Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolji je bio Gro(k)f sa pricom da nije realno da se izbaci Ludogorec, da ovaj tim ima vise para, da su u onom redovne. Aha, dosao si da dobijas timove koji ili ne mogu, ili ne zele da se bore makar za bod (a cesto i jedno i drugo) u JSL.
    Milojevic je trenercina za doticnog. Takodje se i uprava isprsila i zadrzala citav tim i sad vec ima sansi za ulazak u 32 u ligi evrope sto bi bio istorijski uspeh (ako se brise praistorija od pre vise od 20 godina ). Samo korak od najveceg uspeha srpskog fudbala, a to je 1/16 finala lige evrope.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Ja sam imao toliku veru da Partizan gubi, imam skrinšot poruke gde drugu šaljem na poluvremenu da će biti 2-2 najmanje a verovatno 3-2 za Dinamo na kraju. Barija mi i titule mi prvaka Evrope Zvezde ne lažem.

      Znam da se provlače od Videotona, previše sreće i golman koji brani sve, znao sam da nemaju šanse. Prvo poluvreme što bi se reklo ovi nisu znali gde se nalaze i onako lagano primili dva gola. Ali znao sam da je Partizan očajan u odbrani i poslao sam drugu to sa toliko vere. Nisam ni branio tiket života mi.

      Drago mi je što je Partizan izgubio, pare ko pare.

      Svaka čast mojoj Zvezdi ulepšala mi je veče. Dosta je bilo golova kao Rendžers, lopti kroz noge golmanu i vrljavih golova kao Bajern 2007. vreme je da Jojići gadjaju okvir gola, nema više. Treba naći podatak da koliko puta nam je pogodjen okvir gola. Par puta Sparta, Bate danas Keln.


      Zvezda je šampion. Poklon kvota 4.55

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ja sam imao toliku veru da Partizan gubi, imam skrinšot poruke gde drugu šaljem na poluvremenu da će biti 2-2 najmanje a verovatno 3-2 za Dinamo na kraju. Barija mi i titule mi prvaka Evrope Zvezde ne lažem.

        Znam da se provlače od Videotona, previše sreće i golman koji brani sve, znao sam da nemaju šanse. Prvo poluvreme što bi se reklo ovi nisu znali gde se nalaze i onako lagano primili dva gola. Ali znao sam da je Partizan očajan u odbrani i poslao sam drugu to sa toliko vere. Nisam ni branio tiket života mi.

        Drago mi je što je Partizan izgubio, pare ko pare.
        Kakve ove veze ima sa temom? Dajte, brisite ovaj post odavde.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Ja sam presrecan daj Boze da ovo bude normalna pojava od danas pa ubuduce.

          Comment


          • Svaka cast momcima i posebno miloju ciji se pecat vidi na svakoj utakmici. Fantadticno prvo polivreme i samo nas je sebicnost pojedinih igraca kostala da ne bude barem 2:0, 3:0.
            Mozda smo u drugom prerano povukli rucnu, nadam se da ce iskustvom i novim pobedama to da se sredi. Ipak se ne cuva rezultat 45 minuta.
            Jedina zamerka ako se nesto moze zameriti igracima po meni je ono borjanovo zadrzavanje vremena nos u prvom poluvremenu na 0:0 iako je bilo ocigledno da smo bolji i besomucno previjanje po terenu u drugom poluvremenu. Mozda je to deo taktike i mozda to rade i vece ekipe od nas ali meni je to stvarno bilo na momente degutantno.
            Jos jednom bravo momci, odlican rezultat i fantasticno poluvreme

            Comment


            • Igramo fudbal!
              To je najvazniji odradjeni zadatak Vladana Milojevica i njegov pecat na ovaj tim Zvezde. Pokazao je da moze od dezorganizovane ekipe koja svakako poseduje kvalitet, da stvori borbenu, fizicki pripremljenu grupu igraca, gde se zna koliko ko moze, gde svako daje svoj doprinos i podize nivo kvaliteta tima koji igra i nadigrava se i protiv mnogo skupljih i nominalno jacih rivala.

              Juce smo u 1.pol apsolutno nadigrali tim kome ne cevtaju ruze u jbnoj Bundesligi, gde su prosle godine bili medju 5 ekipa i zasluzeno obezbedili LE posle 20 i kusur godina. Rasrafili smo ih na sredini terena, dominirali u napadu, ucinili im napad beskorisnim.
              Blok iz 2.pol je plod psiholoskog pada i povlacenja, mislim da taktika Milojevica nije bila tako pripremljena, ali na kraju su momci junacki odloleli i zalsuzili tu srecu!

              Bravo, Zvezdo!
              Samo hrabro u nove pobede! Velika je ovo stvar za klub koji vec dugo kuburi na razlicitim planovima, sada imamo 4 boda nakon dva kola u Jevropi, sigurno veliki uspeh!

              Comment


              • Moze li neko ponovo o bodovanju? Link ako ga mrzi, nisam u toku sa novim sistemom.

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Moze li neko ponovo o bodovanju? Link ako ga mrzi, nisam u toku sa novim sistemom.
                  https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert...trank2018.html
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • Ja sam mislio posto imamo 4 boda, dva boda su odbranjena i sad imamo jos dva. Ispada da imamo jedan bod dodatni samo. Zapravo moja je greska. Ja sam uobicajno pobedu bodovao sa 3 poena a za pobedu sto se bodovanja tice idu 2 poena.
                    Last edited by suptil; 29-09-17, 11:13.

                    Comment


                    • Inace...ko je malo pogledao jucerasnji mec Bate-Arsenal mogao je da vidi da je londonska ekipa itekako ranjiva u ovom sastavu...Bate je dosta prilika propustio, sviran je nepostojeci penal za Arsenal...jesu klasa iznad, to stoji...ali u tom kombinovanom sastavu svakako nisu nepobedivi...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Uefa nas kaznjava ponovo,zbog baklji,ubacivanja predmeta i jos necega.Kazna ce biti odredjena 19.oktobra.

                        Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • A Keln? Njih ne kaznjavaju?
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ja sam ispratio PSŽ Bajern i koliko sam video, na početku utakmice je bila bakljada, tj. nekoliko baklji je upaljeno. Ako grešim, nek me neko ispravi. Na sajtu UEFE za disciplinske postupke ne postoji u evidenciji da će oni biti kažnjeni. Sprdnja od organizacije.

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Inace...ko je malo pogledao jucerasnji mec Bate-Arsenal mogao je da vidi da je londonska ekipa itekako ranjiva u ovom sastavu...Bate je dosta prilika propustio, sviran je nepostojeci penal za Arsenal...jesu klasa iznad, to stoji...ali u tom kombinovanom sastavu svakako nisu nepobedivi...
                              Verujem da i oni razmisljaju kako im i 3 boda iz dva meca rade posao, odnosno 3 sad i jos 3 protiv BATE i nece bas zapinjati. Realno smo u bas bas bas bas lepoj situaciji i uveren sam da ce Miloje znati kako da pripremi igrace za iskusenja koja slede.
                              Davno jedan nas (klub iz Srbije) fk nije igrao ovako u Evropi, mozda Partizan pre dve godine, ono ranije su bila mrcvarenja u grupama i 2-3 boda i to je neozbiljno. Imamo konacno priliku da se secamo (kasnije, za godinu dve) neceg lepog sto je nas fk ostvario, a da to nije bilo pre cetvrt veka. Mislim da nam jedna pobeda na Marakani i bod u Belorusiji garantuju nastavak sna.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                A Keln? Njih ne kaznjavaju?
                                Kaznice i njih, al slaba je to utjeha...

                                Comment

                                Working...
                                X