Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto je najgore ja verujem da ce i taj Rikardinjo proigrati...mozda gresim ali slusam Milojevica..na bukvalno svakoj konferenciji ga pitaju za njega...i svaki put je odgovor da ima strpljenja, da nekim igracima teze pada promena sredine i duzi je period adaptacije, da nisu svi isti...on verovatno na treninzima vidi nesto sto mi ne vidimo...nekako mi je neverovatno da je onakve brojke imao u tom Serifu koji nije bas kanta od ekipe, jos u zrelim godinama...opet kazem, mozda gresim, nista ne navodi da ce to tako biti ali prosto imam neki osecaj... Mozda zato sto mi Milojevic bas deluje kao neko ko je dopreo do svakog igraca i bukvalno je u stanju da iz njih izvuce maksimum...
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-17, 23:41.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Mislim da je Terzinjo shvatio da ce se i Partizan ozbiljno pojacati u narednom periodu a on ako proda najbolje sto ima, kostace ga mnogo da pozatvara sve u prvenstvu...a tu bi mu bio kraj...e sad, sva sreca pa cemo i mi imati neki car i priliku da jos malo gledamo ovu odlicnu ekipu sa Milojem na celu... A prodaja nece pobeci...bice samo jos bericetnija...
      Koga briga sta radi Partizan, da se KK merio sa time, sada bi igrao u Ligi sampiona (ali kosarkaskoj). Ovo drugo sto sam boldovao je dovoljan razlog zasto me ne interesuje ko ce prisiti sebi 28 titulu u takvom takmicenju. Tu je LE, takmicenje taman za klubove ranga naseg, moze se lepo zaraditi i to i treba da nas interesuje, a ne ko je uspesniji u zatvaranju. U LS nas ne vidim jos par godina, osim ako ovaj tim ne ostane zajedno ili se dovedu bas dobri igraci.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Sto je najgore ja verujem da ce i taj Rikardinjo proigrati...mozda gresim ali slusam Milojevica..na bukvalno svakoj konferenciji ga pitaju za njega...i svaki put je odgovor da ima strpljenja, da nekim igracima teze pada promena sredine i duzi je period adaptacije, da nisu svi isti...on verovatno na treninzima vidi nesto sto mi ne vidimo...nekako mi je neverovatno da je onakve brojke imao u tom Serifu koji nije bas kanta od ekipe, jos u zrelim godinama...opet kazem, mozda gresim, nista ne navodi da ce to tako biti ali prosto imam neki osecaj...
        A sto bi to bilo najgore, crni sine ZIS?
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Pa mi ili smo u sred sezone ili je pred kvalifikacije pa ne valja ili je polusezona pa ne sme zbog plej ofa ili je kraj sezone pa slede nove kvalifikacije. Ja ne znam, odradili smo kvale i Partizan, sad idu mirnije vode, ima prostora za gradjenje tima. Uzeo bih novac možda pre i za Kangu ako neko nudi jer nije čitav i uložio u drugog igrača. Igramo LE, ako uzmemo za Kangu 3 miliona, za milion evra mu možemo naći više nego pristojnu zamenu, i ostali smo dva u plusu. Možemo privući bolje igrače jer igramo LE.

          A nije panička kupivina kad čekaš da se završe kvale, možda su skautirali nekoga pre 2 meseca pa čekali razvoj situacije

          Ja non stop pričam o zamenama koje su bolje od Kange. Skauting služba radi posao ove sezone
          Last edited by Cassius Clay; 27-08-17, 23:44.

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            A sto bi to bilo najgore, crni sine ZIS?
            Ma ne znam vise ni sta pisem...na pola koplja sam...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
              Ma ne znam vise ni sta pisem...na pola koplja sam...
              Da te utešim....ustajem u 5,30
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Mic, Bocko i Kangisa nisu ispricali svoju pricu u Zvezdi.. Bar ne jos

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Mic, Bocko i Kangisa nisu ispricali svoju pricu u Zvezdi.. Bar ne jos
                  Ma jeb' se Bogi...da si to lepo napisao pre dva sata mi se ovde ne bi preganjali...ispisasmo 500 stranica...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Ja uletim na FK da raspredam o necemo sto je reseno 2 sata kasnije Bogi ti si kriv ne interesuje me... Ostaje mi uteha sto je bar stav kog sam se drzao ispao i u stvarnosti pa sta bude

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Ma jeb' se Bogi...da si to lepo napisao pre dva sata mi se ovde ne bi preganjali...ispisasmo 500 stranica...
                      Otisao malo do grada da se odmorim od derbija.. Bas sam se izduvao

                      Pojacavacemo se jos..

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Pa mi ili smo u sred sezone ili je pred kvalifikacije pa ne valja ili je polusezona pa ne sme zbog plej ofa ili je kraj sezone pa slede nove kvalifikacije.
                        Skauting se radi u toku sezone, pa se igraci dovode u toku priprema, jer za to pripreme i sluze, za pripremanje za novu sezonu i uigravanje. Ali to kod nas nije to, ako nema nervoze, nerviranja i stresa. Volimo da zivimo u neizvesnosti
                        Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                        Comment


                        • Moguci su odlasci jednog, a mozda i dva stopera i Srnica..

                          Comment


                          • Originally posted by Боги View Post
                            Moguci su odlasci jednog, a mozda i dva stopera i Srnica..
                            To sad kazes da bi se hvatali za glavu: Ooo ne, pa gde stopere, pa taman se uigrali, pa koga cemo sad.
                            I produzava se diskusija do 03:00.
                            Iskusno.
                            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                            Comment


                            • Sta iskusno? Koja mi je korist od toga?

                              Kazem, moguce je da ce nas napustiti Talek i Frimpong.. Mada, realnija je opcija ipak da ostanu obojica.

                              Kazem, ova trojica ostaju sigurno

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Pa mi ili smo u sred sezone ili je pred kvalifikacije pa ne valja ili je polusezona pa ne sme zbog plej ofa ili je kraj sezone pa slede nove kvalifikacije. Ja ne znam, odradili smo kvale i Partizan, sad idu mirnije vode, ima prostora za gradjenje tima. Uzeo bih novac možda pre i za Kangu ako neko nudi jer nije čitav i uložio u drugog igrača. Igramo LE, ako uzmemo za Kangu 3 miliona, za milion evra mu možemo naći više nego pristojnu zamenu, i ostali smo dva u plusu. Možemo privući bolje igrače jer igramo LE.

                                A nije panička kupivina kad čekaš da se završe kvale, možda su skautirali nekoga pre 2 meseca pa čekali razvoj situacije

                                Ja non stop pričam o zamenama koje su bolje od Kange. Skauting služba radi posao ove sezone
                                Urose, pogledaj ponovo kakav uticaj na igru Zvezde i Partizana su danas imali Kanga i Suma, igrac od 1.8 miliona. Suma je napravio dva vrhunska poteza na utakmici i pored toga nije uradio ama bas nista a Kanga je u jednoj od losijih utakmica Zvezde i pod konstantnim pritiskom Evertona i Radina (jer nije ni Djukic mutav) povukao nekoliko opasnih Zvezdinih akcija i generalno odigrao bolju utakmicu. Dobro, imao je i jednu petu cisto da pokaze da moze i on da se kurobeca za utisak. Ne sumnjam ja da Terzic ima dobar skauting ali nije danas lako dovesti igraca na toj poziciji za 600-700 hiljada koji ce da uskoci u Kangine cipele i preko noci da postane motor maltene svih Zvezdinih akcija kroz sredinu. Nije to bas tako jednostavno koliko se misli, da jeste ne bismo uopste razmisljali o tome da dovedemo Filipa Djuricica na pozajmicu, sto bi nas i finansijski i sa stanovista planiranja za sledeci period urnisalo samo tako. Pri cemu, niko ne garantuje da Kanga ipak nece biti prodat, samo ce mu cena biti veca jer ima duzi ugovor.

                                Nije slucajno izmisljena ona teza da se ne menja tim koji pobedjuje, stvar je u tome da je dobro organizovan i uigran tim, sastavljen od zadovoljnih igraca, bolji nego sto je prost zbir kvaliteta igraca koji ga cine. Mogu da se kladim da bi u nekoj drugoj atmosferi i organizaciji isplivale sve mane igraca kakav je, recimo, Vujadin Savic, koji trenutno igra kao posednut, sa mnogo samopouzdanja i sportske drskosti. Dok je Jovicic igrao bilo je "za to je zasluzan Jovicic", sad kad Jovicic ne igra jasno je da je caka u necemu drugom. A nije samo Vujadin u pitanju, ima tu jos igraca za koje sam uveren da bi izgledali smesno na terenu u drugom timu i sa drugim trenerom i saigracima.

                                Postoji jos jedna stvar koja je jako bitna a redovno se zanemaruje. Ocuvanjem ovog tima koji je vec postigao odredjeni uspeh ti igracima dajes informaciju da si primetio njihov uspeh, da im verujes i da zelis da oni budu jos bolji. Na neki nacin si im uzvratio za odlicne igre i neocekivan rezultat, izasao si u susret njihovoj zelji da nastave tu gde su stali. Igraci vole takav odnos, osecaju se obaveznim i smatraju da su na pravom mestu, a posto su vec pokazali da imaju odnos jedni prema drugima i prema strucnom stabu sada si im pokazao da i klub ima odnos prema njima koji ocekuje da bude uzvracen maksimalnim igrama i profesionalnim ponasanjem. Svaki trener na svetu ce ti reci da tek u takvoj vrsti interkonekcije njegov tim moze da postigne svoj maksimum. U teoriji, da mozemo da dovedemo znacajno bolje igrace, sve to se rizikuje jer kvalitet je kvalitet i tu nema o cemu mnogo da se prica, ali mi objektivno samo u situaciji nevidjenog usera mozemo da dovedemo takve igrace. Rizikovati to sto imas oslanjajuci se na user nije bas najpametnija politika, takvi su rizici neracionalni.

                                Na kraju, ti igraci nisu izgubljeni za fudbal samim tim sto su produzili ugovor sa nama. Posto vidim da znas da smo smanjili dug verujem da znas i da nam trenutno ne gori pod nogama, aranzmani sa bankama-poveriocima nece pobeci. Svi ti igraci imaju sansu da pokazu da vrede i preko toga sto je do sada nudjeno za njih i ne sumnjam da ce se truditi da to i dokazu jer i njima licno ide u korist.

                                Meni sve to deluje dosta razumno, nevezano za to da li ce biti prodaja ili nece. Sve drugo je improvizacija koja moze da bude ali ne mora da znaci.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X