Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu da se otmem utisku kako su nam se jeftino izvukli juce.
    Od onoliko sansi smo morali jednu da realizujemo, jednostavno morali!!
    Protiv Vose ga dadose u 90-om, juce ih castismo sa onim promasajima.
    Mogli smo biti na + 8, morali posle svega vidjenog sinoc imati +6.
    Bas steta!

    Comment


    • Jbte prodas srnu-dovedes drazica i sta si dobio? Trkacko grlo za trkacko grlo-a fudbsla nigde.

      Comment


      • Originally posted by crni_redstar View Post
        Jbte prodas srnu-dovedes drazica i sta si dobio? Trkacko grlo za trkacko grlo-a fudbsla nigde.
        Drazic je brzi i zna vise sa loptom , mislim da je to bolja rokada.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Drazic je brzi i zna vise sa loptom , mislim da je to bolja rokada.
          Ako je to onaj s smesnom frizurom sto je igrao u OFK taj tesko da zna sta je uopste lopta a kamoli da zna s njom.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Drazic je dosta bolji tehnicar od Srnica i bas dosta zna s loptom. Samo ga ne zanima fudbal ni blizu koliko kurve i splavovi, a uz to je i grobar.

            Comment


            • Pa cemo mi da mu glumimo centar za odvikavanje..sta?
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Verovatno necemo, nije strucni stab za njega.

                Comment


                • Pametni ljudi...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Pa cemo mi da mu glumimo centar za odvikavanje..sta?
                    Pa vidis da smo uspeli jednog da izlecimo. Ovaj bi se uklopio na suprotnoj strani valjda...a za vikend pravac fristajler, ali samo za vikend.

                    Comment


                    • Iskreno se nadam da ako ce vec biti nekog priliva novca, da ce on da se iskoristi na malo veci potencijal od Drazica.
                      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                      Comment


                      • Voli mali da cepa. Jedan fudbaler mi je pričao šta je radio našoj Jovani sa Arene, mada ona je bila sa pola lige, ona, Una Grujić i još par faca.

                        Upariti ga ovde sa Radonjom i nema im blejvoča i frija bez duple krune. Inače će Ultra Kop da ih našamara.

                        Comment


                        • Jasta...te moralne nakaze dovoditi u klub a zle "afrikance" profesionalce nazad u Afriku...put oporavka... sa sve ultra kopovima i ostalim kriminalnim organizacijama...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Voli mali da cepa. Jedan fudbaler mi je pričao šta je radio našoj Jovani sa Arene, mada ona je bila sa pola lige, ona, Una Grujić i još par faca.

                            Upariti ga ovde sa Radonjom i nema im blejvoča i frija bez duple krune. Inače će Ultra Kop da ih našamara.
                            Predrag Rajkovic je nenadjebiv, ni Radonja, ni Drazic mu ne mogu na crtu kad pricamo o tome.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Voli mali da cepa. Jedan fudbaler mi je pričao šta je radio našoj Jovani sa Arene, mada ona je bila sa pola lige, ona, Una Grujić i još par faca.

                              Upariti ga ovde sa Radonjom i nema im blejvoča i frija bez duple krune. Inače će Ultra Kop da ih našamara.
                              Neka taj tvoj drugar isprica redakciji kurira sta je radio jovani...vec vidim naslov " sokantno video foto ko je prelepa novinarka sa kojom je spavalo pola lige"

                              Comment


                              • Mi ako uopste budemo dovodili bilo koga to mora biti igrac koji zna da igra fudbal, brzinska, takticka i druga svojstva ako ima super, ako nema popravice se. Bili bismo mnogo efikasniji sa igracima koji daju tacne pasove, centriraju na igraca i sa smislom umesto u pravcu pa gde ode, prijem lopte im ne predstavlja problem, umeju sebi da daju for a da s loptom ne izadju u aut i tako te sitnice. sad cemo i doterati podlogu pa ce moci da se igra pravi fudbal. Brzina igre ne zavisi toliko od individualne brzine igraca koliko zavisi od superiorne tehnike koja omogucava tacnu i pravovremenu kretnju lopte.

                                Uzgred, jedna jereticka misao, Jovicic ce imati problema da se vrati u prvi tim ako ne prodamo nikoga. Po meni je manevar Donald, Krsticic, Kanga bolji od bilo koje kombinacije sa Jovicicem. S obzirom na fizicke i trkacke performanse, takticku pismenost i citanje igre Krsticica i Donalda nama zapravo uopste i nije potreban klasican zadnji vezni.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X