Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Ako im dodje Zdjelar, prvo nek se nosi Olimpijakos u 3 lepe. Pa sve ostalo. Iliev ako dovede i njega i nekog napdača klasu, odličan prelazni rok je odradio.

    Oni to nekako rade lagodnije... Mora se dovesti još jedno pojačanje napred. Jebeni Rikardinjo i Rajo, prima keš ništa ne igra.
    Sve je to nabacano.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Velika je verovatnoća da se vrati zbog Karleuše sad kad je Muki na golu partizana. Bejahu jednom Lola, Muki, Tošić i ostali sa jednom i tada poznatom pevačicom, i svu su se zezali samo se jedan zaljubio. Danas joj je muž. Morao sam ovako izokola da me Kronos ne počisti.

      Neće on divu pustiti da sama i nezaštićena gleda Zvezdu, doćiće i on da igra.

      Je l`vidis kako se moze biti fin, samo kada se `oce?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post

        Je l`vidis kako se moze biti fin, samo kada se `oce?
        Шпарташ по туђе авлије....?.....
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ako im dodje Zdjelar, prvo nek se nosi Olimpijakos u 3 lepe. Pa sve ostalo. Iliev ako dovede i njega i nekog napdača klasu, odličan prelazni rok je odradio.

          Oni to nekako rade lagodnije... Mora se dovesti još jedno pojačanje napred. Jebeni Rikardinjo i Rajo, prima keš ništa ne igra.
          Da baš lagodno rade.
          1.85 mil. eur za cirkuzanta Sumu,Bambi koji će možda na zimu morati pod nož, bez ozbiljnog štopera od početka kvalifikacija,oni praktično
          još nisu našli zamenu ili unapređenje na mestima prošlogodišnje udarne im osovine Leonardo-Đuka...itd,itd,
          Baš ga nekako lagodno rade,reklo bi se,ali kad se gleda kroz naočare na kojima piše,komšijina trava uvek zelenija od one u mom dvorištu.
          Last edited by Talični Tom; 30-08-17, 09:47.
          sigpic
          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

          Comment


          • Ja ne znam kako će taj Rikardinjo progirati kad on momak uopšte već duže vreme ne igra.

            Što se tiče komšija i njihovog prelaznog roka, nek dovode oni koga im je volja, šta to nas tangira, i onako im se taj prelazni rok vrti od mega zvezda pa do jednog Ognjena Ožegovića, a da ne pričamo kakva je utopija dovoditi Ožegovića pored Kosovića na klupi....ma nebitno, njihova stvar.

            Comment


            • Па шта има везе ако дође Здјелар,ми смо тог играча могли исто да доведемо али смо се одлучили за Крстичића,узели за џабе бољег играча уместо да доводимо Здјелара на позајмице разноразне.Што се мене тиче могу и Ромариа да доведу убеђен сам да имамо бољег тренера тим и атсмосферу,што ћемо и показати ове сезоне.Само вера у тренера и момке и то је то,и наравно ко може што више нека се иде на стадион,Звезда није Звезда без публике.

              Comment


              • Evo ja kukam na Kangu što izlazi 30 metara posle ostalih, a npr. kad pogledamo Sumu čovek neće da overi sa trenerom i saigračima nakon izmene u derbiju, a plaćen 1.6 miliona.......dakle za ćebovanje u svlačionici, sve legitimno da bude, niko a da kaže.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ja ne znam kako će taj Rikardinjo progirati kad on momak uopšte već duže vreme ne igra.

                  Što se tiče komšija i njihovog prelaznog roka, nek dovode oni koga im je volja, šta to nas tangira, i onako im se taj prelazni rok vrti od mega zvezda pa do jednog Ognjena Ožegovića, a da ne pričamo kakva je utopija dovoditi Ožegovića pored Kosovića na klupi....ma nebitno, njihova stvar.
                  Cek, ne razumem kakve veze Kosovic ima sa Ozegovicem. Nisu ljudi ista pozicija uopste.

                  Rikardinjo je fudbalska prevara. Nije ni Srnic neka mustra, ali igra najbolji fudbal u zivotu i za prvog je Cuardado licno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Cek, ne razumem kakve veze Kosovic ima sa Ozegovicem. Nisu ljudi ista pozicija uopste.

                    Rikardinjo je fudbalska prevara. Nije ni Srnic neka mustra, ali igra najbolji fudbal u zivotu i za prvog je Cuardado licno.
                    Vlahović, ne Kosović. Omaših.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Vlahović, ne Kosović. Omaših.
                      Vlahovic je prodat Fiorentini jos pre mesec dana, a mozda i vise. Mozda mislis na Djoleta Jovanovica?
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislio sam na Vlahovića. Nisam znao to za Violu, zasluženo. Perspektiva našeg fudbala.

                        Comment


                        • Nadam se da si ironican sa tim perspektiva naseg fudbala.Vlahovic je skolski primer menadzerski proguranog igraca jos od ranih dana,koji u svojoj karijeri nikad nista pokazao nije,i na kraju je posle svega bila dilema samo da li ce u Benfiku ili Fiorentinu,posto da nije otiso tamo verovatno bi max stigo do neke Krila Sovjetov.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Mislio sam na Vlahovića. Nisam znao to za Violu, zasluženo. Perspektiva našeg fudbala.
                            Jeste da nije bas vezano za temu ali dobro. Ja nisam odusevljen bio Vlahovicem. Suvise mi je licio na Saponjicevu kopiju. Zato su ga i pustili, jer Djole ima stofa da u vecini delova igre dostigne visi nivo od njega. A Ozegovic je tu svakako visak. Pre sam da se niko ne dovodi i da igra Djole, nego da razigravamo tankog igraca sa upitnim talentom.

                            On topic. Ako bas nikog ne prodate od trojca Donald/Kanga/Boace, vraski posao ste odradili. Ono sto mi se kod vas ne svidja, je odbrana, ali moze se reci da igraju iznad nivoa koji se ocekivao.
                            Last edited by colke995; 30-08-17, 10:49.
                            sigpic

                            Comment


                            • Што се тиче Партизанових појачања треба одреаговати у четвртак ако Партизан успе да доведе Маркеца. Партизан је апсолутно реновирао тим. Има намеру да доведе укупно 7 играча. Стојковић, Сума, Антонов, Митровић. Бамби, Здјелар, јуре Маркеца и тог шпица. Кажем вам отресће их Јанг Бојс само тако. Што се тиче Здјелара Олија и Партизана ово је за Уроша, ето Уроше теби дебео разлог да због тога ако играмо у трећем или четвртом колу квалификација за Лигу Шампиона са Олијем на Маракани искључиво навијаш за Звезду и звиздиш Олију - као сав нормалан свет ;)

                              Comment


                              • Ma nemamo mi potrebe da reagujemo na bilo sta...Imamo dobru ekipu, solidno popunjenu...a bicemo vremenom samo jos cvrsci i uigraniji...Jedina stvar koja nas moze da omete su povrede, kao ova Jovicica i Rodica ali na to vec ne mozemo da uticemo...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X