Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by crni_redstar View Post
    Mozda sa bumbarevog brda?
    Još kad bi širi auditorijum znao gde je Bumbarevo brdo...mada mislim da je ovo bilo "upoznaj svoju domovinu da bi je više voleo...
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Još kad bi širi auditorijum znao gde je Bumbarevo brdo...mada mislim da je ovo bilo "upoznaj svoju domovinu da bi je više voleo...
      Svako ko ima sos kanal zna za prtizan iz bumbarevog brda i simpaticnog izvestaca nizerazrednog fudbala.

      Comment


      • CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Stojković, Savić, Le Talek, Anđelković – Donald, Krstičić – Srnić, Milijaš, Radonjić – Pešić.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Borjan – Stojković, Savić, Le Talek, Anđelković – Donald, Krstičić – Srnić, Milijaš, Radonjić – Pešić.
          Koliko li ce jos utakmica biti potrebno Milojevicu da shvati da Milijas ne moze da igra iza spica.?
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Mislim da on to shvata ali u odsustvu Kange najmanje zlo je Milijaš.

            Comment


            • Originally posted by Konjokradica View Post
              Mislim da on to shvata ali u odsustvu Kange najmanje zlo je Milijaš.
              Meni bi tu uvek igrao Rikardinjo pre Milijasa. Miki ako uopste jos ima nekakvu loptu to su ove dugacke banane od po 40 metara, on je isuvise spor i isuvise sporo misli za kratke i ostre pasove po zemlji koji treba napadace da spajaju s golom. Cak bi i Krsticic bolje upao na tu poziciju od Milijasa.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Originally posted by Konjokradica View Post
                Mislim da on to shvata ali u odsustvu Kange najmanje zlo je Milijaš.
                Rikardinjo?

                Comment


                • Taliesin brži

                  Comment


                  • Ljuljaj, Javore
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Nije tacna najava. Racic igra startnu.

                      Comment


                      • Originally posted by taliesin View Post
                        Koliko li ce jos utakmica biti potrebno Milojevicu da shvati da Milijas ne moze da igra iza spica.?
                        To je jedina pozicija na koju trenutno i moze da igra.

                        Comment


                        • Dilema je Račić ili Milijaš. Što će reći ako bude igrao prvi, Krstičić će biti na Kanginom mestu, a ako bude igrao drugi to će biti Milijaš.

                          Comment


                          • Rikardinjo na krilu?

                            Comment


                            • Originally posted by mad for red View Post
                              Rikardinjo na krilu?
                              Ne.

                              Radonjić-Srnić.

                              Ući će u drugom

                              Comment


                              • Besmisleno, Milijas je koristan koliko i korner zastavica. Donald-Krsticic, ispred Radonjic, Rikardinjo i Srnic i napad Pesic...

                                Comment

                                Working...
                                X