Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo PODAJ KANZI!
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Zli stranci opet rešili utakmicu i opet bez primljenog gola.

      Comment


      • Stvarno frapantan podatak...10 kola..1 primljen gol...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Šta je tu frapantno kad igraju protiv invalida, kvazi profesionalaca ili polu amaterskih igrača.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Hahahahahahahah tako je bre Kanginjo ludače. Demantuj me.
            Sto da te demantuje kad je najbolji na terenu uz Donalda, ali posto je on crnac ti to nikad neces napisati

            Comment


            • Originally posted by goku View Post
              Šta je tu frapantno kad igraju protiv invalida, kvazi profesionalaca ili polu amaterskih igrača.
              Tako je vec godinama ali se nesto ne secam da je neko imao takve brojke...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Miloje radi takav posao da se svi u super ligi unapred predaju jer ih ceka organizovan tim koji u svim linijama igra odlicno.

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by mad for red View Post
                    Sto da te demantuje kad je najbolji na terenu uz Donalda, ali posto je on crnac ti to nikad neces napisati
                    Kakve veze ima što je crnac? Čoveče pusti me da budem kritičan ne smaraj sa tim rasizmom. Da sam rasistao javno bih se hvalio da jesam, takav sam tip čoveka, stojim iza svojih stavova makar oni bili retardirani. Rekao sam dobro šta mi smeta kod njega, njega najviše napadam jer najviše očekujem od njega. Da mislim da je limitiran, ne bih ga ni komentrisao. Sve su to elementi na kojima se da raditi. Lepo je to Vladimir opisao.

                    Ja mislim da je ovo Kangin maksimum. Njemu treba ovakav trener. On čovek da ima veći igrački IQ igrao bi u top 5 liga.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Kakve veze ima što je crnac? Čoveče pusti me da budem kritičan ne smaraj sa tim rasizmom. Da sam rasistao javno bih se hvalio da jesam, takav sam tip čoveka, stojim iza svojih stavova makar oni bili retardirani. Rekao sam dobro šta mi smeta kod njega, njega najviše napadam jer najviše očekujem od njega. Da mislim da je limitiran, ne bih ga ni komentrisao. Sve su to elementi na kojima se da raditi. Lepo je to Vladimir opisao.

                      Ja mislim da je ovo Kangin maksimum. Njemu treba ovakav trener. On čovek da ima veći igrački IQ igrao bi u top 5 liga.
                      Necu da ulazim u raspravu...oko igraca,al mi zaparalo oci kad sam video ,da Uros pljuje nekog zato sto je crnac,to nije istina ,sanse nema,moj licni zakljucak po onome koliko ga poznajem.tj.njegov karakter i stavove koje zastupa na forumu na ostalim temama na forumu

                      Comment


                      • Hvala fiksni, pa ne bih gledao NFL da ne volim crnce. Pre bio omiljeni igrač Aval Isah. Jednostavno ne volim nedisciplinovane i sebične igrače, Kanga se popravio dosta kao i svi igrači zbog Miloja, Grof je bio kancer.

                        Od njega očekujem najviše i tečniju igru. Brzo oslobađanje lopte, precizniji pasovi. Kažem, da razmišlja više i da ima veći igrački IQ igrao bi sigurno u mnogo jačoj ligi. Ovako, teško je. Mnogo ima praznog hoda u njegovoj igri kad se vidi koliko on dobar može da bude. Njegova najveća mana je što ne može da bude koncentrisan celu utakmicu i da profesionalno ispegla iako je domaća liga, da nabije brutalnu statistiku. Nekad bira lošija rešenja. Ali zadovoljan sam, pogotovo nastupima u Evropi. Ne smeta mi da šuta dok pogađa.

                        Radonjić je takođe postao sebičan sa krila, ali to ću pripisati mladosti i želji, ima on kredita kod mene. Pojede ga želja, takav je lik.

                        Pešić mora da poradi na realizaciji i on i Boaći su nesebični ali nekad se zaigraju sa tim pasom. Danas je Boaći prvi put lepo ostavio loptu za završnicu, ali je propustio kasnije Kangi da je ostavi na tacnu. Mnogo idu u širinu njih dvojca kad igraju zajedno, a mislim da treba da se otvaraju na 20 metara, u sredinu, više čak Boaći da je kao pivot zadrži podeli na krilo pa utrči nego Pešić ali i Peša je pokazao da mu dupli pas nije stran, dobro se snalazi na malom prostoru.

                        Krstičić kad krene napred, fenomenalan, samo da uđe u pravu formu, imajmo na umu da je kasnije došao i nije igrao puno u prethodnom periodu. Vidi se da je klasa.

                        Srnić je kao što sam najavio izgubio svaku funkciju u prvenstvu. On bez kontri ne može da igra. Nema šta da traži. Mnogo je dao ove sezone, ali svejedno, jako je to tanko.

                        Adžić je za Srnu Ronaldinjo. Dečko veze nenormalno i sve ćemo ga više gledati. Milića bih gurnuo pre Srnića. Čvršći je i po meni korisniji i mislim da će on igrati u Nemačkoj.

                        Comment


                        • Ti pljujes Kangu po difoltu i ne gledas kako igra... Imao je gresaka, ali ko radi mora i da ppgresi. Drugo, da bi se oslobodio lopte mora neko da mu se otvori, ako se ne otvori, onda dribla i usporava akciju ili pogresi.
                          Da si gledao utakmicu uzivo, video bi par kontri koje smo krenuli sa 2 igraca, Kanga i Boaci, a u odbrani 3 ili 4 njihova.
                          I naravno ako ne prodje lopta, onda je pogresio, a ako zastane da se jos neko prikljuci onda zadrzava loptu. Ali tvoje poznavanje fudbalske igre se granici sa poznavanjem robne razmene Gvineje sa Zanzibarom, pa ne primecujes te sitnice.

                          A sto se tice rasizma, to si par puta licno napisao ovde, direktno i otvoreno skoro...

                          Comment


                          • Igramo konkretno, protiv ekipa iz JSL svakli mec onoliko koliko treba.
                            Odlicno su momci fizicki pripremljeni, za uslove domacih livada apsolutno smo najspremniji i tu 90 i kusur minuta nece moci da nam parira niko. Naravno, i forma ce u uslovima igara na dva fronta varirati, ali je zato vazno da je Milojevic oformio prakticno dva tima i rotira igrace tako da dosta njih dobija sansu i ima minute na terenu.

                            Veza je ono sto ovaj tim cini pravim, uz adekvatan pristup trenera po pitanju taktike. Krsticic u paru sa Micom je odlicno resenje u srcu veze, Kangin znacaj vise ne treba apostrofirati, po bokovima moze jos bolje, ali Srnic svakako jeste limitiran uz svoje vrline, a Radonjic ima itekako prostora da raste i daje jos jaci doprinos.

                            Samo hrabro protiv Kelna, oni su ipak bundesligas, igraju na svom terenu i treba im prepustiti naslov favorita. Nadam se da ce nam odbrana ponovo biti kompaktna, da ce biti pomoci zadnje veze i da cemo imati svoje sanse iz prostora koji dobijemo napred, mada nisam siguran da ce se i Nemci zaletati od prvog minuta.

                            Comment


                            • Originally posted by Manoly View Post

                              Veza je ono sto ovaj tim cini pravim, uz adekvatan pristup trenera po pitanju taktike. Krsticic u paru sa Micom je odlicno resenje u srcu veze, Kangin znacaj vise ne treba apostrofirati, po bokovima moze jos bolje, ali Srnic svakako jeste limitiran uz svoje vrline, a Radonjic ima itekako prostora da raste i daje jos jaci doprinos.

                              Samo hrabro protiv Kelna, oni su ipak bundesligas, igraju na svom terenu i treba im prepustiti naslov favorita. Nadam se da ce nam odbrana ponovo biti kompaktna, da ce biti pomoci zadnje veze i da cemo imati svoje sanse iz prostora koji dobijemo napred, mada nisam siguran da ce se i Nemci zaletati od prvog minuta.
                              Veza jeste mozak i pluća tima i zaista je za naše uslove odlična (za Evropu prosečna) i kao takvi mi nećemo biti kanta za napucavanje i nabijanje gol razlike. Radonjiću treba savet, trebaju utakmice i kritika, jer stičem utisak da još uvek vidi samo gol kada je lopta u njegovom posedu, zbog toga dolazi do kašnjenja u dodavanju i do nepreciznih pasova.

                              Keln je favorit, nemamo mi tu šta da prepuštamo, kao i svaki tim u našoj grupi protiv nas, što ne znači da mi treba da skinemo gaće kada se pojavi Arsenal, Keln, Bate...izaći muški, ne priznati nikom da je bolji dok ne dokaže na terenu i još jedan uslov jeste da nam ne igra Anđelko.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Veza jeste mozak i pluća tima i zaista je za naše uslove odlična (za Evropu prosečna) i kao takvi mi nećemo biti kanta za napucavanje i nabijanje gol razlike. Radonjiću treba savet, trebaju utakmice i kritika, jer stičem utisak da još uvek vidi samo gol kada je lopta u njegovom posedu, zbog toga dolazi do kašnjenja u dodavanju i do nepreciznih pasova.

                                Keln je favorit, nemamo mi tu šta da prepuštamo, kao i svaki tim u našoj grupi protiv nas, što ne znači da mi treba da skinemo gaće kada se pojavi Arsenal, Keln, Bate...izaći muški, ne priznati nikom da je bolji dok ne dokaže na terenu i još jedan uslov jeste da nam ne igra Anđelko.
                                Lose sam se izrazio u vezi prepustanja, svakako da smo autsajder u mecevima LE, s tim da ovaj nas tim i nacin na koji je vodjen zaista uliva neko poverenje kod mene kao navijaca.
                                Ekipa igrom pokazuje da ima glavu i rep, zato i verujem da cemo moci da se suprotstavimo Kelnu i imati strpljenja i oruzje da im odgovorimo, jer su oni ti koji moraju da se "vade" zbog loseg starta sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X