Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    @Markoss U kakvoj je formi Basa? Mator je, na koliko bi se potpisao eventualno?
    Znam koliko i vi kad je Basa u pitanju.

    Comment


    • Kataiju bi u sustini mozda i odgovaralo da dodje, jer igramo EL, eto sanse da se vrati u formu konstantnim igranjem, a lakse bi se vratio u formu nego u jacim ligama. Ali i mnogi drugi klubovi naseg kvaliteta, a finansijski nadmocniji igraju EL, tako da bi to bio najveci problem.
      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

      Comment


      • Jel pojacanja/transferi mogu da se skockaju samo do 31.08.? U Rusiji ako se ne varam taj rok je duzi.

        Comment


        • Originally posted by Manoly View Post
          Jel pojacanja/transferi mogu da se skockaju samo do 31.08.? U Rusiji ako se ne varam taj rok je duzi.
          Mi mozemo da dovodimo igrace do 31.08. Posle toga mozemo samo da ih prodamo u neku zemlju kao sto je npr Rusija gde prelazni rok traje duze.

          Comment


          • Originally posted by Ankee View Post
            Kataiju bi u sustini mozda i odgovaralo da dodje, jer igramo EL, eto sanse da se vrati u formu konstantnim igranjem, a lakse bi se vratio u formu nego u jacim ligama. Ali i mnogi drugi klubovi naseg kvaliteta, a finansijski nadmocniji igraju EL, tako da bi to bio najveci problem.
            Ne znam kako se uopste doslo do price o Kataijevom povratku, momak je proslog leta prodat Alavesu, kakve su realno sanse da ponovo igra u Zvezdi?
            Usput nema relevantnog izvora takve "vesti".

            Comment


            • Originally posted by Manoly View Post
              Ne znam kako se uopste doslo do price o Kataijevom povratku, momak je proslog leta prodat Alavesu, kakve su realno sanse da ponovo igra u Zvezdi?
              Usput nema relevantnog izvora takve "vesti".
              Klub ga je oslobodio obaveza. Nema vesti o potencijalnom doslasku, ali kad se vec prica o transferima, onda malo pustamo masti na volju.
              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

              Comment


              • Originally posted by Markoss View Post
                Mi mozemo da dovodimo igrace do 31.08. Posle toga mozemo samo da ih prodamo u neku zemlju kao sto je npr Rusija gde prelazni rok traje duze.
                Da, to sam i mislio, s tim da i eventualni transferi nasih igraca van Rusije mogu da se zavrse u narednih par dana.
                Svakako sam protiv bilo kog odlaska igraca nosilaca igre, prevashodno Kange i Ricmonda. Siguran sam da adekvatne zamene necemo naci i da ce ekipa time biti iskljucivo oslabljena. Sto kazes slabija u septembru nego u avgustu, a to je nedopustivo.

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Sa sajta kluba

                  Kao što je i najavljeno, klub je isključivo sredstvima solidarnosti UEFA namenjenim svim evropskim klubovima najvišeg ranga, pa i našim, obezbedio da odmah po završetku 155. večitog derbija počne promenu busena na glavnom terenu.

                  Zvezda je odlučila da počne sa radovima što pre kako bi imala potpuno nov teren za važne bitke u Ligi Evrope.

                  Golovi su ukljonjeni, na teren su posute hemikalije kako bi praktično sve bakterije bile uništene da slučajno ne bi bile prenete na novu podlogu. U četvrtak počinje sklanjanje starog busena, potom slede radovi na podlozi da bi naredne nedelje počelo postavljanje novog terena, a sve bi trebalo u potpunosti da bude gotove pre prvog meča u Ligi Evrope protiv beloruskog BATE Borisova.

                  A jucerasnja odluka FSS Zvezdi pomoc u zameni trave a Partizanu u promeni reflektora... KO kog tu zeza...
                  To je odgovor na saopstenje FSS da oni pomazu Zvezdi i Partizanu oko terena i reflektora. Zapravo su u pitanju namenske pare koje idu preko FSS kao odgovarajuceg pravnog lica. Nije to nikakva pomoc FSS, oni samo sluze kao posrednici. O tim finesama ranije niko nije vodio racuna ali kako Zvezda i FSS trenutno nisu u ljubavi Terzic je odlucio da im ne prodje podvala da kao oni nesto pomazu Zvezdi i Partizanu.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Znaci opet ne placamo mi.

                    Comment


                    • Ja se bas tesko vezem za nekog igraca tako da mi nece pasti tesko neki odlazak.
                      Poslednji za koga sam ispizdio kada je otisao bio je majstorcina Darko Lazovic.

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Znaci opet ne placamo mi.
                        Naravno. Sto ne znaci da uprava nece tu zamenu trave da pripise sebi u zasluge. Zato je UEFA i toliko stroga kad su uslovi za igru u pitanju, oni daju pare a tereni nisu ni za Pulenovog najboljeg prijatelja.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • Evo kad su se slegli malo utisci da prokomentarisem derbi.Bili smo dosta bolji,pogotovo u prvom poluvremenu.Srnic je promasio ogromnu sansu, ali ne treba ga nesto previse kriviti,jer je Stojkovic odlican golman.Odbrana nam djeluje odlicno, Savic je dobio sve vazdusne duele,Le Talek isto dobar.
                          Stojkovic bez svjezine i snage,mnogo se istrosio protiv Rusa.
                          Gobeljic se trudio,ali nije bog zna nesto odigrao,ali opet pouzdaniji u defanzivi od Andjelkovica.
                          Donald takticki odigrao dobro,mada bez nekih konkretnih poteza.Sve sto smo uradili sinoc dobro, doslo je od Kange.Dok je igrao on,igrali smo i mi.Krsticic ce biti dobro pojacanje, fino razmislja i ono sto sam primijetio da ima odlican prekid,to nije niko prokomentarisao.
                          Srnic je bio bez snage sinoc kao i Radonjic.Pesic ne moze da igra krilo,ocajan je bio sinoc.Imao je dobrih situacija koje mu je Kanga priredjivao svojim loptama,najcesce su to bile 1 na 1 situacije sa Vulicevicem,ali on nikako to niie mogao da rijesi.Malo sam razocaran jer smo bili bolji i trebali smo da dobijemo,ali sta da se radi nastavljamo dalje.Sad ide pauza,treba se odmoriti i jos uigrati pa da uzivamo u Evropskim utakmicama.Nadam se sa skroz istim timom sa kojim smo igrali ovaj period.
                          Last edited by Luis Skolà; 28-08-17, 12:58.

                          Comment


                          • Sutra pada sneg, Balerina napisala normalan tekst...

                            Crveno-beli na 14 zvaničnih mečeva primili devet golova, ali važnije je da su bez šuta u okvir ostavili Irtiš, Spartu, Partizan, čak i Krasnodar do penala

                            http://www.mozzartsport.com/vesti/de...-zivota/176697
                            Last edited by mad for red; 28-08-17, 13:03.

                            Comment


                            • Najezim se kad vidim mocartsport. Prosecni clan ovog foruma bi mogao zmureci da napise strucniji sportski izvestaj od njih.

                              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Originally posted by vinetu View Post
                                Ja se bas tesko vezem za nekog igraca tako da mi nece pasti tesko neki odlazak.
                                Poslednji za koga sam ispizdio kada je otisao bio je majstorcina Darko Lazovic.
                                Nisu se cini mi se ni ostali puno vezali za igrace, vec za igru i rezultate. Ako neko ode, ode i igra i rezultati. Ljudi se vise nerviraju zato sto znaju u kakvu bi se agoniju vratili i sama pomisao na to dovodi do pogorsanja zdravstvenog stanja navijaca.

                                Comment

                                Working...
                                X