Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Jeste ali pričam o disciplini, mogao je biti bolji igrač realno.
    Ne znam sta je sada sa njim, biti disciplinovan u nedisciplinovanoj i urusenoj Zvezdi je herojski cin. Ali meni se on svidja kao half.

    Comment


    • Lazic je skican, jak, srcan i brz. Pravio je kikseve nekada, ali ko nije u tadasnjem timu. Odlicni pojacanje. Tako ste i za savica pricali. Bolje nego basa u svakim slucaju. Sto se tice kange, onaj od prosle godine i ovaj ko da nisu prosli jedan pored drugog. Ovakav nam treba i bez njega sve pada u vodu. Sto neko rece za jovicica da je izhajpovan- to jednostavno nije tacno. Decko je dosavsi zakrpio rupu koja je bila kao stanijina p. i ulio sigurnost. Nije dzaba pokupio najvise simpatija zvezdasa i kada je dlomio stopalo bio nam je svima sudnji dan. Da smo imali jovicica u krasnodaru- da li bi ristic vozao onako nase srednjake? Jedva cekam da se vrati i dobro je sto je doveden krsticic koji je kompletan igrac i koji ce tek osvojiti simpatije mnogih. I ja se nadam cudu i da dovedemo magika-to nam fali da budemo kompletni.

      Comment


      • Ako dodje Katai to ce biti apsolutno nerealan prelazni rok. Prava ludnica. Ako je u Evropi ludnica po visini transfra kod nas ludnica od imena igraca i ukomponovanosti tima preko noci

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Ako dodje Katai to ce biti apsolutno nerealan prelazni rok. Prava ludnica. Ako je u Evropi ludnica po visini transfra kod nas ludnica od imena igraca i ukomponovanosti tima preko noci
          Ali problem je jako se otarasiti rikardinja- veliki je to novac i prosto se cini da cemo se ujebati za pojacanje na desnom krilu ukoliko ne ode on ili srna.

          Comment


          • Ako dodje Magiko , ubedljivo smo favoriti za titulu , sve se menja za 100 stepeni. Lazić ok pojačanje ako već ide Le Talek , ako ne onda ne treba imamo već 4 štopera, dosta za rotaciju.

            Comment


            • Originally posted by crni_redstar View Post
              Ali problem je jako se otarasiti rikardinja- veliki je to novac i prosto se cini da cemo se ujebati za pojacanje na desnom krilu ukoliko ne ode on ili srna.
              Uprava neka misli o tome. Mi samo pratimo. Everton kupio za 8 miliona funti nekog igraca iz Hajduka, Svi znaju sem nas da prodaju igraca.

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                Uprava neka misli o tome. Mi samo pratimo. Everton kupio za 8 miliona funti nekog igraca iz Hajduka, Svi znaju sem nas da prodaju igraca.
                Nije baš nekog, Nikola Vlašić ima samo 19 godina i strašan potencijal već 2 godine prvotimac. Nije samo što oni znaju a mi kao ne Hrvatski igrači imaju veću cenu prosto zbog reputacije i njihovog tima a i zato što klubovi imaju dobra iskustva sa njima, pogledaj samo Dinamove transfere.

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Uprava neka misli o tome. Mi samo pratimo. Everton kupio za 8 miliona funti nekog igraca iz Hajduka, Svi znaju sem nas da prodaju igraca.
                  Kad neko na oglasima stavi hitno-ti mu srozas cenu jer znas da mu gori pod nogama, Zvezdi gori jos uvek, ali ako rizikujemo ovaj put, mozda se pomerimo sa mrtve tacke.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Nije baš nekog, Nikola Vlašić ima samo 19 godina i strašan potencijal već 2 godine prvotimac. Nije samo što oni znaju a mi kao ne Hrvatski igrači imaju veću cenu prosto zbog reputacije i njihovog tima a i zato što klubovi imaju dobra iskustva sa njima, pogledaj samo Dinamove transfere.
                    Ma znam, Blankin brat... Ja sam uveren da cemo igrati bas fin fudbal u Ligi Evrope.

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Ma znam, Blankin brat... Ja sam uveren da cemo igrati bas fin fudbal u Ligi Evrope.
                      I ja, verujem u ovaj tim i par pobeda, mada je svaki bod lep, prosto dugo tu nismo bili i u ovom formatu smo debitanti. Ovi momci će se boriti ali ne smem ni da zamislim koju bi draz doneo igri i Magiko.

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        Plasim se da smo i donalda malo previse digli nakon krasnoddara. Ok su pohvale za dobre partije, ali ne vidim ga bas kao toliku takticko tehnicku zver
                        Donald je takticki najpismeniji i najskolovaniji igrac ovog tima ali takve stvari kod nas niko ne gleda. Daj magiju, proturio mu kroz noge, jebe po Freestyleru, to su kod nas kriterijumi za igranje fudbala i to se gleda. Koga jos zanima sta igrac uradi za tim, to su nevazne stvari. Samo mitovi, opsta mesta,statistika i slicne povrsnosti. Stvar je u tome da nama klasican zadnji vezni, narocito u nasoj ligi, ne treba ako imas dva igraca u manevru koji su takticki pismeni, disciplinovani, sposobni da trce 90 minuta i znaju da igraju fudbal. Mi smo navikli na to su da zadnji vezni krljatori kojima je misaona imenica da posalju loptu unapred i nekom ko nije prvi igrac do njih, otuda ta fascinacija pitbulovima koji preoravaju teren a mi balimo pored televizora ili na stadionu.

                        Jovicic je dobar igrac i bice nam veliko pojacanje, ima mesta za njega, ali sada imamo dobar manevar i bez njega i tu smo se dobro zatvorili. Precenjuje se uticaj jednog igraca tog profila na ukupnu organizaciju igre, mi smo i bez njega sasvim dobro izgledali na najjacoj utakmici koju smo odigrali od dolaska Milojevica. Trener je taj koji je kljucna figura u kreiranju igre, kad on dobro poslozi tim svaki igrac koji zna da igra i disciplinovan je ce izgledati dobro. Onda ti ostaje tih par igraca ekstra kvaliteta koji dodaju glazuru i mogu potezom da preokrenu rezultat protiv timova koji takodje imaju ozbiljne trenere i znaju da postave igru. Bas oni koje smo navalili da prodamo jer su, mozes misliti,... Afrikanci.

                        Na zalost, sta god da se napise o bilo kojem igracu na ovom topiku vise nije relevantno. Vecina forumasa uopste ne gleda kvalitet ni igraca ni fudbala vec se trudi da ocrni ili nahvali svoje pulene za koje su nekada po starom losem forumskom obicaju izjavili ovo ili ono bez pokrica pa su zapeli da ispadne da su u pravu. Vidjao sam to vec poslednjih par godina na topicima o KK Crvena Zvezda, sada se samo ta ruzna i detinjasta navika preselila i na fudbal. Bas me zanima koliko ljudi ovde je treniralo fudbal ili su makar igrali jaci mali fudbal, ta informacija bi bila zanimljiva.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Ta priča za klinca iz Hajduka... Pa i nama da je Ristić igrao cm standardno i da je igrao kvalifikacije protiv Evertona, da im je tri puta uneo golmana u gol, i jednom pocepao mrežu, šta misliš za koliko bi otišao? Ovako smo doživeli da unosi našeg golmana i kažemo, wow, dobar je.

                          Donald ne može da doprinese kao Jovičić ni napred ni u odbrani, neumesno porediti drugačiji tip igrača. Sad kad Krstičić može sa loptom, pit bul je Jovičić. To što RSB piše da je Krs zamena za Bakulu je velika laž. On je doveden kao zamena za Donalda.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Ta priča za klinca iz Hajduka... Pa i nama da je Ristić igrao cm standardno i da je igrao kvalifikacije protiv Evertona, da im je tri puta uneo golmana u gol, i jednom pocepao mrežu, šta misliš za koliko bi otišao? Ovako smo doživeli da unosi našeg golmana i kažemo, wow, dobar je.

                            Donald ne može da doprinese kao Jovičić ni napred ni u odbrani, neumesno porediti drugačiji tip igrača. Sad kad Krstičić može sa loptom, pit bul je Jovičić. To što RSB piše da je Krs zamena za Bakulu je velika laž. On je doveden kao zamena za Donalda.
                            Naravno da je doveden kao zamena za Donalda, Krsticic i Jovicic su razliciti tipovi igraca. Medjutim, buduci da se Jovicic povredio sticajem okolnosti ce Krsticic i Donald drzati manevar do proleca. Osim, naravno, ako ne bude nekih prodaja i kupovina poslednjih par dana prelaznog roka. Nadam se da nikom ne pada na pamet da izlazi na teren protiv Arsenala s Milijasem i Racicem.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Koja formacija i postavka igre, bi najvise odgovarala Pesicu?

                              Comment


                              • Originally posted by many men View Post
                                Koja formacija i postavka igre, bi najvise odgovarala Pesicu?
                                Po mom misljenju 4-3-3, sa njim u centru napada i dva brza i prodorna krila, mada, naravno, moze da igra kao centralni napadac u bilo kojoj formaciji. Pesic je old school napadac, veoma dobro oseca kad i gde treba da se ubaci, brzo reaguje u guzvi i pakuje bez mnogo prenemaganja, u polju se dobro postavlja i ume da sacuva loptu, mislim da su mu to najbolje osobine. On treba da igra na dodir-dva, ovo sto igra na krilu znaju i Milojevic i on da je samo potreba tima a ne najbolje iskoristiva pozicija za njega.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X