Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se tiče sezonskih karti, ako bude praksa kao ranijih godina kada se igrala evropa sezonske nisu važile. Vlasnici sezonskih su imali pravo preče kupovine i neki popust, čini mi se 5%. Lično bih voleo da važe jer imam porodični paket od 4 sezonske za zapad, ali sumnjam da će tako biti
    This is the beginning of your day
    Life is more intricate than it seems
    Always be yourself along the way
    Living through the spirit of your dreams

    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

    Comment


    • Vucicevic pozajmljen Borcu.

      Comment


      • Da li to znaci da ce Joveljica povuci u prvi tim obzirom da su Ricmond i Pesic jedini klasicni spicevi?
        Potrebno je da jos jedan mlad napadac bude bar na klupi u prvenstvu i skupi iskustvo i neke minute. Ne daj Boze povrede nekog od startnih spiceva...

        Comment


        • Da, Joveljic ce posle ove reprezentativne pauze preci u prvi tim. Mada ce verovatno i dalje biti na raspolaganju omladincima kao i Luka Ilic.

          Comment


          • Originally posted by Markoss View Post
            Da, Joveljic ce posle ove reprezentativne pauze preci u prvi tim. Mada ce verovatno i dalje biti na raspolaganju omladincima kao i Luka Ilic.
            To je dobro resenje, ako Milojevic u Vucicevicu nije video 3.spica i smatrao da je momku bolje da provede neko vreme na pozajmici. Ne znam samo koliko je realno da on kasnije dobije sansu u prvom timu, ali ajde...
            Sto je Joveljica tice - momak mora dobiti priliku u JSL, ti minuti zaista mogu biti od velikog znacaja za njega, ali i za Zvezdu i neke dane koji dolaze.

            Comment




            • FK Crvena zvezda obaveštava svoje navijače da će se za utakmice Lige Evrope koje će Crvena zvezda igrati na svom stadionu, ulaznice prodavati kako u paketima, tako i pojedinačno.
              Prodaja isključivo paketa ulaznica za sve tri utakmice počeće u sredu, 6. septembra i to preko sajta iticket.rs. Prodaja paketa na blagajnama počeće u petak, 8. septembra, u isto vreme kada počinje i prodaja pojedinačnih karata za utakmicu Crvena zvezda — Bate Borisov. I paketi karata, kao i pojedinačne karte za BATE, prodavaće se sve do početka utakmice sa beloruskim timom.
              Važna informacija koja će obradovati sve vlasnike sezonskih karata glasi: Sezonske karte 2017/18 važiće i za grupnu fazu Lige Evrope! Međutim, svi vlasnici sezonskih karata će morati da na blagajnama stadiona „Rajko Mitić“ u periodu od petka, 8. septembra do ponedeljka, 11. septembra (računajući i dane vikenda), od 11 do 19 časova, preuzmu besplatno svoj paket karata za istu tribinu za koju imaju kupljenu sezonsku kartu. Napominjemo da samo vlasnici kupljenih sezonskih karata (ne i vlasnici besplatnih sezonskih) mogu da dobiju paket karata za Ligu Evrope.
              Na blagajnama će poseban šalter biti izdvojen za vlasnike sezonskih ulaznica koji preuzimaju pakete. Sezonske karte se od prvog dana septembra više neće nalaziti u prodaji.

              Cene paketa ulaznica su:
              Sever i jug: 3,500 rsd;
              Istok: 6,500 rsd;
              Zapad: 7,500 rsd;
              Ulaznice za VIP galeriju neće moći da se kupe preko interneta.
              Cene pojedinačnih ulaznica za utakmice u grupnoj fazi su sledeće:
              Sever i jug: 1,200 rsd;
              Istok: 2,500 rsd;
              Zapad: 3,000 rsd;
              Četvrtak, 14. septembar, 21:05, stadion „Rajko Mitić“. Vidimo se!
              This is the beginning of your day
              Life is more intricate than it seems
              Always be yourself along the way
              Living through the spirit of your dreams

              https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

              Comment


              • Odredjene cene za pakete karata i za pojedinacne. Ko ima kupljenu sezonsku, moci ce da podigne i besplatne karte za grupnu fazu LE. Na sajtu CZV imaju detalji.

                Ovo sto kaze covek pre mene
                Kasnim danas svuda.
                Last edited by Ankee; 31-08-17, 15:39.
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                  Comment


                  • Zao mi je zbog Ozega, znam da je ciganin i bas sam iznenadjen , valjda nece nastaviti stopama Djurovskog, Stojkovica, Djurdjevica, da onako igraju u Partizanu kad ode van nek napravi karijeru.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Zao mi je zbog Ozega, znam da je ciganin i bas sam iznenadjen , valjda nece nastaviti stopama Djurovskog, Stojkovica, Djurdjevica, da onako igraju u Partizanu kad ode van nek napravi karijeru.
                      Odlicno je sto je otisao tamo, bojao sam se da ce dovesti ozbiljnog igraca. A ako je tacno da je imao ponudu iz Rusije onda nema sta da ti ga bude zao, njegov izbor je njegova stvar.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Odlično što je otišao kod njih.....samo da se više nikada ne pojavi u nekoj kombinaciji sa nama.

                        Comment


                        • Kad bi veceras stogao magiko-to bi bilo c4 trotil tnt atomsko pojacanje

                          Comment


                          • IGRAJ ACO IGRAJ I POBEDI !!!

                            Comment


                            • Originally posted by crni_redstar View Post
                              Kad bi veceras stogao magiko-to bi bilo c4 trotil tnt atomsko pojacanje
                              Magico bi prodao pola paketa ulaznica za LE

                              Comment


                              • Prodace se i ovako Inace sezonska=3 evropske utakmice
                                Mislite o tome

                                Comment

                                Working...
                                X