulja, Baltić, Bogavac (od 75′ Jovanović), Milanović, Gočovija, Petković (od 83′ Blažić), Popović, Koković (od 62′ Gojković), Markiš.

                      Crvena zvezda: Krstović, Pavlović, Stajić, Jankulov, Savić, Adžibaba (od 32′ Ajdinović), Velikić (od 79′ Nestorović), Stojanović, Burmaz (od 90′ Milikić), Jočić, Dedijer (od 89′ Puletić).

                      Comment


                      • Comment


                        • Zule da nauci Srnu kako se reaguje na ova ubacivanja sa strane
                          Last edited by Carcosa; 09-10-17, 10:41.
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Dragana Mladenovića bi na mestu prvog čoveka Omladinske škole mogao da zameni Nikola Jelić koji je radio 3,5 godine u ruskom Krasnodaru
                            Određene promene mogle bi da se dogode u narednih nekoliko nedelja u FK Crvena zvezda. Sve češće se oko stadiona “Rajko Mitić” mogu čuti glasine da će direktor Omladinske škole Dragan Mladenović (41) otići iz kluba. Kako naš portal saznaje, njega bi na mestu jedne od najodgovornijih funkcija u Crvenoj zvezdi trebalo da zameni Nikola Jelić (41), mladi stručnjak koji je radio 3,5 godine u ruskom Krasnodaru. Bio je zamenik glavnog trenera za rad sa najmlađim fudbalerima.

                            Comment


                            • Ima istine u prici, ali ne bih voleo da se to desi.

                              Comment


                              • Jel Mladenovica otpustaju ili prelazi na bolje?

                                Comment

                                Working...
                                X