Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Gledao, ali na moju sreću ja gledam prethodnih godinu dana. Ne može meni 4 utakmice da zameni utisak od godinu dana. A to je da ne vredi taj novac. Od Ludogoreca do SParte nije igrao ništa.
    A sta je celi klub igrao od Ludogoreca do Sparte?

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Gledao, ali na moju sreću ja gledam prethodnih godinu dana. Ne može meni 4 utakmice da zameni utisak od godinu dana. A to je da ne vredi taj novac. Od Ludogoreca do SParte nije igrao ništa. U derbiju je bio stari Kanga. Bomba na sredini terena koja gubi lopte i posle toga uvek idu kontre protivnika. Dečko je sinonim za nekonstantnog i nemotivisanog igrača. IGra da digne cenu ili da se proda, pa nestane.
      Aha, onda se secas ko je imao 15ak asistencija prosle sezone? Ja sam omatorio, pamtim Sestica i tako neke, tebi verovatno nepoznate likove

      Ko je imap 15ak asistencija prosle sezone, od Ludogoreca do Sparte?

      Comment


      • Ništa i to stoji. Samo ja mislim da ni Miloje ne može savladati Kangu. BIo sam optimista do sinoć. Igrač mu utrčava on zateže neku frljoku deseti put kao cele prošle godine. FUj. Ovo je kolektiv a ne prolazna stanica gde se pokažeš pa pališ, a za ono divljanje grejao bi klupu svakom ozbiljnom treneru. Nije ti dan - napolje. Onaj Suma nešto žonglira rizikuje kontru majstor ga izvede napolje. Pun pameti.


        Ma kakve asistencije. Pa i nemao 50 asistencija kad se vraćao po loptu do Manojla i silovao je 90 minuta.
        Last edited by Cassius Clay; 28-08-17, 18:44.

        Comment


        • Ne..ti si apsolutni pobednik.. Dakle, svaki fudbalski, ne strucnjak, nego laik ce ti reci da je Kanga ako ne najbolji, onda jedan od tri najbolja igraca u nasoj ekipi...ali ti, koji ne razumes ni pozicije na terenu i to da ne moze svaki igrac da odigra to gde ti zamislis da ga stavis, tvrdis suprotno....Ogrezao si u mrznji, tom nekom, sada vec ne mogu ni da kazem prikrivenom, rasizmu...i sa takvim osobama ne vredi pricati da ne budem grub...
          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 28-08-17, 18:49.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Ne..ti si apsolutni pobednik..
            Jbg, kad se ponašamo kao u pećini i ne vidimo svet izvan. Kanga pa Kanga. Boaćija je teško nadomestiti, ali ako stigne ponuda, šta ćeš. Kangu lagano, zato ne znam što se kuka oko njega toliko. Svaka mu čast igrao je kao zmaj par tekmi, ali uvek nepristrasno gledam. Ja sam mogao da nađem i pozitivno i negativno i Miloševiću, Đinđiću, Koštunu, svima, da sagledam objektivno i da ne mešam emocije, što ne bih mogao oko Kange. Sad bih doveo boljeg ofanzivnog veznog od njega, i uigravao ga za sledeće kvalifikacije. Taman da prođe iskustvo LE sa timom i da se znaju u jakim utakmicama. Tvoja je greška što pretpostavljaš da trenutno nema zamena na tržištu.

            Comment


            • Nepristrasno gledas???? Pa imas bar 15 losijih igraca od njega u Zvezdi..kamo komentar za njih??
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Nepristrasno gledas???? Pa imas bar 15 losijih igraca od njega u Zvezdi..kamo komentar za njih??
                Jeftiniji i ne zauzimaju poziciju stranca. Mnogo jeftiniji. Čak je i Rajov jeftiniji

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Jbg, kad se ponašamo kao u pećini i ne vidimo svet izvan. Kanga pa Kanga. Boaćija je teško nadomestiti, ali ako stigne ponuda, šta ćeš. Kangu lagano, zato ne znam što se kuka oko njega toliko. Svaka mu čast igrao je kao zmaj par tekmi, ali uvek nepristrasno gledam. Ja sam mogao da nađem i pozitivno i negativno i Miloševiću, Đinđiću, Koštunu, svima, da sagledam objektivno i da ne mešam emocije, što ne bih mogao oko Kange. Sad bih doveo boljeg ofanzivnog veznog od njega, i uigravao ga za sledeće kvalifikacije. Taman da prođe iskustvo LE sa timom i da se znaju u jakim utakmicama. Tvoja je greška što pretpostavljaš da trenutno nema zamena na tržištu.
                  Koci malo, ispisao si tonu postova. Taj ofanzivni vezni bi pretpostavljam imao prezime na ic?
                  E pa vidis, u modernom fudbalu sto manje domacih igraca imas to imas bolje rezultate. Tako da sam ja pre da nekog domaceg zamenimo za stranca, nego da stranca menjamo domacim. Moze Kanga da ide, ali da dodje neki drugi stranac.
                  Krsticic je doveden umesto Jovicica, kad ode Donald ocekujem da se otvori mesto za neko strano krilo. 4 stranca (ozbiljna) je minimum za prvu postavu.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ništa i to stoji. Samo ja mislim da ni Miloje ne može savladati Kangu. BIo sam optimista do sinoć. Igrač mu utrčava on zateže neku frljoku deseti put kao cele prošle godine. FUj. Ovo je kolektiv a ne prolazna stanica gde se pokažeš pa pališ, a za ono divljanje grejao bi klupu svakom ozbiljnom treneru. Nije ti dan - napolje. Onaj Suma nešto žonglira rizikuje kontru majstor ga izvede napolje. Pun pameti.


                    Ma kakve asistencije. Pa i nemao 50 asistencija kad se vraćao po loptu do Manojla i silovao je 90 minuta.
                    cekaj druze da li si realan. Neko ti lepo ovde rece to rade samo najbolji vezni igraci tipa modric, pirlo, cavi a ti mu to napisao kao minus
                    Last edited by NateHuffman; 28-08-17, 19:27.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Jeftiniji i ne zauzimaju poziciju stranca. Mnogo jeftiniji. Čak je i Rajov jeftiniji
                      Aaaa...a odnos kvalitet-cena...to kod tebe nema...Kako ti se cini Pavkov, Milosevic??? Eto njih dvojica su placeni vise od Kangine plate...kad si vec zabrinut za dobrobit kluba...

                      Jedan savet, prestani da se blamiras i da se krijes iza tog "skup" izgovora...lepo reci da ti smeta "zli Afrikanac" iz tebi samo znanog razloga..i sve 5..
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Тим који би имао огромне шансе да следеће године игра Лигу Шампиона

                        Борјан
                        Стојковић Мирка Карлеуша Родић
                        Јовичић
                        Крстичић

                        Канга

                        Ђуричић Радоњић
                        Боаћи

                        Comment


                        • Dje je tu Katai?

                          Comment


                          • IGRAJ ACO IGRAJ I POBEDI !!!

                            Comment


                            • Originally posted by Chupa View Post
                              Dje je tu Katai?
                              Napisi tvoju postavu Ovo sam napisao samo da bi potencirao koliko zapravo nama malo fali za neku idealnu situaciju. Bukvalno 2 igraca prvog tima.

                              Comment


                              • Sve se slazem sa tobom, samo mesto Djuricica turni Kataia i ja zadovoljan. Mislim kad vec merkamo pojacanje.

                                Comment

                                Working...
                                X