Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih ja tu krivio igrače iako ja ne bih nikad otišao u Partizan. Zvezda je mnogima zajebala karijeru iz sebičnih interesa. Ko zna šta su Ožegu obećavali i slali ga na pozajmice. I Djurdjević je hteo kod nas, znam to provereno ali ga Grofina nije htela. I šta je mogao? To za koga on navija to se znalo, ali nekad je tako u životu. Proradi bunt.

    Video sam protiv Čuke da Ožeg slavi gol protiv nas i da je ljut.
    Vujakliju smo zajebali takodje. Što smo ga dovodili ako nije imao kvalitet za nas? Miloševića, Babunskog, Avramovskog, malog Andriju Lukovića isto guramo negde.

    To Partizan i ne radi da budemo realni, dovedu mnogo manje igrača. Nije ni čudo posle da neki Milošević za 4 god zaigra levog beka u Partizanu.

    Comment


    • Partizan je prihodovao od Djurdjevica i Leonarda 7 miliona evra a mnogo manje igrača imaju nego mi. Imaju oni i za Krkića nego ne smeju da ga dovedu.

      Comment


      • @mad for red
        Nema vise kupovine sezonskih, danas je bio poslednji dan prodaje za ovu sezonu. Iskreno nisam ocekivao da ce sezonske vaziti za evropske utakmice po grupama. Ovo je veoma velikodusno od strane kluba i stvarno sam prezadovoljan. Vec su se isplatile samo za evropske utakmice u kvalifikacijama, ova tri kola igrana na marakani i za derbi a ovo sve sto ide sad je bukvalno gratis.
        This is the beginning of your day
        Life is more intricate than it seems
        Always be yourself along the way
        Living through the spirit of your dreams

        https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

        Comment


        • Originally posted by Knipex® View Post
          @mad for red
          Nema vise kupovine sezonskih, danas je bio poslednji dan prodaje za ovu sezonu. Iskreno nisam ocekivao da ce sezonske vaziti za evropske utakmice po grupama. Ovo je veoma velikodusno od strane kluba i stvarno sam prezadovoljan. Vec su se isplatile samo za evropske utakmice u kvalifikacijama, ova tri kola igrana na marakani i za derbi a ovo sve sto ide sad je bukvalno gratis.
          Jeste presedan. Realna cena sezonske karte za zapad kad igramo Evropu jeste 100 eura. Kako je sve realtivno i kako se brzo izjednacava kvalitet na nivou kosarka - fudbal.

          Comment


          • https://www.youtube.com/watch?v=KEd7MfihwIY Promena terena na Marakani VIDEO

            Comment


            • Ima još novina na marakani
              Стадион на којем игра Црвена звезда ће осим нове траве добити још неке новине.
              На нашем стадиону ће се већ од прве утакмице у Лиги Европе користити и „Гол технологија“. Коју ће реализовати фирма Хок-ај (Hawk-eye).
              This is the beginning of your day
              Life is more intricate than it seems
              Always be yourself along the way
              Living through the spirit of your dreams

              https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

              Comment


              • Zadovoljan sam cenom ulaznica za evropu, cak su i nesto skuplje nego sto sam ocekivao. Mislim samo da su sve trebale da idu u paketima ili preko sezonskih, bez pojedinacnih, ali ok nije ni ovako lose. Svakako da ocekujemo pun stadion na sve 3 utakmice LE, to bi bila ozbiljna zarada za klub, minimum 500-600k po utakmici od karata.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Partizan je prihodovao od Djurdjevica i Leonarda 7 miliona evra a mnogo manje igrača imaju nego mi. Imaju oni i za Krkića nego ne smeju da ga dovedu.
                  Imaju pretrpan roster sa puno promasaja.

                  Comment


                  • Krkic kod kataija-ajde terzo napadaj!

                    Comment


                    • Baša raskinuo ugovor-slobodan je igrač.

                      Comment


                      • Mozemo da dovedemo još jednog bonus igrača ali pod uslovom da nema klub.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Mozemo da dovedemo još jednog bonus igrača ali pod uslovom da nema klub.
                          Bolje halfa nego napadaca. Da se Savic uigrava za napad na Ligu Sampiona sa dobrim halfovima. Koji ce parnjak biti sledece leto to samo Bog zna.

                          Comment


                          • Kakav Baša, nek ne prilazi klubu. Ponudjen mu je ugovor krajen juna nije hteo, sad na gotovo, ne može.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Mozemo da dovedemo još jednog bonus igrača ali pod uslovom da nema klub.
                              Jesi siguran? Ja mislim da nije ograničeno koliko se slobodnih igrača može dovesti e sada jedino mora da se pazi kada je ono licenciranje za Evropu. U svakom slučaju vi ste jako dobri. To što niste prodali nikoga je + za vas i garantuje da imate dobre šanse u LE te da će prvenstvo biti jako zanimljivo kao i derbiji.

                              Comment


                              • Ima jedna razlika izmedju Zvezde i Partizana. Zvezda ima dva tima.

                                Comment

                                Working...
                                X