Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Evo jel mogu ja...10 godina vec radim na fudbalskom terenu (ne sisam travu) ...i to sam u superligaskoj ekipi trenutno...
    Pa ima li leba?

    Comment


    • Originally posted by Keylor View Post
      Nema potrebe da odredjujes ko je kakav zvezdas i ko za koga navija.
      Cinjenica je da se u Zvezdi ne bi nista promenilo da nije bilo Vozdovca i da smo osvojili titulu. Isto tako smo kao direktna posledica utakmice sa Vozdovcem svedoci promena na bolje(za sada, uvek postoji mogucnost da pucamo sebi u nogu) u klubu.

      Tako da ako ti nevidis da nam jedna izgubljena titula protiv Vozdovca u perspektivi donosi novih 5 koje ne bi osvojili sa laznim Grofom, to ne znaci da nisi zvezdas i da navijas za Partizan, vec samo znaci da nisi u stanju da sagledas siru sliku.
      Koliko grobara znas da se radovalo Zvezdinoj tituli, jer je smenjen njihov trener? NIJEDAN, a ne postoji NIJEDAN Zvezdas koji se raduje njihovoj tituli ma koji razlog bio!!!

      A ti se i dalje ponosi sto si Zvezdas i nadam se da neces skoro slaviti njihove titule!

      Licno nikad nisam niti cu ikada slaviti njihove titule, pa makar se Jankosan vratio u klub sledecih 20 godina!

      A poznato je da je Jankosan najgori trener FKCZ u poslednje 72 godine i nekoliko meseci!!!

      Comment


      • Sad vec imas i problem sa razumevanjem napisanog. Nigde nisam napisao da treba da se radujemo izgubljenoj tituli nego da je iz toga proizaslo nesto dobro.

        @Markoss
        Moguce, isto kao sto je moguce da bi se predomislio i jos jednom pokusao da napadne Evropu.

        Comment


        • Originally posted by Keylor View Post
          Sad vec imas i problem sa razumevanjem napisanog. Nigde nisam napisao da treba da se radujemo izgubljenoj tituli nego da je iz toga proizaslo nesto dobro.
          naravno da ne razumes!

          "Proisteci nesto dobro" jer je Partizan uzeo titulu? To je isto kao i da se radujes tome, a radujes se jer je Grof smenjen...tvoje reci...

          Nikad nista dobro ne moze proisteci jer je Partizan osvojio titulu... nikad i nista.


          Ali ti to ne razumes...verovatno si vikao AJMO MILIVOJE pre koju godinu...

          Comment


          • Ok.
            Znaci po tvojoj logici nije nista dobro proizislo iz toga sto je KK Partizan uzeo kup 2013.godine.
            Ja nisam zvezdas ako je to za mene danas jedna od boljih stvari koja se desila KK Crvena Zvezda?

            Edit. Cekaj, ti mi kazes da se nisi radovao kad je lazni Grof podneo ostavku(nije smenjen!)? Aj mi ti pokazi jednog grobara komi se radovao sto grof odlazi. Za koga po tvojoj logici ti navijas?
            Last edited by Keylor; 06-09-17, 18:18.

            Comment


            • Ko je za grofa-taj ne da ne voli Zvezdu- nego se sprda sa istom!

              Comment


              • Originally posted by Keylor View Post
                Ok.
                Znaci po tvojoj logici nije nista dobro proizislo iz toga sto je KK Partizan uzeo kup 2013.godine.
                Ja nisam zvezdas ako je to za mene danas jedna od boljih stvari koja se desila KK Crvena Zvezda?

                Edit. Cekaj, ti mi kazes da se nisi radovao kad je lazni Grof podneo ostavku(nije smenjen!)? Aj mi ti pokazi jednog grobara komi se radovao sto grof odlazi. Za koga po tvojoj logici ti navijas?
                Nikad nista nije proizaslo dobro kad KK ili FK ili bilo koji klub Partizan osvoji, a ne osvoji xKCZ u tom sportu!
                Prvo nije lazni Grof nego je trener Zvezde koji je doneo titulu i treba ga postovati za to.

                Drugo, ocekivao sam njegovu ostavku posle Vozdovca, ali se nisam radovao jer mislim da je uz dosta negativnih stvari uradio i dosta pozitivnih stvari, recimo osvojio titulu, umesto Partizana. Ali se slazem da je trebalo da podnese ostavku i da je ostao u klubu duze nego sto je trebalo!


                Znam dosta grobara koji su me zezali jer je Grof otisao, jer su znali da su osvojili titulu, jer je Andjelkovic izigravao idiota, a Frimpong se nije pojavio na utakmici tj. gresio kao najgori pocetnik. Dupli zuti Kange je posebna glupost.

                Navijam za Zvezdu i nikad za Partizan... Kad igraju u Evropi sam ravnodusan na njihove rezultate, a otkako su izbacili parolu o kurvi koja umire... njihove utakmice gledam kao da igra peta liga Tadzikistana...zabole me za njih.
                Last edited by mad for red; 06-09-17, 18:30.

                Comment


                • Originally posted by crni_redstar View Post
                  Uros je starosedelac ovde, mi dosljaci turci seldzuci to treba da postujemo. Neka pise ko sta hoce- tome forum sluzi. Niko samo da se ne vredja, a neko ko za sebe misli da je strucnjak neka se uhvati pravog posla , a ne piskaranja i tupljenja o svemu i svacemu. Ovo o de je razonoda.
                  Moze svako da iznese svoj argumentovan stav, ali tvrdoglavo ponavljanje onoga sto nije istina treba tako i nazvati.
                  Svi mu gledamo taj fudbal, neko moze da kaze da mu se taktika/igrac ne dopada, ali osnovna stvar je biti (ne)sposoban uvideti sta je dobro za tim i koliko.
                  Last edited by Manoly; 06-09-17, 18:50.

                  Comment


                  • Originally posted by Manoly View Post
                    Moze svako da iznese svoj argumentovan stav, ali tvrdoglavo ponavljanje onoga sto nije istina treba tako i nazvati.
                    Svi mu gledamo taj fudbal, neko moze da kaze da mu se taktika/igrac ne dopada, ali osnovna stvar je biti (ne)sposoban uvideti sta je dobro za tim i koliko.
                    Ok, meni ne smeta. Decko gleda kroz drugaciju prizmu fudbal-mozda mnogima smeta, ali nije troler sto posto.

                    Comment


                    • Originally posted by mad for red View Post
                      Nikad nista nije proizaslo dobro kad KK ili FK ili bilo koji klub Partizan osvoji, a ne osvoji xKCZ u tom sportu!
                      Prvo nije lazni Grof nego je trener Zvezde koji je doneo titulu i treba ga postovati za to.

                      Drugo, ocekivao sam njegovu ostavku posle Vozdovca, ali se nisam radovao jer mislim da je uz dosta negativnih stvari uradio i dosta pozitivnih stvari, recimo osvojio titulu, umesto Partizana. Ali se slazem da je trebalo da podnese ostavku i da je ostao u klubu duze nego sto je trebalo!


                      Znam dosta grobara koji su me zezali jer je Grof otisao, jer su znali da su osvojili titulu, jer je Andjelkovic izigravao idiota, a Frimpong se nije pojavio na utakmici tj. gresio kao najgori pocetnik. Dupli zuti Kange je posebna glupost.

                      Navijam za Zvezdu i nikad za Partizan... Kad igraju u Evropi sam ravnodusan na njihove rezultate, a otkako su izbacili parolu o kurvi koja umire... njihove utakmice gledam kao da igra peta liga Tadzikistana...zabole me za njih.
                      A opet samo o partizanu govoris, a zanima te kao tadzikistan-ne bih rekao. Mislim da znas bolje nego mnogi grobari i tim i taktiku- sto je i normalno. Zamisli da trener Zvezde ne zna nista o najvecem rivalu-prosao bi ko grof od mojkovca u svom zadnjem derbiju. A to da nije kriv lazni grof za vozdovac, nego grba i frimpong, uopste nije za komentarisati. Trener bira 11 najboljih! Trener odgovara za rezultat!

                      Comment


                      • Prvo ja ne želim nikakve povlastice kao starosedelac. Temu o Kangi sam zatvorio, neću pominjati više. Drugo, ja sam uvek bio za to da se titula uzme makar na silu tako da Mad for red nemoj da etiketiraš ti da sam grobar.

                        Rekao sam da je dobro na neki način jer je oteran Grof i sa Vladanom smo ušli u LE. Da sam napisao što nismo uzeli titulu rekli bi mi da imam palanački mentalitet i da je Evropa važnija. Birao bih ja oboje, čak bih pre uzeo titulu, ali moram malo sa pozicije konformizma da nastupam i da napustim radikalne stavove da me ne bi linčovali ovde. Nus pojava Voždovca i izgubljene titule je ovaj prelazni rok i ulazak u LE.


                        I nemoj neko više da me smara da sam trol. Kapiram da sam smorio sa jednom temom ali ja nikoga ne prozivam od članova, niti vredjam bilo koga, ne znam što neko shvata lično. Ja bih sebe kulirao da toliko smara. Ne bih čitao ako mi se ne svidja a tako i radim. Samo preskočim post i ne kojstatuhem.


                        A Mad for red ako neko mrzi deklarisano Partizan ovde to sam ja.
                        Last edited by Cassius Clay; 06-09-17, 19:14.

                        Comment


                        • Originally posted by mad for red View Post
                          Nikad nista nije proizaslo dobro kad KK ili FK ili bilo koji klub Partizan osvoji, a ne osvoji xKCZ u tom sportu!
                          Prvo nije lazni Grof nego je trener Zvezde koji je doneo titulu i treba ga postovati za to.

                          Drugo, ocekivao sam njegovu ostavku posle Vozdovca, ali se nisam radovao jer mislim da je uz dosta negativnih stvari uradio i dosta pozitivnih stvari, recimo osvojio titulu, umesto Partizana. Ali se slazem da je trebalo da podnese ostavku i da je ostao u klubu duze nego sto je trebalo!


                          Znam dosta grobara koji su me zezali jer je Grof otisao, jer su znali da su osvojili titulu, jer je Andjelkovic izigravao idiota, a Frimpong se nije pojavio na utakmici tj. gresio kao najgori pocetnik. Dupli zuti Kange je posebna glupost.

                          Navijam za Zvezdu i nikad za Partizan... Kad igraju u Evropi sam ravnodusan na njihove rezultate, a otkako su izbacili parolu o kurvi koja umire... njihove utakmice gledam kao da igra peta liga Tadzikistana...zabole me za njih.
                          Ono zbog čega je Grof morao da ode jeste očajna igra tima u dužem vremenskom periodu, slaba kondicija igrača... ali odlazak na kraju sezone, ovako je "potrošen" jedan veliki zvezdaš - B. Đurovski kome svakako skidam kapu zbog stava da je tu uvek za Zvezdu. Ispao je Grof najveća p**** kada je podneo ostavku nakon Voždovca.
                          Gledajući rezultate rada u kratkom periodu od kako je preuzeo Zvezdu, Milojević je pokazao kako ozbiljan trener pristupa radu u klubu, vrši doselekciju na postojeći igrački kadar i preporođuje igrače..rezultati su došli i brže nego što su se i u upravi nadali a da ne pričamo o navijačima. Sada kada postoji taj pozitivan hajp oko kluba i kada se već ušlo u LE, kada tim i timska igra izgleda sasvim pristojno, tada i Frimpong izgleda kao dobar štoper, jedino crni Anđelko to ne može.To tšto su oni izbacili parolu je njihova sramota, a ovo što gledamo krajem ovog leta liči na renesansu srpskog fudbala.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by crni_redstar View Post
                            Pa ima li leba?
                            Slabo brate moj...malo iznad proseka ...doduse ja sam sa mladjim kategorijama...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Slabo brate moj...malo iznad proseka ...doduse ja sam sa mladjim kategorijama...
                              ima na b92 fin clanak o bivsem treneru radnickog iz nisa. Stvarno je stanje bedno...kako da ocekujemo strucnjake u takvim uslovima Bog ne zna, a ne mi.

                              Comment


                              • Originally posted by Srdjan88 View Post
                                Daj ne lupetaj. Kolika je prosecna plata u Francuskoj a koliko zaradjuje Nejmar? Mozemo i do Spanije da skoknemo, Njemacke Engleske, Italije nebitno. Svuda su drasticne razlike. To je profi sport, vrte se ozbiljni novci, Kanga je golovima klub pogurao ka LE gdje bi trebalo da uzmemp nekih 5 miliona. I logicno je da plata od 50 k mjesecno nije puno kada klub uzima novac na trzistu.

                                Kada bi gledali kolike su plate lekara, profesora, inzenjera onda najbolje da sport u Srbiji postane amaterski.
                                To oko Nejmara je tek posebna priča....a i tom Nejmaru ne daje platu Francuz već Šeik tamo neki iz Arabije, tako da ti je poređenje, blago rečeno, glupo.

                                Za ovo poslednje se slažem, lekar specijalista zaračuje mesečno 60.000 dinara a tamo neki crnac iz Gabona 50.000 eura....osnovna sredstva za život nemamo a država baca pare u fudbal, ne ide to tako, svako će normalan napisati.

                                Comment

                                Working...
                                X