Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chupa View Post
    Upravo si dodao na budzet 3 miliona koje do pre 2 nedelje nisi imao. Da ne pricamo o jos sto ces dobiti od igranja u LE sa TV-om, ulaznicama. Zar od toga ne mozes da odvojis trecinu i da das igracima koji su te tu i uveli? . A Jovke je i produzio ugovor i odigrao jos jednu godinu i doneo jos titula i pobeda u Evropi sto je bas i moja poenta, a Gudura je ostao posle prve godine i tek kad je stigla bezobrazna ponuda je prodat. Bukvalno si dao primere koji podrzavaju ovo sto ja pricam...
    To sa Guduricem je posebna smejurija. Ne verujem da bi se ovde iko bunio da uvalimo Boacija ili Kangu za 20 miliona ali to su ponude koje se ne odbijaju. Da je Covic prodao Gudurica za 100.000 ne bi smeo na ulicu da izadje.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • Kanga potpisao novi ugovor, Donald i Boaci ostaju.
      Last edited by Srdjan88; 27-08-17, 23:10.

      Comment


      • Terza iskusno spinovao da ispadne grande direktore

        Comment


        • Odoh spavati...treba u 6 ustati a ja se ovde zamlacujem...laku noc i sanjajte da nam na Rajka 14-og istrce i Kanga i Boaci i Donald...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Srdjan88 View Post
            Kanga novi ugovor, Donald i Boaci ostaju.
            Ako je tako stvarno cak se i Terza prebacio na nasu stranu.

            A ovo sto se uzima Covke kao primer, ja sam bio protiv(i dalje sam) prodaje Boldena jer je bila slicna situacija i mislio sam da mozemo da rizikujemo i da uzmemo i jare i pare tj. da imamo odlicnog igraca jos godinu dana i onda ga prodamo za isto ili vise. Da ne bude da ja drkam na Covketa i branim njegov lik i delo (ja to samo na Ficu).
            Last edited by Chupa; 27-08-17, 23:13.

            Comment


            • Originally posted by Srdjan88 View Post
              Kanga novi ugovor, Donald i Boaci ostaju.
              Vox populi presudio.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Ako je istina hvalim Terzu do daljnjeg...prelazim u "sendvicare"...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Vox populi presudio.
                  Da znaš da jeste. Zato je Terza Terza a Čović je Čović. Precenio sam Terzu ako je produžio ugovore sa svom trojicom. Tj ako ostaju sva trojica, Bo već ima trogosišnji. Nema on muda kao ni gospodar za neke stvari. Ipak mu je važnije šta masa misli i sigurno dupe u fotelji nego da napravi posao kako treba.

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Ako je istina hvalim Terzu do daljnjeg...prelazim u "sendvicare"...
                    Polako, ne zaleci se. To je valjda objavio neki navijacki forum. Timeo Danaos et dona ferentes.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Zasto Kanga nije prije nas otisao kod Turaka za 1m-2m?
                      A da sada sam se sjetio, nije ga niko htjeo.
                      Koliko nepostovanja od Kange prema klubu.

                      Comment


                      • Idemo breee...do nokaut faze lige evrope!!!
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • On ako ovo uradi napravice posao kakav nije ni sanjao...smesi mu se tribina na Rajku
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Da znaš da jeste. Zato je Terza Terza a Čović je Čović. Precenio sam Terzu ako je produžio ugovore sa svom trojicom. Tj ako ostaju sva trojica, Bo već ima trogosišnji. Nema on muda kao ni gospodar za neke stvari. Ipak mu je važnije šta masa misli i sigurno dupe u fotelji nego da napravi posao kako treba.
                            Srecom. Ako je kriterijum za imanje muda da treneru razjebes tim da bi se ugradio u neke nove sumanute transfere onda je svakako dobro da Terzic nema ista.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Ja sam ocekivao da cemo za Boacija uzeti bar 5-6 miliona, iskreno mislim da je 4 miliona malo, ali ako je on dobio 2-3 puta veci ugovor nemoguce ga je zadrzati, ali mislim da vredi vise. Kangu moramo po svaku cenu zadrzati jer motor ove ekipe i cela igra nam se vrti oko njega, zamenu za njega za 4 dana nema sanse da nadjemo. Za ostale ako budu dobre ponude mogu da idu ali uz adekvatne zamene.

                              Comment


                              • Zato što bi svi da ostanu duže na poziciji, i da ugadjaju širokim narodnim masama, zato nam je sve tako kako jeste. Doduše gospodar je veći spin majstor pa on smanji penzije i napravi Joker happy facu većini gradjana, ali Terza razočarao. Nemaš hrabrosti da spustiš dug do kraja već se ulizuje navijačima i daje astronomske ugovore za naše uslove. Na budemo li uzeli tiltulu a ostanu svi, krivi su mi ZvezdaIznadSvega i ekipa, oni će refundirati novac koji bi dobili za transfere.

                                Comment

                                Working...
                                X