Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I Partizan i Zvezda imaju po 20+ igrača koje mogu da koriste (i hoće jer je takav raspored u ovom prvom delu sezone). To čiji su bolji igrači u rotaciji će pokazati vreme... za tebe su Zvezdini, a za mene Partizanovi i to ne može ništa promeniti ali nakon što to vidimo u nastavku sezone bar ćemo znati ko nije u pravu.

    Comment


    • Da li si siguran 100% u poslednju recenicu?

      Comment


      • Da.

        Pa oba kluba ce koristiti poprilicno kombinovani tim ove sezone. Ne vidim kako nasi/vasi najbolji igraci mogu da izdrze 36-37 utakmica za polusezonu (osim golmana).

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Kakav Baša, nek ne prilazi klubu. Ponudjen mu je ugovor krajen juna nije hteo, sad na gotovo, ne može.
          Mislis da Basa po kvalitetu i iskustvu ne moze da pomogne Zvezdi u sledecoj predsezoni?

          Comment


          • Originally posted by Front View Post
            I Partizan i Zvezda imaju po 20+ igrača koje mogu da koriste (i hoće jer je takav raspored u ovom prvom delu sezone). To čiji su bolji igrači u rotaciji će pokazati vreme... za tebe su Zvezdini, a za mene Partizanovi i to ne može ništa promeniti ali nakon što to vidimo u nastavku sezone bar ćemo znati ko nije u pravu.
            Zvezdini igraci su druga dimenzija u odnosu na Spartu i Krasnodar, Partizanovi igraci su druga dimenzija u odnosu na Videotom. Evropa je to pokazala.

            Comment


            • Originally posted by suptil View Post
              Mislis da Basa po kvalitetu i iskustvu ne moze da pomogne Zvezdi u sledecoj predsezoni?
              Mislim da je Zvezda veličina i ne može da se dolazi kad izvisiš a bio si pozvan dva meseca ranije pa nisi hteo.
              Ko hoće, hoće, ko neće ćao. To pogotovo važi za matorce koji su uzeli pare kao Baša, gde mu je vreme da igra u nekom manjem klubu. To ne važi za npr Kataia, dečko ima još godina pred soboom

              Comment


              • Originally posted by Front View Post
                Jesi siguran? Ja mislim da nije ograničeno koliko se slobodnih igrača može dovesti e sada jedino mora da se pazi kada je ono licenciranje za Evropu. U svakom slučaju vi ste jako dobri. To što niste prodali nikoga je + za vas i garantuje da imate dobre šanse u LE te da će prvenstvo biti jako zanimljivo kao i derbiji.
                Jesam mislim da jedan igrač još moze da se registruje ali pod uslovom da dolazi kao slobodan. Pa pazi oba tima su jaka za naše uslove, ali ja dajem prednost Partizanu sa ovim pojačanjima su igrački jači samo što je Zvezda uigranija, pa videćemo.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Mislim da je Zvezda veličina i ne može da se dolazi kad izvisiš a bio si pozvan dva meseca ranije pa nisi hteo.
                  Ko hoće, hoće, ko neće ćao. To pogotovo važi za matorce koji su uzeli pare kao Baša, gde mu je vreme da igra u nekom manjem klubu. To ne važi za npr Kataia, dečko ima još godina pred soboom
                  Mislis da je Zvezda od pre dva meseca ista ova Zvezda? Trebas da racionalizujes stvari. Ja stavljam svakog igraca koji se povezuje sa Zvezdom u okvir kojem Zvezda tezi. Pitam se pritom da li on kvalitetom moze da doprinese krajnjem cilju. Da li Basa moze da bude pouzdan half u susretima sa Kopenhagenom, Salcburgom, Olijem, Plzenom, Steauom, Hajdukom. Imajuci u vidu koju je ligu igrao, njegoov iskustvo i sve ostalo ja mislim da on moze da pomogne. Da li ce se na trzistu naci bolji igraci od njega, mislim da hoce. Da li je Basa bolji od LeTaleka? Kad je Latelek igrao Francusku ligu ?

                  Comment


                  • Jug Stanojev i Luka Ilić strelci u pobedi Srbije nad Škotskom 3:1, na memorijalu ''Stevan Ćele Vilotić''.

                    Comment


                    • Poenta u datom momentu je da imamo kompletan i uigran sastav, koji je trener upoznao i poslozio po linijama tima. Milojevicu je ocuvanje tima bar do zime omogucilo da dobro rotira i sa klupe trazi resenja na domacim livadama, gde dobri rezultati ne smeju doci u pitanje.
                      Nazalost, navijaci uvek traze vise i bolje, pisanija pojedinaca ovde mi govore da pojma nemaju o cemu pisu, ali vole da ostave komentar i "prociste stomak i dusu"...

                      Te Kanga nije dovoljno dobar, te bi ovog/onog igraca trebalo da zameni neki drugi profil tipa Katai/Djuricic itd, sacuvaj Boze realnosti i razumevanja situacije u kojoj se Zvezda nalazi.

                      Comment


                      • basa nam je trebao pre tri godine, sad nam ne treba

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          basa nam je trebao pre tri godine, sad nam ne treba
                          Sad nam ne treba, ali trebace neko sa njegovim iskustvom za napad lige sampiona. Uz to bolji je od Letaleka.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Sad nam ne treba, ali trebace neko sa njegovim iskustvom za napad lige sampiona. Uz to bolji je od Letaleka.
                            Tek dogodine nek mu je daleka lepa kuća.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Tek dogodine nek mu je daleka lepa kuća.
                              Dogodine dolazi Bane Ivanović. Da se napadne ušati.

                              Kakav crni Baša bože me prosti.. Što dalje od kluba..

                              Comment




                              • Da se podsetimo šta ovaj momak ume, nadam se uskoro i u Zvezdi.

                                Comment

                                Working...
                                X