Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakav crni Markec. Sanse za to su <1%. Sa Antonovim je zatvorena zadnja linija i trazi se spic jos samo, eventualno Zdjelar, ako se prodaju Kosovic/Jevtovic.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Ma kakav crni Markec. Sanse za to su <1%. Sa Antonovim je zatvorena zadnja linija i trazi se spic jos samo, eventualno Zdjelar, ako se prodaju Kosovic/Jevtovic.
      Ја сам и написао "aкo". Је л Бамби игра за 250 000 то сам негде прочитао. Искрено мислим да ће он да одигра колико може да стисне зубе европску јесен па ће на ту операцију. Звезди реално фале два играча да би била ултра незгодан тим.
      Last edited by suptil; 30-08-17, 11:15.

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Ma nemamo mi potrebe da reagujemo na bilo sta...Imamo dobru ekipu, solidno popunjenu...a bicemo vremenom samo jos cvrsci i uigraniji...Jedina stvar koja nas moze da omete su povrede, kao ova Jovicica i Rodica ali na to vec ne mozemo da uticemo...
        Kakva je situacija sa Rodicem zna li se?
        I kako tece Jovicicev oporavak, jel ima novih projekcija kada bi mogao da se vrati treningu?

        Comment


        • Roda bi trebalo da bude spreman do LE (mozda bude i za SLS, ali nema potrebe da se cima covek za to kad ima ko da ga zameni), a za Jovicica se prica da nece pre sredine novembra.
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Jeste da nije bas vezano za temu ali dobro. Ja nisam odusevljen bio Vlahovicem. Suvise mi je licio na Saponjicevu kopiju. Zato su ga i pustili, jer Djole ima stofa da u vecini delova igre dostigne visi nivo od njega. A Ozegovic je tu svakako visak. Pre sam da se niko ne dovodi i da igra Djole, nego da razigravamo tankog igraca sa upitnim talentom.

            On topic. Ako bas nikog ne prodate od trojca Donald/Kanga/Boace, vraski posao ste odradili. Ono sto mi se kod vas ne svidja, je odbrana, ali moze se reci da igraju iznad nivoa koji se ocekivao.
            Vlahovic je otisao jer nije hteo da potpise novi ugovor koji mu je nudjen,sad sta ste mu nudili ne znam,svakako je menager imao uticaj na to,a ide prica da je on jos zimus u paketu sa Blekijem zavrsen za Firencu.Malog djoleta sam gledao samo letos na priprema i svideo mi se ,e sad da niste usli u LE,pa da krenete samo sa njim kao prvim spicem ovako mora jos jedan..Markec ako ga niko ne pokupi ko zna...Jevtovica bi prodali odmah al nema ponuda,Kosovica tesko ...a mi nadam se da trojac pomenuti ostaje za sad,pogotovo Ricmond on mi je najbitniji,a mislim da ostaju,a ako neko novi dodje za kraj,dobro dosao

            I da evo poslali smo malog A.Lukovica na pozajmicu u Vozdovac
            Last edited by 61563; 30-08-17, 12:01.

            Comment


            • Баш ме интересује колике ће цена пакета карата да буде. Да ли ће се ценом убити платежна моћ обичног навијача који ће морати суштински ценом карте да бира фудбал или кошарку, у овом јесењем делу сезоне.

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Баш ме интересује колике ће цена пакета карата да буде. Да ли ће се ценом убити платежна моћ обичног навијача који ће морати суштински ценом карте да бира фудбал или кошарку, у овом јесењем делу сезоне.
                Mislim da ce biti vece nego protiv Krasnodara.
                A osetice najvise kosarka pogotovu u prve dve utakmice protiv Borisova i Arsenala
                za Keln u zavisnosti od stanja da li se moze dalje ili ne.
                Last edited by Daba; 30-08-17, 13:09.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Vrhovni vodja T-Magic je predvideo da cemo od ulaznica zaraditi 1.2m. Ako kazu da smo za Krasnodar zaradili 400-500k, onda je neka logika da ce cene karata biti iste.

                  Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                  Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                  Comment


                  • Koliko znam komplet ce biti 20 procenata jeftiniji,e sad koliko sta to se jos ne zna,ali pretpostavljam da ce se za sever kretati od 800 do 1200 to je neki raspon koji moze da bude.

                    Comment


                    • Realno je da paket za zapad bude 50 eura, a pojedinacno zapad 20 evra. Iz mog ugla. Zato je za kosarku najbolja sezonska. Tek sad se vidi. Jer za fudbal sezonska nikad nece obuhvatati evro meceve pa ce biti jeftina.

                      Comment


                      • Bar 1000 din za sever pojedinacna, u plejofu je bila 800

                        Comment


                        • Originally posted by mad for red View Post
                          Bar 1000 din za sever pojedinacna, u plejofu je bila 800
                          Sve ce to da bude puno bez obzira na cenu. Ja se plasim bezobrazno skupim kartama pojedinacno, pa sam zbog toga napisao moju procenu, Jer komotno sever moze 1500, istok 2000 zapad 2500, pojediacno. Samo da zapad ne bude u paketu 7500

                          Comment


                          • Samo da naprave bolji kontrolu i sve ostalo sto treba,posto je protiv krasnodara moglo da se udje sa bilo cim bukvalno,citac nije ni radio,mogao je ko je hteo da odstampa 1000 onih ulaznica sto ti stizu preko neta i da udje, prodaje sta vec..

                            Comment


                            • Originally posted by suptil View Post
                              Ја сам и написао "aкo". Је л Бамби игра за 250 000 то сам негде прочитао. Искрено мислим да ће он да одигра колико може да стисне зубе европску јесен па ће на ту операцију. Звезди реално фале два играча да би била ултра незгодан тим.
                              400 hiljada godisnje uzima, tesko do Markovica ali su bliyu Skuletica jos jedan proveren i jak spic..Bas su se pojacali i igracki su jaci, samo je pitanje uigranosti.

                              Comment


                              • Lukovic otisao na pozajmicu u Vozdovac..

                                Comment

                                Working...
                                X