Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesmo. Ali ovo se odnosi na period od zime, a na zimu možemo ga vratiti ako hoćemo ipak je to Bežanija.

    Comment


    • 21272459_1951038061777545_3285402700862269064_n.jpg

      Ko je brat i od kad je ova slika?

      Comment


      • https://www.instagram.com/p/BYlW_SBhW0k/


        Evo i nove trave

        Comment


        • https://www.youtube.com/watch?v=GB3_OBh9Bno Evo i klipa Nova trava na Marakani.
          Last edited by suptil; 03-09-17, 17:07.

          Comment


          • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

            Comment


            • Terzic preuzima marketing... ovaj klip kao da je za njega radjen..Tericeva era...

              Comment


              • Originally posted by many men View Post
                [ATTACH=CONFIG]15279[/ATTACH]

                Ko je brat i od kad je ova slika?
                Ne sećam se ali ima priča vezana za ovu sliku. Mislim da je bilo protiv Rada ili ranih 90tih, ili 96-7. Tuča sa policijom. Ali ne mogu zaista da se setim čitao sam pre 6-7 godina o slici


                Ili je slika pred tu neku tekmu i tuču ili je sa nekog turnira ne mogu da se setim kog, pa se igralo protiv Vojvodine. Ako nadjem šaljem ti na pm.
                Last edited by Cassius Clay; 04-09-17, 00:22.

                Comment


                • Kao što reče Brajkula pre par dana, Kanga i 600k godišnje.

                  Vredi čovek, ali suludo je da neko u ovoj i ovakvoj državi ima toliku platu.

                  Situacija "Hleba i igara".

                  Comment


                  • Nije suludo ako taj neko postize evrogolove protiv Sparte i Krasnodara i donese 6-7 miliona od evrope.
                    A i nisu to neke pare, ako npr. dobijemo Bate zaradicemo od karata oko 400k i bonus za pobedu 360k. Blizu 800k od jedne utakmice.
                    Last edited by Konjokradica; 04-09-17, 14:27.

                    Comment


                    • Da li je Kanga produzio ugovor? Nije.valjda da je trajanje ugovora ostalo isto a da smo mi povecali platu?

                      Comment


                      • Rekao je i Uroš šta će biti samo kad odu za džabe ovi što su pametovali, neka ćute tada. Kanga je dao 3 gola, Ludogorec, Sparta, Krasnodar. Super je to, to je jedino i odigrao u Zvezdi.

                        Comment


                        • Originally posted by helmet View Post
                          Da li je Kanga produzio ugovor? Nije.valjda da je trajanje ugovora ostalo isto a da smo mi povecali platu?
                          Naravno da je produzio ugovor. Zasto bismo mu davali vece pare na osnovu starog ugovora?
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Obicno se odmah zna na koliko se ugovor potpisuje, a u ovom slucaju se ne zna, ni za Kangu ni za ostale strance.

                            Comment


                            • Originally posted by helmet View Post
                              Obicno se odmah zna na koliko se ugovor potpisuje, a u ovom slucaju se ne zna, ni za Kangu ni za ostale strance.
                              Mozemo mi da produzimo na 10 godina, kakve veze ima kad odose svi u januar

                              Comment


                              • Originally posted by many men View Post
                                Mozemo mi da produzimo na 10 godina, kakve veze ima kad odose svi u januar
                                Pa ima veze, da nije potpisao u januaru bi bio slobodan da pregovara sa bilo kojim klubom i zvezdi ne bi otislo obestecenje. Sto vise god u ugovoru- vece je obestecenje(kod nas bas ne znaci to pravilo)

                                Comment

                                Working...
                                X