Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni samo nije jasno kako uprava misli da proda igraca koji zeli da igra protiv Arsenala. Toliko.

    Comment


    • Originally posted by Markoss View Post
      Mi igraca u tim godinama sa takvom reputacijom koju ima Tosic smo uspeli da privucemo samo u Ninkovicu. To je bas opasno pojacanje za njih, na stranu sto ga ja igracki ne mirisem, ali mi realno igraca te reputacije ne mozemo da dovedemo.
      Ma, nije Tosic bitan, bitno je ovo sto mi radimo. I veceras smo pokazali da smo u ovom trenutku bolji tim iako smo igrali bez tri bitna igraca za nas, Rodica, Jovicica i Milica, plus su Radonjic i Srnic bili neupotrebljivi. Ne ulazi mi u glavu ideja da planiramo to da rasturimo iako niko od igraca ne zeli da ide. Razumem da nam gori pod nogama finansijski, razumem da je neki igrac nezadovoljan jer ima jaku ponudu a klub ga zadrzava, razumem da je neki od igraca los za atmosferu pa trener hoce da se otarasi, ali zaista ne razumem da igramo dobro, ponasamo se dobro, imamo odlicnu atmosferu, napravili smo lep rezultat posle deset godina u Evropi ali nas svrbi novcanik, izmisljamo toplu vodu i ulzimo u sasvim bespotrebne rizike prodajama najboljih i najbitnijih igraca. To je potpuno sumanuto.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Originally posted by Chupa View Post
        Jos te on ubedjuje da si ti kratkovid, da je to pravi potez dugorocno, a po kojoj logici to niko ne zna. Ako neko sebi nabije cenu od 4 miliona samo kroz kvalifikacije, pa zar na velikoj sceni nece samo nastaviti da je dize. A da ne pricamo o pobedama i titulama koje ta igra moze da nam donese. Jos ga imas pod ugovorom na 3 godine i covek po svim mogucim izvorima obozava i grad i klub. Al pare odma u dzep je pravi potez
        Generalno su cene na trzistu igraca otisle dodjavola...posle ove Nejmar sage...kad vidim kakvim balvanima se trguje za 30-40 m...strasno...i taj trend ce se nastaviti...mi to mozemo da iskoristimo i da uz dobre igre sa 2-3 prodaje resimo probleme...Ako ikad dodjemo na nulu..bude li mi neko opet spominjao kako treba da dovodimo i prodajemo po 20 igraca po prelaznom roku...u top cu ga staviti...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Donald i Boaci su se izjasnili nedvosmisleno da zele da ostanu, Kanga je rekao da zeli vecu platu. Ako se pojavi neki klub koji nudi vise nego sto mi mozemo, onda imamo problem, sa prodajom Kange, ne sa Boacijem i Donaldom.

          Sa druge strane, rasprodat stadion protiv Batea ili Kelna ili Arsenala isplacuju celu godisnju platu Kange i jos da pretekne i to dosta...

          Morace Terzic dobro da presece... bas dobro i pametno

          Comment


          • Originally posted by Chupa View Post
            Pa covek pokusava da te ubedi da je bolje prodati igraca sad za manje, nego posle sezone u Evropi i osvojene titule za vise. Naravno da njegovi upisi nece imati nikakvog smisla, al sendvic mora posteno da se zaradi sto postujem.
            I onda pred LŠ da tražimo novog špica? Ja sam za to da se sad pravi tim za LŠ, jer sledeće godine možda ne budu takve ponude za njega, možda se pokaže u LE da nije takav kvalitet, da li si o tome razmišljao? Da neko kaže uuu nije dao gol u grupama, ne vredi ovaj ništa? Šta misliš o tome. Ili za Kangu, padne mu forma počne da divlja, i onda bude uuu ne treba nam takav igrač.

            Ja ne jedem sendviče, hvala Bogu novca imam, a kladim se da vi što me prozivate za sendviče uživo mi ne bi to rekli. Ovako forumski da se prozivam, neću. Sve najbolje.

            RSB jednoumlje se neće praviti ovde ma u kom pravcu išlo to jednoumlje, imam pravo da kažem šta mislim.

            Comment


            • zaboravih malopre, jako sam razocaran posetom i atmosferom danas. ovamo nasi verni navijaci, najbolji na svetu, po ovakvom danu i posle onakovg cetvrtka poluprazn stadion, atmosfera nikakva. kao da nije derbi,a ovamo bi da nam ostaju igraci zbog atmosfere, porodice, navjaca...

              Comment


              • Stvar je vrlo jednostavna, ako Boaćko ode za 4M, to je jedno od većih muljanja našega direktora..

                ..ne čitati štampu!

                Comment


                • Na ovakvom trzistu jel bi se iznenadio neko da stigne na zimu ili sledece leto za boacija 6m ponuda? A 8? 10? Ja se ne bih. A Kanga te da ne kazem svojerucno uveo u tu Evropu, od koje si vec prihodovao 3m, pa odvoj od toga 500k i dodaj mu na platu, isplatices kroz prvu punu Marakanu. Igre u Evropu dizu cenu, KK je to najbolje pokazao samo ne treba biti pohlepan i odma za prvim parama poleteti. Al sta bude bice ne znam ni sto se cimam oko fudbala tolko, kao da nisam navikao da sve odma zaseru.

                  Originally posted by Uroš View Post
                  I onda pred LŠ da tražimo novog špica? Ja sam za to da se sad pravi tim za LŠ, jer sledeće godine možda ne budu takve ponude za njega, možda se pokaže u LE da nije takav kvalitet, da li si o tome razmišljao? Da neko kaže uuu nije dao gol u grupama, ne vredi ovaj ništa? Šta misliš o tome. Ili za Kangu, padne mu forma počne da divlja, i onda bude uuu ne treba nam takav igrač.

                  Ja ne jedem sendviče, hvala Bogu novca imam, a kladim se da vi što me prozivate za sendviče uživo mi ne bi to rekli. Ovako forumski da se prozivam, neću. Sve najbolje.

                  RSB jednoumlje se neće praviti ovde ma u kom pravcu išlo to jednoumlje, imam pravo da kažem šta mislim.
                  Pa mozes i dogodine da ga zadrzis nece nista da ti bude. A to da rizik losih igara postoji, naravno da postoji. Ja sam zato i rekao da je taj rizik mnogo vredniji za preuzeti sad, nego prodavati za "sicu" i dovoditi polovnjake. A tu pricu da ces sad dovesti mesto Boacija spica za LS ako ti verujes u to svaka tebi cast. A uzivo sam ja mnogo gori neg na forumu, nego ovde oce da banuju a mrzi me da pravim nove naloge.
                  Last edited by Chupa; 27-08-17, 22:18.

                  Comment


                  • Originally posted by salelesa View Post
                    Stvar je vrlo jednostavna, ako Boaćko ode za 4M, to je jedno od većih muljanja našega direktora..

                    ..ne čitati štampu!
                    Tako je, igrač koji se nije pokazao u Italiji, odvalio polusezonu u SlSrbije i od ozbiljnih protivnika dao gol Sparti? Ja mislim da je on vrhunski za naše uslove, ali više od 4 ne bih dao kad uzmem u obzir 1)dug kluba od koga kupujem koji nema pregovaračku poziciiju da može da zateže 2) neproveren kvalitet za veće lige.

                    Comment


                    • Originally posted by Chupa View Post
                      Na ovakvom trzistu jel bi se iznenadio neko da stigne na zimu ili sledece leto za boacija 6m ponuda? A 8? 10? Ja se ne bih. A Kanga te da ne kazem svojerucno uveo u tu Evropu, od koje si vec prihodovao 3m, pa odvoj od toga 500k i dodaj mu na platu, isplatices kroz prvu punu Marakanu. Igre u Evropu dizu cenu, KK je to najbolje pokazao samo ne treba biti pohlepan i odma za prvim parama poleteti. Al sta bude bice ne znam ni sto se cimam oko fudbala tolko, kao da nisam navikao da sve odma zaseru.
                      A šta ako ne da ni jedan gol u LE, za koliko onda ide? Za 10 ili 15?

                      Comment


                      • Ne bi mu bilo ni prvo ni poslednje...nije on milioner od plate...a nikad ne znas koliko ce ti dupe grejati fotelju i kada ces morati na "strucno usavrsavanje" u Ameriku...zato i samo zato se prihvataju prve ponude...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Talični Tom View Post
                          Ne dajem nikom blanko poverenje a naročito ne upravama FK CZ i ljudima koji sede na čelu iste.
                          Ne verujem ni Terzi niti bilo kome sem sopstvenim očima.
                          A ono što vidim je da je Terza doveo MIloja,da je sa njim birao pojačanja,da su se ona odlično uklopila,
                          da je prelazni rok urađen odlično,za sad,da smo za 3 meseca preporođei i da se radi skroz drugačije nego li
                          za vreme trenerske prevare i stend up komičara koji je imao jaka leđa,pa se niko nije smeo zameriti.
                          To im zameram,jer nas je to koštalo titule,vrednosti igrača i još mnogo čega.

                          Te priče nismo se nadali da možemo proći ovog ili onog okači mačku o rep.Svako se nada,svako radi i želi
                          da pobedi.Kao što vidiš niko nije skinuo gaće,nego smo želeli do LE i tamo smo došli.Da li smo mislili da možemo
                          ili ne,odgovor se sam daje,jer smo u grupama tog takmičenja za koje nismo kao verovali da možemo tamo stići.
                          U klubu se desio bolji,zdraviji prelazni rok.U klubu od početka ove sezone vidim neki plan,koncept.
                          Ko je mislio da je Pešić plaćen toliko da bi gledao sa klupe mečeve a ne da bude prvi špic kad ode Boća,
                          onda gleda iz pogrešnog ugla.Ili još dosta poteza koje sklapaju mozaik.

                          A najlakše opljunuti,politi fekalijama,namračiti nego pohvaliti.
                          Jer što se uradi dobro znači da nas je usralo ili se nismo nadali,nego eto desilo se.

                          Ovde ne pominjem kombinacije lopovske Tončev i ekipa za Pavkova,jer su se tu prebijali dugovi.
                          Ne pominjem dolazak Rikardinja preko CG .Toga je uvek bilo i biće,na žalost.

                          Govorim o svim potezima od kad je otišla trenerska prevara i doveden ozbiljan čovek,trener,radnik.

                          Ista ta priča prati i KK samo u manjoj meri dok smo imali rezultate.Ali ove godine se nastavilo.
                          Mi uvek ima nesto za polijemo,zalijeo govnima,da omalovažimo,umanjimo,minimalizujemo.

                          Nisam ničiji advokat,samo se vidno primećuje da se drugačije i bolje radi ove godine nego predhodnih.
                          Ko to ne vidi ili je zlonameran ili ćorav.
                          Terzic je doveo i Bozovica, zajedno su birali pojacanja, pocistili su nasu ligu igrama koje su u jednom momentu izgledale i bolje od ovoga sto sada igramo (a igramo izvanredno), izjavljivao da cemo napasti Ligu Sampiona, dovesti kuso i repato, bili na jedno ignorisanje provokacije daleko od prolaska u LS i... prc. Prodali smo sve sto smo mogli da prodamo jer smo se uzdali u igre van terena, docekao nas Vozdovac i poslao Terzinog bivseg miljenika nazad u Rusiju. Nije to bilo pre sto godina. Naravno da se nimalo ne radi bolje nego prethodnih godina, jedina razlika je u rezultatu protiv Krasnodara. Toliko o slepilu i zlonamernosti.

                          O tome koliko smo se nadali prolasku u Ligu Evrope dovoljno govori to kada menjamo travu. Mi smo vec kontaktirali Spartak u vezi sa zamenom domacinstva jer nismo sigurni da ce trava do tada biti gotova, utakmica protiv BATE Borisova se igra tri ili cetiri dana iza toga i sada ce biti opasnog povuci-potegni da se posao zavrsi na vreme. Pri cemu ja znam iz prve ruke da je klub radio kao da necemo proci i da skoro niko nije verovao da je to uopste moguce ali niko nema obavezu da veruje u ono sto znam iz privatnih kontakata.

                          Jos samo ovo o tome koliko je placen Pesic. Decko je dobar igrac ali nije ni klasa ni profil igraca koji moze da zameni Boacija. On jeste doveden jer se Terzic nada da ce zavaljati Boacija pa bi da ima alternativu ali to je pogresan izbor. Da je dobar izbor ne bi se raspitivali za zdravlje Stojiljkovica. Ili mozda mislis da ce centarfor Brage i povremeni reprezentativac da sedi na klupi Pesicu?
                          Last edited by taliesin; 27-08-17, 22:20.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Svi su muljali i svi muljaju. Od Terze nisam ni očekivao da bude pošten.

                            Svaka čast Talični. Slažem se.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              A šta ako ne da ni jedan gol u LE, za koliko onda ide? Za 10 ili 15?
                              Pa kako se toga nismo setili...pa to rade svi klubovi sirom Evrope...sta oni znaju koliko ce im igrac vredeti sutra a opste je poznato kad igras jace takmicenje cena ti pada a ti igras katastrofalno...mrmot-cokolada...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Pa kako se toga nismo setili...pa to rade svi klubovi sirom Evrope...sta oni znaju koliko ce im igrac vredeti sutra a opste je poznato kad igras jace takmicenje cena ti pada a ti igras katastrofalno...mrmot-cokolada...
                                Moraš da shvatiš par stvari

                                1) NISMO PRIVATAN KLUB
                                2) KAO TAKAV U DUGU SMO 30m.

                                Ne poredi nas sa klubovima drugim iz Evrope i sa njihovim poslovanjem, ovo je drugi svet.

                                Comment

                                Working...
                                X