Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Шта кажу финансијски експерти у клубу? Јел ће имати пара за повећања плата носиоцима игре? Први пут у историји и то не 10% већ 30%.
    Jel se ovo salis u vezi procenata ili postoji neki info u vezi ostanka Boacija/Donalda/Kange?

    Comment


    • Ja sam siguran posle svega danas da idu Kanga ili Boaći. Isto tako više verujem u odlazak Boaćija. Takodje, ako on ode, 99% sam siguran da dolazi Katai.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ja sam siguran posle svega danas da idu Kanga ili Boaći. Isto tako više verujem u odlazak Boaćija. Takodje, ako on ode, 99% sam siguran da dolazi Katai.
        Posle cega danas si tako siguran?
        I kako to Katai moze da odmeni Boacija, mislim u kom taktickom smislu?

        Comment


        • Otkud znam nisam ja Zvezdan Terzić i Vladan Milojević. Ako bude otišao Katai dolazi. Ako ne ode, nikom ništa. Katai može da igra desno što bi verovatno značilo i odlazak Srnića, Pešić centralni napadač, a Katai da iz drugog plana uleti sa golovima. Ovo su moja nagadjanja oko uloga u timu. Lično mislim da bi bili možda i jači.

          A najviše bih voleo ako se već krenulo na ostanak igrača da se onda pojuri rezultat. Partizan se ozbiljno pojačava, i ako nemamo bolje igrače u opticaju, možda bi bilo najbolje da samo ode Srnić i dodje Katai.

          Comment


          • Partizan sve jaci, sa Mitrovicem i Antonovim pojacali i odbranu. Bas su resili da nas prestignu sa titulama, ako uzmu i Gohua iz Kairata bice bas jaci od nas. Sad pored zadrzavanja tima jedan Katai bi promenio sliku i odnos.

            Comment


            • Shvatam ja da nisi gazda Terza, nego si napisao da si nakon danasnjih desavanja siguran u odlazak nekog od igraca i da ga menja drugi igrac.Argumenta nidje...
              Nemoj razbijati glavu, videcemo sta nas ceka.
              I nemoj preterano da se osvrces u komsijsko dvoriste, moj savet.

              Comment


              • Originally posted by Manoly View Post
                Jel se ovo salis u vezi procenata ili postoji neki info u vezi ostanka Boacija/Donalda/Kange?
                Donald je rekao da bi bio zadovljan sa povecanjem ugovora za trecinu, Kangi isto ide ugovor gore opet skoro 30 posto. A vojsci i narodu 10 posto samo povecanje. Nikad Zvezdini igraci nisu ziveli bolje Mala sala. U svakom slucaju za mene je Boaci bolji igrac od Kange. Mislim da cemo neokrnjeni da nastavimo u Ligi Evrope. Da li ce Srnic da ode videcemo.

                Comment


                • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Partizan sve jaci, sa Mitrovicem i Antonovim pojacali i odbranu. Bas su resili da nas prestignu sa titulama, ako uzmu i Gohua iz Kairata bice bas jaci od nas. Sad pored zadrzavanja tima jedan Katai bi promenio sliku i odnos.
                  Ima nesto i u timskoj igri, taktici, sredjivanju linija tima sto Milojevic radi vec neko vreme u odnosu na Djukica i ono sto mu tek sledi.
                  Svakako da ce komsije biti jace nakon ovih transfera, ali mi moramo drzati svoj kurs i u SL upisivati pobede redom. Imamo tim za velika dela, poenta je da isit i ostane na okupu.

                  Comment


                  • Не знам зашто пишете о Пар Т иза Н-у. Људи би били монета за поткусуривање реално да се нису појачали. Прелазни рок код њих је имитација нашег. И зато ипак очекујем једно појачање код нас у четвртак.

                    Comment


                    • Originally posted by Manoly View Post
                      Ima nesto i u timskoj igri, taktici, sredjivanju linija tima sto Milojevic radi vec neko vreme u odnosu na Djukica i ono sto mu tek sledi.
                      Svakako da ce komsije biti jace nakon ovih transfera, ali mi moramo drzati svoj kurs i u SL upisivati pobede redom. Imamo tim za velika dela, poenta je da isit i ostane na okupu.
                      Mi imamo dobar tim slazem se ali smo previse stegnuti kad dodje derbi to ni Miloje jos nije promenio, ja ne mogu da verujem da mi 6 zadnjih derbija nismo dobili a ne zaboravi u nedelju oni u odnosu na proslu bez leonarda i milenkovica mi jos jaci i opet nista ej da niko Stojkovicu toliko meceva ne moze da da gol. Boaci samo jedan gol na derbijima njihovi stranci energicni, borbeni motivisani, zamisli sad sa Tosicem koji se vratio u svoj klub a ono sto sam cuo jedan od argumenata Ilijeva je bio da bude deo tima koji ce prestici nas po broju titula, to ceka i Ilic. Iskreno plasim se iako sam zadovoljan nasim timom ali da ih dugo nismo dobili nismo. Ma brate pisem posto su nam rivali i konkurenti kao sto sam pisao i o Kelnu, mora da stigne jos jedno krilo.

                      Comment


                      • Originally posted by Manoly View Post
                        Shvatam ja da nisi gazda Terza, nego si napisao da si nakon danasnjih desavanja siguran u odlazak nekog od igraca i da ga menja drugi igrac.Argumenta nidje...
                        Nemoj razbijati glavu, videcemo sta nas ceka.
                        I nemoj preterano da se osvrces u komsijsko dvoriste, moj savet.
                        Hoćeš da ti kažem argumente? Ali da me ne podjebavate ovog puta.

                        Naime pratim više foruma kada je Zvezda u pitanju.

                        I sada, na čuvenom RSB su stavili glasanje "koga bi pre prodao" Kangu ili Boaćija.

                        Dalje, jedan od uticajnijih forumaša kaže da nam treba 3 miliona za neki dug da bi otpisali 50%. Ne ulazim da li je to istina, gledam posledice, a to je da se za Donalda traži mimimum milion i po, za Kangu min 3, za Boa 5. Za Kangu je većina da ostane, Donald sam ne može da donese 3 miliona, a Boaći kažu nije važan baš koliko Kanga.

                        Dovoljno imam iskustva praćenja foruma da mogu da znam da preko njih osluškuju glas javnosti i pripremaju teren za prodaju sigurnu. Tamo je podvučeno da će sigurno doći zamena iz inostranstva ko god da ode i da neće biti Sikima priče.

                        Meni je to dovoljno da mi klikne u glavi koliko je sati.
                        Last edited by Cassius Clay; 29-08-17, 12:17.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Hoćeš da ti kažem argumente? Ali da me ne podjebavate ovog puta.

                          Naime pratim više foruma kada je Zvezda u pitanju.

                          I sada, na čuvenom RSB su stavili glasanje "koga bi pre prodao" Kangu ili Boaćija.

                          Dalje, jedan od uticajnijih forumaša kaže da nam treba 3 miliona za neki dug da bi otpisali 50%. Ne ulazim da li je to istina, gledam posledice, a to je da se za Donalda traži mimimum milion i po, za Kangu min 3, za Boa 5. Za Kangu je većina da ostane, Donald sam ne može da donese 3 miliona, a Boaći kažu nije važan baš koliko Kanga.

                          Dovoljno imam iskustva praćenja foruma da mogu da znam da preko njih osluškuju glas javnosti i pripremaju teren za prodaju sigurnu. Tamo je podvučeno da će sigurno doći zamena iz inostranstva ko god da ode i da neće biti Sikima priče.

                          Meni je to dovoljno da mi klikne u glavi koliko je sati.
                          Главни наш проблем је погрешна куповина Пешића тако рано. Једнсотавно није се планирало са овим успехом, планирана је продаја Боаћија, и сада наравно да постоји жеља за продајом. То око отписа дуга је вероватно ово са банкама(ако фали 3 милке за отпис, нека фали у овом тренутку није хића). Вероватно ћеш нешто ново да научиш у овом европском прелазном року Црвене Звезде. Боаћи је школованији и бољи играч од Канге.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Mi imamo dobar tim slazem se ali smo previse stegnuti kad dodje derbi to ni Miloje jos nije promenio, ja ne mogu da verujem da mi 6 zadnjih derbija nismo dobili a ne zaboravi u nedelju oni u odnosu na proslu bez leonarda i milenkovica mi jos jaci i opet nista ej da niko Stojkovicu toliko meceva ne moze da da gol. Boaci samo jedan gol na derbijima njihovi stranci energicni, borbeni motivisani, zamisli sad sa Tosicem koji se vratio u svoj klub a ono sto sam cuo jedan od argumenata Ilijeva je bio da bude deo tima koji ce prestici nas po broju titula, to ceka i Ilic. Iskreno plasim se iako sam zadovoljan nasim timom ali da ih dugo nismo dobili nismo. Ma brate pisem posto su nam rivali i konkurenti kao sto sam pisao i o Kelnu, mora da stigne jos jedno krilo.
                            Ovo sto pises ima smisla samo ako poredimo kvalitete ekipa, ove price o titulama tj dostizanju nekog broja titula je smesno. Zna se u kom i kakvom periodu su Partizani osvajali silne titule, kad se fudbal kao sport prakticno gasio u raspaloj nam drzavi.
                            Ja kazem da moramo da gledamo sebe, pojacali smo rotaciju po linijama tima, velika steta sto pobedom u derbiju kojoj smo bili blizi nismo zaokruzili ovaj sjajan period.
                            Vazno je u prvenstvu nastaviti sa pobedama uz adekvatnu raspodelu minuta, Jevropa je sjajna stvar sa aspekta navijaca i kinte koju nosi, ali poenta je u osvajanju titule. Ako sebi ne budemo pucali u noge nekim glupim odlukama o prodaji najvaznijih igraca, treba biti optimista.

                            Comment


                            • Imamo ponudu i za Srnu..Elem, Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić saopštio je danas da je klub imao ponude za trojicu najboljih stranaca, Ričmonda Boaćija, Gelora Kangu i Mičela Donalda, ali da je odlučeno da svi ostanu na "Marakani" do kraja sezone. - Odbili smo sve ponude za sve igrače. Nijedan igrač Crvene zvezde nije na prodaju. Imali smo ponude za Boaćija četiri miliona, za Kangu tri miliona, za Donalda 1,5 miliona evra. Dogovor je da svi ostanu i da probamo da dočekamo proleće u Evropi, bez obzira na jaku grupu - istakao je Zvezdan Terzić u obraćanju novinarima na "Marakani".
                              Direktor crveno-belih je priznao da je klub bio u velikoj dilemi da proda bar jednog od njih trojice.
                              - Bili smo pred velikom dilemom. Imamo i velike rashode, a samo od Boaćija i Kange zaradili bismo sedam miliona evra. Ipak, imamo kompaktan tim i hoćemo da probamo da napravimo još nešto u Evropi. Biće besparica, biće teško, ali stisnućemo se. A sve zarad što boljeg rezultata u Evropi - poručio je Terzić.
                              On je najavio da očekuje potpisivanje novih ugovora sa strancima.
                              - Na putu smo, već smo mnogo toga dogovorili sa Kangom. Ići ću u Pariz da se vidim sa njegovim menadžerom. Sa Le Talekom sam već pričao, u četvrtak pričamo sa Donaldom. Nadam se da da ćemo sve uspešno privesti kraju.
                              Direktor Zvezde je poručio da je za crveno-bele prelazni rok završen.
                              - Imali smo Milojević, Mrkela i ja sastanak. Zaključak je da nam ne treba više nijedan igrač. Za nas je prelazni rok zaključen dovođenjem Krstičića.
                              Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 29-08-17, 12:30.

                              Comment


                              • http://www.mozzartsport.com/vesti/zv...000-000/176789 Zvezda odbila sve! Za Boaćija malo i 4.000.000, za Kangu 3.000.000... После овог одбијања, очекујем појачавање понуда до четвртка, али не сумњам да ће се и то одбити.
                                Last edited by suptil; 29-08-17, 12:36.

                                Comment

                                Working...
                                X