Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joveljic prekomandovan u a tim- nema markosa da javlja...zaista cudnovato.

    Comment


    • Ma Boaci je car...toliko je ocigledno da je zalutao na ove nase livade..da uzivamo jos malo dok ga gledamo, nece se dugo zadrzati...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Ma Boaci je car...toliko je ocigledno da je zalutao na ove nase livade..da uzivamo jos malo dok ga gledamo, nece se dugo zadrzati...
        Nije zalutao, svestan je da ce odavde konacno zapoceti profi karijeru. Kada bi njegov mozak imali talentovani igraci, a klub ih gurao ne bi danas bilo toliko propalih fudbalera. Pogledas onog f jankovica i vidis da nije ni poceo karijeru-a vec igra amatersku ligu.

        Comment


        • A dobro sad..nije da bas nije mogao da "ozivljava" karijeru i u nekoj Holandiji, Belgiji...mi smo imali srece sto nam je zapao realno...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Boaći postigao 2 gola u pobedi Gane od 5:1.

            Comment


            • Originally posted by Konjokradica View Post
              Kad prestanete da se obazirete na trolovanje prestace i on da troluje.
              To na forumu ne bi trebalo da funkcionise tako, ali dobro.

              Comment


              • Ja sam gledao svaki minut prošle sezone, 5 minuta slave ne može da zameni očajnu sezonu, generalno nema prelaznu ocenu ali sa tendencijom je bolje forme, derbi je odigrao kao prošle sezone. Dobar igrač ali ne nezamenjiv, ne daj Bože. I nisam rasista. Samo ne volim Kangu. Kako volim Dženkinsa, Mwilla, Kvinsija, ekipu? Ne volim kad mi se veliča igrač koji je kao doneo 6 miliona od LE, al je zato prošle godine izbio 10 miliona jer je se majmunisao protiv Ludogoreca i protiv Voždovca nije igrao jer ne razmišla.

                Presebičan.

                Comment


                • Voždovac je najlepša stvar koja nam se mogla dogoditi u poslednje tri, četiri godine.

                  Hvala Kangi na tome.

                  Comment


                  • Na neki način da

                    Comment


                    • Da, navijaci Partizana tako misle i nijedan navijac Zvezde to ne misli.

                      To sto si gledao proslu sezonu, nema veze sa ovom sezonom
                      Drugi trener, drugi saigraci, druga filozofija tima... bas nista zajednicko nema ova sezona sa proslom.
                      A lepo je sto ste otkrili za koga navijate, sad ce vas mnogi gledati drugim ocima!

                      Ko se raduje Partizanovoj tituli, nije niti moze biti navijac Zvezde!

                      P. S. Reci crncu da se majmunisao JESTE rasizam

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ja sam gledao svaki minut prošle sezone, 5 minuta slave ne može da zameni očajnu sezonu, generalno nema prelaznu ocenu ali sa tendencijom je bolje forme, derbi je odigrao kao prošle sezone. Dobar igrač ali ne nezamenjiv, ne daj Bože. I nisam rasista. Samo ne volim Kangu. Kako volim Dženkinsa, Mwilla, Kvinsija, ekipu? Ne volim kad mi se veliča igrač koji je kao doneo 6 miliona od LE, al je zato prošle godine izbio 10 miliona jer je se majmunisao protiv Ludogoreca i protiv Voždovca nije igrao jer ne razmišla.

                        Presebičan.
                        Tebra, sve je to lepo i mislim da smo svi ovo vec procitali u prethodnih 15ak dana, s obzirom da si ovaj post napisao jedno 20 puta u tom roku. To se nekad zvalo trolovanje teme.

                        Comment


                        • Сад кад смо на корак од светског превенства очекујем од Стојковића и Радоњића константно добре игре у Звезди и позив за селекцију за Русију. Да буду међ 18.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Сад кад смо на корак од светског превенства очекујем од Стојковића и Радоњића константно добре игре у Звезди и позив за селекцију за Русију. Да буду међ 18.
                            Kojeg Stojkovica? Ako mislis na Filipa Stojkovica on vec igra ove kvalifikacije, samo u drugoj reprezentaciji.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Da filip plese Pod goricom,ceka se i SMS

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Kojeg Stojkovica? Ako mislis na Filipa Stojkovica on vec igra ove kvalifikacije, samo u drugoj reprezentaciji.
                                Na Filipa sam mislio, e jbg-a. Fali nam pouzdan desni bek u repki.

                                Comment

                                Working...
                                X