Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Thylacine View Post
    Ti kao moderator odobravaš mala slova država i timova? Vrlo sporcki...
    ... ste skinuli gatje na JNA

    Jel 3 puta Bog pomaže ili ide ban?
    Ja sam ateista, nego 'ajde. Nek ti bude ....

    P.S. A gde sam ja to zabrlj'o ?
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Izuzetna 3 boda, sad vanredno kolo u kom bi mogli da vidimo Rikardinja, Radonjic je blago ove ekipe i sa njim treba raditi polako.

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Ja sam ateista, nego 'ajde. Nek ti bude ....

        P.S. A gde sam ja to zabrlj'o ?
        Alles ist gut.

        Radonjić je na granici blaga i konjine ekipe, na kome treba puno raditi. Prvo, bilo bi poželjno spičiti ga fudbalom nekoliko puta u glavu (Milijaš), zatim da prođe malo kroz špalir Donald-Le Talek-Krsta-Wooyadin i pustiti ga da protrči bez šešira kroz koprive. Inače koristan, kad mu se objasni šta da radi.
        Last edited by Thylacine; 17-09-17, 22:28.

        Comment


        • .....


          tt sa A5 u inat Mi6
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Thylacine View Post
            Ti kao moderator odobravaš mala slova država i timova? Sporcki...
            ... ste skinuli gatje na JNA. Jel 3 puta Bog pomaže ili ide ban?
            Nikako da Adža dobije neki minut. Rikardinja ni u protokolu, peti stranac, al jbg bilo bi logično razigravati akviziciju od milijon? Dobro Kanga odigra meč, bila je priča da mrzi poliuretanske podloge. Pešić opet slab. Biće gol protiv Krasnodara ulog za nerviranje do Juna.
            Ovo je dravot. Dokon pop i ovce krsti.

            Comment


            • Comment


              • Keln baš u lošem stanju, nadam se da se neće srediti za 10 dana.

                Comment


                • Joveljic profi ugovor, na 4 godine, bravo!.

                  Comment


                  • Comment


                    • Ako je mogao Aursburg da dobije Keln sa 3 laka komada, možemo i mi da izvučemo nešto. Ne smeju da padnu na atmosferu jer su navijači čekali dugo da Keln uđe u neko evropsko takmičenje. Vidi se koliko su napaljeni i atmosfera na stadionu će biti kao u paklu. Nisam optimista ali ako nas malo pogleda onaj odozgo bod bi bio puna kapa.
                      kada je Borac?

                      Comment


                      • Igrati hrabro, pa šta bude. Ne sumnjam da će dobro skautirati igru Jarčeva, ne sumnjam ni u motivaciju...e sad da li će to biti dovoljno ke vidime.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Terza ručkio sa Vučelom i ekipom. Posle neko misli da je u svadji sa Kokijem. Grupa smrdova braćo moja, i sa jedne i sa druge strane. Ološ licemerni.

                          Comment


                          • Nije rucao nego su se sreli u restoranu... velika razlika

                            Comment


                            • Treba pomenuti sjajan gest navijaca Kelna koji su kupovali pakete karata i ulaznice za meceve protiv Arsenala i Batea donirali domu za nezbrinutu decu u Zvecanskoj...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Na spisku putnika za Čačak nalazi se 20 igrača, a to su: Damir Kahriman, Nemanja Supić, Vujadin Savić, Uroš Račić, Dušan Anđelković, Milan Rodić, Srđan Babić, Marko Gobeljić, Nenad Krstičić, Nemanja Milić, Nenad Milijaš, Abraham Frimpong, Ričmond Boaći, Rikardinjo Mendeš, Luka Adžić, Nemanja Radonjić, Aleksandar Pešić , Filip Bainović i Luka Ilić.

                                Comment

                                Working...
                                X