Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    E ovo sam cekao...RSB...uvek dobro poznato glasilo uprave kluba...sad mi je jasno...
    Sad sam naišao. Odličan post. Realno, totalno smo zanemarili to šta igrači hoće i koliko traže.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Sad sam naišao. Odličan post. Realno, totalno smo zanemarili to šta igrači hoće i koliko traže.
      To oni ne mogu da znaju...to njima samo moze da se servira iz uprave..
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Poenta vrv.

        [ATTACH=CONFIG]15238[/ATTACH]

        Jesmo zalutali u off.
        Velika gomila gluposti... i demagogije

        Comment


        • Originally posted by vinetu View Post
          Ko misli da je dug 30m neka se zapita dobro...
          Koliki je dug?

          Comment


          • Sramota za Kangu da trazi platu koja ce "sa svim bonusima da izadje na milion". Pa, nije on Rikardinjo, jebo te, pa da nas toliko kosta.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • I najjaca recenica..."imamo jednog, poznato ime, sto ce da pika za 300k"......To je ta praksa, ustaljena vec godinama....spremna su ta opravdanja za sve situacije, ozbiljni su to spineri a jos ozbiljniji lopovi...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                I najjaca recenica..."imamo jednog, poznato ime, sto ce da pika za 300k"......To je ta praksa, ustaljena vec godinama....spremna su ta opravdanja za sve situacije, ozbiljni su to spineri a jos ozbiljniji lopovi...
                Verovatno Pavkov, njegova cena je tu negde.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  To oni ne mogu da znaju...to njima samo moze da se servira iz uprave..
                  Pa kome da verujem, tebi ili upravi? Aj mi reci koliko traži onda Kanga. Ja nisam tip da veruje upravi ali ova uprava nema razloga da laže kad imaju rezultat. A sigurno se neće pravdati navijačima.

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Verovatno Pavkov, njegova cena je tu negde.
                    Pavkov vec pika za te pare...al kod Tonceva...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Pavkov vec pika za te pare...al kod Tonceva...
                      To je posao, kupis igraca za 300.000 da igra u klubu od kojeg si ga i kupio. A ne onaj forash Donald da ti se vuce po terenu za astronomskih 400.000.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • A dje nam je sponzorstvo od Gasproma...jesmo i to potrosili unapred?
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by taliesin View Post
                          To je posao, kupis igraca za 300.000 da igra u klubu od kojeg si ga i kupio. A ne onaj forash Donald da ti se vuce po terenu za astronomskih 400.000.
                          Posao veka...dugorocna strategija...ako se dobro secam on ima i neke procente koje treba da damo kod prodaje...zamisli da ga prodamo Toncevu... Salu na stranu, svestan sam ja da kod tih masovnih kupovina mora da bude i takvih kao Pavkov ali kad vec imas ove zlatne koke...mora maksimalna eksploatacija...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ma i ja se pecam, vi se sprdate.

                            Comment


                            • Apropo price o Boaciju i kako smo vec odbili ponudu od 6 ili 7 miliona. Pojedinci ovde su pominjali i dvocifren broj miliona koji je moguce uzeti, a meni i dalje nije jasno kako oni u svemu tome nisu videli medijsko dizanje cene i ono sto vristi koliko je ocigledno - nijedan klub u Srbiji nema i jos dugo nece imati luksuz da odbije ponudu od 6 ili 7 miliona za bilo kog igraca.

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Ne mozes tek tako menjati igrace kao na igrici...stavim drugog i on igra isto ili bolje...period adaptacije nije isti za sve...mi sigurno necemo dovesti nikog za milion nego ce to biti kao sto tallesin kaze Djuricic ili tako neko "nekad poznato prezime"...pa cemo na kraju da se hvatamo za glavu...ko dovede ovog Poletanovica....Hajde da vidimo, bicemo tu i na kraju sezone...samo kad pocne da se pljuje po Milojevicu kako ne igramo kao pre, bice citata...Kangina pozicija je "rak rana" u fudbalu i za mnogo ozbiljnije ekipe od nase...opet pitam, kad smo poslednji put imali AM koji je bio toliko uticajan na nasu igru?
                                Ja sam bio za ostanak stranaca i da smo ispali od Krasnodara. Sad kad smo ih prošli i obezbedili još min 6 utakmica u Evropi, ludost bi bila prodavati bilo koga. Svi znamo šta može Kanga, šta može Boaći i šta možemo očekivati od njih. Dovesti im zamene je tumbanje u mraku i ako se ispostavi pogrešno nema se vremena pre januara za ispravljanje grešaka. A tad je evropski voz davno prošao, vrlo verovatno bi i lokalni napustio stanicu.

                                Mislim da si 2 puta pomenuo da će biti pljuvanje po Milojeviću. Ako se sve ovako odigra(daleko bilo) zar i on ne bi imao udela u tom sunovratu. Valjda se i ti pitaš pod kojim ćeš uslovima da radiš, nemoraš baš da prihvatiš sve što ti serviraju. Nešto slično kao Radonjić u košarci. Izađeš i kažeš ja ovako i pod ovim uslovima više ne mogu, pa nek se Terza češe.

                                Ako neko može neka napiše kad se završavaju prelazni rokovi po Evropi i Kini.

                                Comment

                                Working...
                                X