Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poznati fudbalski menadžer i nekadašnji sportski direktor Crvene zvezde Zoran Stojadinović govorio je o svom fudbalskom putu tokom igračke karijere, zatim ulasku u menadžerske vode, ali je možda i najzanimljiviji bio onaj deo u kojem je govorio o svom dolasku na mesto sportskog direktora Crvene zvezde.

    To se dogodilo u novembru 2012. godine, kada je Zvezdu u možda i najtežim trenucima u istoriji kluba preuzela nova uprava na čelu sa Draganom Džajićem.
    Stojadinović se, međutim, nije dugo zadržao, tek godinu dana, a smenjen je krajem decembra 2013, posle posle sukoba sa igračima, ali i pojedinim tadašnjim članovima uprave.

    Bez obzira na sve što se dešavalo, on ne krije da bi se u Zvezdu ponovo vratio ako bi se ukazala takva prilika.

    ''Bez ikakvog razmišljanja, Crvena zvezda je veliki klub i velika je čast biti sportski direktor. Pokajao se nisam, u Zvezdu bih se uvek vratio, jer volim taj klub od malih nogu'', izjavio je Stojadinović.

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Obratiti paznju na ovog momka iz Koreje, vrlo brz i mlad , bio je u Hofenhajmu. Nadam se Gobelji onda ako ne moze Rodic.
      Sreca njegova pa se i Stefan Mihajlovic bavi fudbalom, inace bi bio najgori igrac na terenu ubedljivo. Mada priznajem da sam i ja imao neka veca ocekivanja kad je ulazio u igru u smislu toga da ipak decko ima neku reputaciju. Uzasna Vojvodina, najfudbalskiji potez uradio klinac Mesarovic kog su sklonili iz tima bez ikakve potrebe.

      Ovu ekipu ne moze niko u SL da pobedi, ali bas bas niko. Bice mozda po koji iks jos do kraja sezone i to je to. Ja cutim, gledam i uzivam.
      Last edited by Constantin; 25-09-17, 13:34.

      Comment


      • Može biti X samo ako ne damo gol. Ovo ostalo... ko će da nam da gol?

        Comment


        • Najjači poslednji odgovor.

          Comment


          • Originally posted by Markoss View Post
            Sreca njegova pa se i Stefan Mihajlovic bavi fudbalom, inace bi bio najgori igrac na terenu ubedljivo. Mada priznajem da sam i ja imao neka veca ocekivanja kad je ulazio u igru u smislu toga da ipak decko ima neku reputaciju. Uzasna Vojvodina, najfudbalskiji potez uradio klinac Mesarovic kog su sklonili iz tima bez ikakve potrebe.

            Ovu ekipu ne moze niko u SL da pobedi, ali bas bas niko. Bice mozda po koji iks jos do kraja sezone i to je to. Ja cutim, gledam i uzivam.
            Mislim da si u pravu, ali tako smo mislili i prošle godine i video si, polako ako opet ne bude nekog medijskog rata i pritiska i ako konačno savladamo Stojkovića neće biti problema. I malo više prostora za recimo Joveljića se otvara ako pobegnemo na neku pristojnu razliku.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Najjači poslednji odgovor.

              Verovatno naš najveći zivi pesnik, koliko sam devojaka nekad muvao uz Veru Pavladoljsku ili uz Kad sam je prvi put video..

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Može biti X samo ako ne damo gol. Ovo ostalo... ko će da nam da gol?
                Odbrana nam je i dalje slabiji deo tima, ove price "ko ce nam dati gol" lako mogu da padnu u vodu na nekom od sledecih meceva, kada ponovo dodje do rotacija u ekipi, uz akumuliran umor kako sezona bude odmicala.
                Naravno, mi smo ti koji moraju diktirati tempo u Jsl, bez diskusije.

                Comment


                • Ne igra Vujadin u Kelnu.

                  Comment


                  • Lose vesti, vrlo dobro je delovao momak na moje iznenadjenje.

                    Comment


                    • Neigranje Vujadina je veliki hendikep.On je nas najbolji i najkonstantniji stoper ove sezone,ali ova Zvezda ne zavisi od jednog igraca.Uz Le Taleka staviti Babica ili Frimponga.
                      Velika je to dilema, zavisi vjerovatno i od toga kakvi su Kelnovi napadaci i ko bi tu mogao bolje da se snadje.
                      Borjan i Rodic odradili treninge, nadam se da ce biti spremni pogotovo Borjan.Rodica moze dobro da zamijeni Gobeljic, a u Supica ne vjerujem uopste.

                      Comment


                      • Danas bi bod bio kao kuca. Ne znam kako ce funkcionisati Babic-DLT u tandemu, ja bih pre stavio Frimponga, ali dobro Milojevic zna sigurno zasto prednost u ovom trenutku daje Babicu.

                        Comment


                        • Samo dok nema Andjelka i Kapetan Mikija, dobro je, ja ne brinem..

                          Comment


                          • Izgleda ni Rodic ne moze...Gobelja zamena...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Rodića treba izlečiti a ne zalečiti (čini mi se kao da je opet stopalo u pitanju), ali svakako da je Gobeljić bolja solucija od Anđelka.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Svi su bolji od Andjelka......Gobelja ne pametuje mnogo, odlican u defanzivi, nije do sad imao neke vece kiskeve...zahvalan igrac..
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X