Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post


    Da se podsetimo šta ovaj momak ume, nadam se uskoro i u Zvezdi.
    I na ovim snimcima se jasno vidi da on ne moze da igra nista po krilu, mora da igra ili klasicnog spica ili da bude odmah iza spica u nekoj formaciji. Mislim da je i ta pozicija na krilu kod nas uticala da on ne pruzi ni delic onoga sto moze, a videli smo da ima kvalitet, samo mu treba naci pravu ulogu i mesto u timu, nadam se da ce MIlojevic u nastavku sezone to uspeti.

    Comment


    • Upravo to...Trebalo bi Rikardinja na nekim mecevima domacice probati tu iza Pesica/Boacija, umesto Kange...imamo prostora za to a znacilo bi da dobijemo jos jednu opciju...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Ume Rikardinjo sa loptom, ali džabe kad je nekako nezainteresovan, dosta posmatra utakmicu....ne radi to kod Miloja koji traži da svi igraju u oba pravca.

        Rikardinjo igra samo kad je lopta kod njega.

        Comment


        • Počela utakmica https://youtu.be/CDhDufrlFv0

          Comment


          • Konačni kadar: 01.09.
            25 (prvi tim) + 8 (omladinci)

            1 Serbia GK Damir Kahriman
            3 Serbia MF Branko Jovičić
            4 France MF Damien Le Tallec
            5 Ghana DF Abraham Frimpong
            6 Serbia MF Uroš Račić
            7 Serbia MF Nenad Krstičić
            8 Gabon MF Guélor Kanga
            10 Serbia MF Nenad Milijaš (captain)
            11 Serbia MF Luka Adžić
            14 Ghana FW Richmond Boakye
            15 Serbia DF Srđan Babić (on loan from Real Sociedad)
            16 Serbia FW Nemanja Milić
            19 Serbia MF Veljko Nikolić
            20 Holland MF Mitchell Donald (3rd captain)
            21 Serbia MF Filip Bainović
            23 Serbia DF Milan Rodić
            24 Serbia DF Slađan Rakić
            27 BIH GK Nemanja Supić
            28 Serbia FW Dejan Joveljić
            30 MNE DF Filip Stojković
            33 Serbia DF Dušan Anđelković (vice-captain)
            40 Serbia MF Luka Ilić (on loan from Manchester City)
            44 Brazil DF Zé Marcos
            45 Serbia FW Aleksandar Pešić
            49 Serbia FW Nemanja Radonjić (on loan from Roma)
            55 Serbia MF Slavoljub Srnić
            73 Serbia FW Jug Stanojev
            77 Serbia MF Marko Gobeljić
            82 Canada GK Milan Borjan
            89 Brazil MF Ricardinho
            90 Serbia DF Vujadin Savić
            93 Serbia DF Aleksa Terzić
            95 Serbia MF Ivan Ilić (on loan from Manchester City)

            Comment


            • Kad smo kod Rikardinja, evo asistencije. Zalomi ovog dečkića ko mlad vinograd.

              Comment


              • Poceo je da daje znake zivota.

                Comment


                • Pokidao Rikardinjo. Izgleda da ćemo dobiti pojačanje, brutalnu loptu ima, ja bih ga na amf da menja Kangu, ne bi na krilo, iako se danas pokazao ok na krilu.

                  Comment


                  • Gde bi Srnić mogao da igra? Brz jeste, ali sam nešto skontao da Srnić nije za krilo zbog tehnike, ima loši završnicu jedan na jedan, a nije ni kreativan, a opet nameće se. Ja mislim da bi možda bio dobar da igra desno kad se igra sa 3 pozadi, ne znam. To se neće igrati u Zvezdi, naravno.


                    Jedva čekam da ZeMarkos i Viveiros pgotovo ovaj prvi dobiju mesto u timu da igraju ligu u drugoj polusezoni. Otići će verovatno Le Talek i Fri na zimu pa će se otvoriti šansa i mesto za niih.

                    Kako bi bilo lepo kad bi jedan Ze Markis napravio u Zvezdi karijeru, proigrao kako zna, otišao negde, i dokazao se. Dobio bi klub na ugledu. Dolazili bi mladi igraci češće.

                    Comment


                    • Jel zna neko da li ce (i kada) Frimpong dobiti srpsko drzavljanstvo?

                      Comment


                      • Frimpong je u jednom trenutku bio bliži odlasku nego ostanku pa je verovatno to razlog zašto mu državljanstvo nije završeno. Sada kada je definitivno da ostaje, makar do zime, verujem da će to biti rešeno.

                        Comment


                        • Pa bas tako. Glupo bi bilo da zauzima mesto stranca. Ako moze da mu se izdejstvuje nas pasos onda moze biti upotrebljiv.
                          Utakmicu protiv Krasnodara je odigrao veoma dobro. Samo neka tako nastavi

                          Comment


                          • Radi se na tome mislim. Ili to ili prodaja

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Pokidao Rikardinjo. Izgleda da ćemo dobiti pojačanje, brutalnu loptu ima, ja bih ga na amf da menja Kangu, ne bi na krilo, iako se danas pokazao ok na krilu.

                              Ja sam o tome pričao već nekoliko puta, Rikardinjo moze da bude baš top igrač za naše uslove, već ima iskustva igranja u ligi evrope, bio je najbolji strelac i asistent, samo strpljenja da se malo uklopi.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Gde bi Srnić mogao da igra? Brz jeste, ali sam nešto skontao da Srnić nije za krilo zbog tehnike, ima loši završnicu jedan na jedan, a nije ni kreativan, a opet nameće se. Ja mislim da bi možda bio dobar da igra desno kad se igra sa 3 pozadi, ne znam. To se neće igrati u Zvezdi, naravno.


                                Jedva čekam da ZeMarkos i Viveiros pgotovo ovaj prvi dobiju mesto u timu da igraju ligu u drugoj polusezoni. Otići će verovatno Le Talek i Fri na zimu pa će se otvoriti šansa i mesto za niih.

                                Kako bi bilo lepo kad bi jedan Ze Markis napravio u Zvezdi karijeru, proigrao kako zna, otišao negde, i dokazao se. Dobio bi klub na ugledu. Dolazili bi mladi igraci češće.
                                Viveirosa smo poslali u Bežaniju na pozajmicu msm.

                                Comment

                                Working...
                                X