Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    @Markoss U kakvoj je formi Basa? Mator je, na koliko bi se potpisao eventualno?
    35-ta godina, bio je standardan u Lilu, jak je jos uvek ali sporiji sto je i ocekivano. Bila bi ista prica kao sa Savom Pavicevicem ako bude dolazio.

    Comment


    • Za klasu bolji od Sava. Inače ga ne bih dovodio. Bio je pozvan na početku kvalifikacija, sad da dodje na gotovo, ne može.

      I razmišljam o onome sinoć i da, stvarno bih voleo da gledam Zvezdu sa svim domaćim igračima. Pola da budu kvalitetni tipa Krstičić pola da budu cigani tipa Gobeljić. Naravno, ako nema domaćih kopao bi neke dokazane igrače iz Evrope, Rumunije, Bugarske, Slovenije itd. Da ne pomisli neko da sam rasista pošto bi moj post na to ukazivao, stvarno bih voleo da gledam takvu Zvezdu sa domaćim igračima i lupam neki Kelhar i Pečnik. I od stranaca još Ibanjez. Hemija level milion, uzeli bi LE.

      Ovako Kanga juče da je znao šta je derbi, ne bi gledao da zategne svaku sa 30 metara. Donald je odličan ali kad se vrati Bakula nema mesta. Boaći da ode na zimu kao i Kanga i da ukrademo Acu Kataija ako ne nadje klub, i Djuričića, i spavam na Marakani od sreće.

      Comment


      • Koliko ja znam, Djuricic je opcija bez obzira na to da li Kanga ide ili ostaje. I Dejan Drazic se spominje.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Za klasu bolji od Sava. Inače ga ne bih dovodio. Bio je pozvan na početku kvalifikacija, sad da dodje na gotovo, ne može.

          I razmišljam o onome sinoć i da, stvarno bih voleo da gledam Zvezdu sa svim domaćim igračima. Pola da budu kvalitetni tipa Krstičić pola da budu cigani tipa Gobeljić. Naravno, ako nema domaćih kopao bi neke dokazane igrače iz Evrope, Rumunije, Bugarske, Slovenije itd. Da ne pomisli neko da sam rasista pošto bi moj post na to ukazivao, stvarno bih voleo da gledam takvu Zvezdu sa domaćim igračima i lupam neki Kelhar i Pečnik. I od stranaca još Ibanjez. Hemija level milion, uzeli bi LE.

          Ovako Kanga juče da je znao šta je derbi, ne bi gledao da zategne svaku sa 30 metara. Donald je odličan ali kad se vrati Bakula nema mesta. Boaći da ode na zimu kao i Kanga i da ukrademo Acu Kataija ako ne nadje klub, i Djuričića, i spavam na Marakani od sreće.
          Sva sreca da je, recimo, Srnic znao sta je derbi pa je juce blistao.

          Stvar sa strancima i domacim igracima je jednostavna - domaci igraci jednostavno nemaju kvalitet za velika dela jer je Srbija trecerazredna fudbalska drzava. Cela ta besmislica sa odvajanjem igraca po zemlji porekla je odavno prevazidjena u fudbalu, karakteristicna je samo za civilizacijske kloake kakav je, na zalost, ako ne vecinski onda bar dobar deo Srbije. Postoji bezbroj kriterijuma koji su za sklapanje tima vazniji od pasosa koje igraci imaju i uglavnom su svi vezani za sport i fudbal, kako i treba da bude. Zvezda nije reprezentacija Srbije niti treba da bude, nije klub u kojem treba da igraju dunsteri samo zato sto su Srbi niti treba da bude.

          Sto se Kange i njegovog odnosa prema klubu tice, dovoljno je to sto se godinu dana grizao da ispravi brljotinu koju je napravio protiv Ludogoreca i sto je docekao priliku da se zahvali i bivsem i sadasnjem treneru na tome sto su mu dali sansu da je ispravi. Ako to nije pokazatelj odgovornosti prema klubu ne znam sta je. I neka on samo zateze sa 30 metara, neka je ziv i zdrav, da nije zatezao sa 30 metara mi danas ne bismo cekali Arsenal iz Londona vec Radnik iz Surdulice.

          Uzgred, deliti igrace na domace i strane moze biti i najcesce jeste sovinizam a ne rasizam. Rasizam je deliti ih na bele i crne. I Abraham Frimpong je domaci igrac.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Jel to onaj OFK-ovac koji navija za Partizan? Sta ce nam on? Mislim na Drazica...

            Markosse sta bi sa Veljkom Simicem, ti si ga cini mi se pominjao kao moguce pojacanje

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Za klasu bolji od Sava. Inače ga ne bih dovodio. Bio je pozvan na početku kvalifikacija, sad da dodje na gotovo, ne može.

              I razmišljam o onome sinoć i da, stvarno bih voleo da gledam Zvezdu sa svim domaćim igračima. Pola da budu kvalitetni tipa Krstičić pola da budu cigani tipa Gobeljić. Naravno, ako nema domaćih kopao bi neke dokazane igrače iz Evrope, Rumunije, Bugarske, Slovenije itd. Da ne pomisli neko da sam rasista pošto bi moj post na to ukazivao, stvarno bih voleo da gledam takvu Zvezdu sa domaćim igračima i lupam neki Kelhar i Pečnik. I od stranaca još Ibanjez. Hemija level milion, uzeli bi LE.

              Ovako Kanga juče da je znao šta je derbi, ne bi gledao da zategne svaku sa 30 metara. Donald je odličan ali kad se vrati Bakula nema mesta. Boaći da ode na zimu kao i Kanga i da ukrademo Acu Kataija ako ne nadje klub, i Djuričića, i spavam na Marakani od sreće.
              Nastavlja covek po starom......Tebi Koroman neki rod? Koliko je to zatucano razmisljanje...Pa bas su ovi nasi stranci dokaz koliko ne moras da budes Srbin da bi osecao klub i dao sve od sebe za isti...Samo treba pogledati scene posle Krasnodara, koliko su se momci saziveli...Pa ti je Tallesin objasnio na primeru Cirbesa i Djenke...ali dzaba...cuj Kelhar i Pecnik...pa ti su zaboravili na Zvezdu momenta kad su pokupili stvari iz svlacionice....a imas recimo onog mucenog Mbodja koji minut nije odigrao a postao veci cigan od pola severa...Zvezda nije Srbija, Zvezda je evropski velikan i svi su ovde uvek dobrodosli...pre bih imao 11 Boacija i Donalda nego tih "cigana" koji su smugnuli iz kluba dok su bili u pelenama, zaradili milione pa bi sad na kraju karijere da obnove "ljubav", tetoviraju grbove...fuj bre..
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by Markoss View Post
                Koliko ja znam, Djuricic je opcija bez obzira na to da li Kanga ide ili ostaje. I Dejan Drazic se spominje.
                Dejan Drazic bi vec mogao biti zanimljiv igrac.
                Cini mi se da je on bio u mladjim kategorijama Partizana.
                Mi njega skoro pa svake godine jurimo.

                Comment


                • I Basa je stranac.

                  Comment


                  • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                    I Basa je stranac.
                    Rodjen je u Trsteniku.

                    Comment


                    • Možemo pitati Jovanu sa Arene za koga Dražić navija, ona to najbolje zna

                      Košarka je drugo, ja ovde mislim konkretno na Afrikance. Evo i ja kristališem mišljenje tokom razgovora, ne znam ni sam šta bih. Ne verujem ja njima ništa, i voleo bih da imamo nekog Blagoja Georgieva za stranca sa naravno boljim ljudskin kvalitetima. Trebaju nam reprezentativci ako ćemo da budemo ozbiljni. Budesku je bio idealan za nas.
                      Da ne serem više, mnogo sam, ja bih se najpre ratosiljao Kange. Ne volim tog igrača. Boaći je ljudima, ako neko ponudi dobre novce ok, ako želi da ostane super.

                      Kanga je jedan sebičan lik i nije za Zvezdu. Živi bili pa videli, pljuvaćete me sad posle će biti bio si u pravu. Samo će gledati da šutira kao idiot svaku utakmicu, uzdam se samo u Miloja da ga malo smiri. Da je pametan igrao bi peške neku jaču ligu, ali dečko ima falinku, kad udje u "ja pa ja" sistem.

                      Comment


                      • Nema sta da vidimo, da nije Kange ne bismo ni Spartu prosli a kamoli Krasnodar. To sto se tebi ne svidja to je druga stvar.
                        A to sto sutira.. Pa pricao je Miloje, slusaj malo sta prica. Pricao je da bas voli sto igrači sutiraju i pokusavaju, i da ih ohrabruje. Kako rece u Premijer ligi je svaki sut nagradjen aplauzom..
                        Last edited by Krvavo koleno; 28-08-17, 14:53.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Da ne serem više, mnogo sam, ja bih se najpre ratosiljao Kange. Ne volim tog igrača. Boaći je ljudima, ako neko ponudi dobre novce ok, ako želi da ostane super.

                          Kanga je jedan sebičan lik i nije za Zvezdu. Živi bili pa videli, pljuvaćete me sad posle će biti bio si u pravu. Samo će gledati da šutira kao idiot svaku utakmicu, uzdam se samo u Miloja da ga malo smiri. Da je pametan igrao bi peške neku jaču ligu, ali dečko ima falinku, kad udje u "ja pa ja" sistem.

                          Da li si ti gledao Zvezdu ove sezone? I ko je bio najbolji igrac i ko je namestio najvise golova i dao neke od kljucnih?

                          HINT reprezentativac je svoje zemlje i crnac je...a ti pogadjaj 3 puta ko je to!?

                          Comment


                          • Kakve gluposti covek pise...stvarno verujem da troluje...to je jedino logicno objasnjenje...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Neka se Kanga posle svake pobede u Evropi na Marakani penje na precku ja zadovoljan

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Kakve gluposti covek pise...stvarno verujem da troluje...to je jedino logicno objasnjenje...
                                Ili ne razume materiju, ili troluje, trece nema..

                                Comment

                                Working...
                                X