Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    Pa, to se desava svake godine, drvo bi do sada naucilo.
    Znam da se desava svake godine, ali ove smo pogodili i sa vecinom pojacanja i sa trenerom koji je to uklopio odlicno u 2 meseca. To daje nadu da se nesto ipak menja na bolje, a cinjenica da smo usli u LE i to vrlo zasluzeno, pokazuje da se nesto menja na bolje.

    E sad, to sto ti imas insajd info, a ja nemam, to jos vise daje na znacaju tvom "optimizmu"

    Comment


    • Originally posted by Talični Tom View Post
      Dajte malo vere u klub i ono što se radi i dešava ove godine.
      Zasto? Cime je klub zasluzio poverenje? Pobedama protiv Sparte i Krasnodara za koje klub snosi taman toliko zasluga da se u njemu niko ziv nije nadao da cemo proci, jer da jeste ne bi vec dogovorio prodaje najbitnijih igraca i digao travu na terenu koja ko zna da li ce biti spremna do utakmice sa BATE Borisovim. Nista se u klubu ne desava ove godine sto se nije desavalo i ranije. Ako ti kazem da su svi u klubu u fazonu "toliko se dobro osecamo da ni Terzic to ne moze da zajebe", sto govori da ni zaposleni nemaju poverenja u sopstvenu upravu, zasto bismo mi navijaci sad toj istoj upravi poklonili poverenje?
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        A vi verujete Boaćeu da želi da ostane? On je samo jako fin i kulturan i ćuti dok nije done deal. Pa šta mislite pod kojim uslovima je pristao da potpiše na 3 godine, igra mu se na Rajku pred 20-30-50 hiljada, da mu lopta odskoči od busena trave. On čovek gleda da ode, samo je pametan i čeka pravu ponudu. Da je realno da hoće da ostane pa normalno da bih rekao daj da ga zadržimo, ali mislim da od toga nema ništa. A jačati im ugovor pa da ode sl godine, ne isplati se.
        A ne nego cemo tebi da verujemo...Imas decka koji je mogao za dzabe da ode...potpisao ugovor na 3 godine...pa nije on znao da cemo uci u LE i da ce imati ponude...i u svakom intervjuu naglasava da zeli da ostane....i imamo tebe koji kazes da samo hoce da bude fin...hmmmm...teska odluka..
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Pa covek pokusava da te ubedi da je bolje prodati igraca sad za manje, nego posle sezone u Evropi i osvojene titule za vise. Naravno da njegovi upisi nece imati nikakvog smisla, al sendvic mora posteno da se zaradi sto postujem.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            A vi verujete Boaćeu da želi da ostane? On je samo jako fin i kulturan i ćuti dok nije done deal. Pa šta mislite pod kojim uslovima je pristao da potpiše na 3 godine, igra mu se na Rajku pred 20-30-50 hiljada, da mu lopta odskoči od busena trave. On čovek gleda da ode, samo je pametan i čeka pravu ponudu. Da je realno da hoće da ostane pa normalno da bih rekao daj da ga zadržimo, ali mislim da od toga nema ništa. A jačati im ugovor pa da ode sl godine, ne isplati se.
            Boaci je imao takvu ponudu za sebe na leto da se Terzic umalo slogirao zbog toga sto je nije prihvatio. A nije je prihvatio zato sto nije zeleo da napusti klub. Dakle, on je na delu pokazao da ne zeli da ide po svaku cenu. Sad, svako od nas ima pravo da tumaci tudje izjave kako god mu padne na pamet ali verovatno znas i sam koliko je to relevantno, da ti ja ne govorim.

            Jebi ga, zaista ne zelim da ulazim u takvu vrstu polemike, narocito ne da bilo koga optuzujem za bilo sta, ali imam utisak da nista od onoga sto su Boaci, Kanga i Donald uradili za klub i kako ga osecaju nece biti dovoljno za jedan deo navijaca iz prostog razloga sto imaju "pogresnu" boju koze. Zasto je toliko nemoguce shvatiti da moze da postoji covek iz Gane, Gabona ili Holandskog Surinama koji voli ovaj klub, njegove navijace i Beograd i dobro se oseca kod nas? To moze biti ili neki prikriveni rasizam ili cinjenica da smo mi toliko izgubili samopostovanje da ne verujemo da neko sa strane moze da oseca ovaj klub kao i neko ko je rodjen u Srbiji. Pa, zar nam primer Maika Cirbesa koji je kupio stan u Beogradu nista ne govori?
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Mislim da mnogi jos nisu svesni kolika je Boaci zver od igraca. Svaku loptu upucenu ka njemu primi i prosledi ka igracu. Retko koji duel gubi. Bilo bi steta da ga prodamo. Mislim da mu samo fale kreativnija krila. Trio: Radonjic Boaci Adzic bi bio ubitacan. Mislim da ne treba forsirati igru sa Pesicem na krilu jer jednostavno to nije njegova pozicija i dosta nas usporava.

              Comment


              • Donadu i Boaciju verujem da vole i grad i klub i navijace... za Kangu bas nisam siguran. Cudan je on jako...

                Comment


                • Originally posted by Chupa View Post
                  Pa covek pokusava da te ubedi da je bolje prodati igraca sad za manje, nego posle sezone u Evropi i osvojene titule za vise. Naravno da njegovi upisi nece imati nikakvog smisla, al sendvic mora posteno da se zaradi sto postujem.
                  Ne mogu da verujem sta citam......Da nismo usli u grupnu fazu, bilo bi mi zao ali bih prihvatio da treba da prodamo zato sto je pitanje da li ce iko baciti pogled na nase njive posle jos jednog debakla u sezoni kupanja...ali ovo...ne znam...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Talični Tom View Post
                    U jbt,doveli Bambija Tošića a ovde kuknjava i očaj kao da su Messija doveli.
                    Praznite te gaće koje vam Bambi napuni,jer poješćemo i Bambija sa sve Sumom kao prilogom.

                    I ne pljujte pre vremena Terzića niti bilo koga drugog u klubu.
                    Ovo je najbolji prelazni rok ima 10 godina unazad.U oba pravca.
                    I šta znači tamo neki X igrač želi da ostane?Pita li se neko pod kojim uslovima,šta želi i koliko
                    da bi ostao.Postoje i drugi koji žele nove izazove,jaču ligu,jače takmičenje i mogu dobiti novaca
                    koje mi ne možemo ni u snu da im damo.I ako takav ode,opet ćemo srati po klubu i ujedno kenjati se
                    u gaće od Bambija Tošića i ostalih bombi koje groblje dovodi.

                    Dajte malo vere u klub i ono što se radi i dešava ove godine.
                    Mi igraca u tim godinama sa takvom reputacijom koju ima Tosic smo uspeli da privucemo samo u Ninkovicu. To je bas opasno pojacanje za njih, na stranu sto ga ja igracki ne mirisem, ali mi realno igraca te reputacije ne mozemo da dovedemo.

                    Comment


                    • Dovoljno je da dovedemo igraca koji ce se dobro uklopiti u Milojevicev tim, uopste ne mora da ima reputaciju kao Tosic.

                      Comment


                      • Jankovic bez imalo blama izvalio da je bio penal nad njim kad je dobio zuti. Ja onako komican pokusaj iznudjivanja penala zaista odavno nisam video.
                        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                        Comment


                        • iskren da budem meni nije bilo jasno ni dovodjenje pesica po astronomskim uslovima za srpske prilike, kad je boaci potpisao ugovor osim ako se nije planirala njegova prodaja. ubedjen sam da jeste i da je produzenje ugovora bio samo manevar. to je uopbicajena stvar i u ozbiljnijim klubovima od nas. od starta je jasno da boaci i pesic ne mogu zajedno da igraju i mislim da se to danas najbolje videlo. pesic je odigrao katastrofalnu partiju, nije imao nijedan uspesan pas, nije nijednom prosao jedan na jedan. pri tom pesic i nije igrac koji ce to da radi. da je radonjic bio sperman mislim da bi bio daleko opasniji od pesica danas. ja pesica nikako ne vidim kao nekog secondary strikera sto bi u paru sa boacijem on bio sto mi govori da je prodaja boacija unapred planirana iako kruzi i prica da miloje zeli da igra sa dva spica.
                          ponude za boacija bilo i bice, sad cemo videti kako ce to klub ishendlovati, na zalost, najpriblizniji sam taliesina misljenju da cemo ga zavaliti sad i nadati se da neki stojiljkovic ili pavlovic moze da odigra to sto je boaci odigrao, nesvesni da jos dugo necemo imati takvog igraca. mozda se nasi plase da ne ponove gresku sa vieirom iako su to zapravo dve razlicite price.

                          bambi tosic jeste ozbiljan igrac i ozbiljno pojacanje, za nase uslove zaista bomba, ali sada se tesko moze reci da je suma bolji od leonarda. sezonu kakvu je leonardo imao prosle godine malo je igraca imali zadnjih deset godina u srbiji.

                          mislim da sa pesicem nekako i mozemo da zakrpiomo ako boaci budde prodat, ali ako se proda kanga, mozemo odmah da se oprostimo od titule.

                          lazica i basu ne bih ni razmatrao kao pojacanja. taman smo skockali tim i vise od jedne eventualno dve prodaje i to nekog od ne nosilaca ovaj tim ne moze da istripi

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Ne mogu da verujem sta citam......Da nismo usli u grupnu fazu, bilo bi mi zao ali bih prihvatio da treba da prodamo zato sto je pitanje da li ce iko baciti pogled na nase njive posle jos jednog debakla u sezoni kupanja...ali ovo...ne znam...
                            Jos te on ubedjuje da si ti kratkovid, da je to pravi potez dugorocno, a po kojoj logici to niko ne zna. Ako neko sebi nabije cenu od 4 miliona samo kroz kvalifikacije, pa zar na velikoj sceni nece samo nastaviti da je dize. A da ne pricamo o pobedama i titulama koje ta igra moze da nam donese. Jos ga imas pod ugovorom na 3 godine i covek po svim mogucim izvorima obozava i grad i klub. Al pare odma u dzep je pravi potez
                            Last edited by Chupa; 27-08-17, 22:01.

                            Comment


                            • Originally posted by mad for red View Post
                              Dovoljno je da dovedemo igraca koji ce se dobro uklopiti u Milojevicev tim, uopste ne mora da ima reputaciju kao Tosic.
                              Pa imamo ih...20-ak...nista ja tu ne bi dirao...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Zasto? Cime je klub zasluzio poverenje? Pobedama protiv Sparte i Krasnodara za koje klub snosi taman toliko zasluga da se u njemu niko ziv nije nadao da cemo proci, jer da jeste ne bi vec dogovorio prodaje najbitnijih igraca i digao travu na terenu koja ko zna da li ce biti spremna do utakmice sa BATE Borisovim. Nista se u klubu ne desava ove godine sto se nije desavalo i ranije. Ako ti kazem da su svi u klubu u fazonu "toliko se dobro osecamo da ni Terzic to ne moze da zajebe", sto govori da ni zaposleni nemaju poverenja u sopstvenu upravu, zasto bismo mi navijaci sad toj istoj upravi poklonili poverenje?
                                Ne dajem nikom blanko poverenje a naročito ne upravama FK CZ i ljudima koji sede na čelu iste.
                                Ne verujem ni Terzi niti bilo kome sem sopstvenim očima.
                                A ono što vidim je da je Terza doveo MIloja,da je sa njim birao pojačanja,da su se ona odlično uklopila,
                                da je prelazni rok urađen odlično,za sad,da smo za 3 meseca preporođei i da se radi skroz drugačije nego li
                                za vreme trenerske prevare i stend up komičara koji je imao jaka leđa,pa se niko nije smeo zameriti.
                                To im zameram,jer nas je to koštalo titule,vrednosti igrača i još mnogo čega.

                                Te priče nismo se nadali da možemo proći ovog ili onog okači mačku o rep.Svako se nada,svako radi i želi
                                da pobedi.Kao što vidiš niko nije skinuo gaće,nego smo želeli do LE i tamo smo došli.Da li smo mislili da možemo
                                ili ne,odgovor se sam daje,jer smo u grupama tog takmičenja za koje nismo kao verovali da možemo tamo stići.
                                U klubu se desio bolji,zdraviji prelazni rok.U klubu od početka ove sezone vidim neki plan,koncept.
                                Ko je mislio da je Pešić plaćen toliko da bi gledao sa klupe mečeve a ne da bude prvi špic kad ode Boća,
                                onda gleda iz pogrešnog ugla.Ili još dosta poteza koje sklapaju mozaik.

                                A najlakše opljunuti,politi fekalijama,namračiti nego pohvaliti.
                                Jer što se uradi dobro znači da nas je usralo ili se nismo nadali,nego eto desilo se.

                                Ovde ne pominjem kombinacije lopovske Tončev i ekipa za Pavkova,jer su se tu prebijali dugovi.
                                Ne pominjem dolazak Rikardinja preko CG .Toga je uvek bilo i biće,na žalost.

                                Govorim o svim potezima od kad je otišla trenerska prevara i doveden ozbiljan čovek,trener,radnik.

                                Ista ta priča prati i KK samo u manjoj meri dok smo imali rezultate.Ali ove godine se nastavilo.
                                Mi uvek ima nesto za polijemo,zalijeo govnima,da omalovažimo,umanjimo,minimalizujemo.

                                Nisam ničiji advokat,samo se vidno primećuje da se drugačije i bolje radi ove godine nego predhodnih.
                                Ko to ne vidi ili je zlonameran ili ćorav.
                                Last edited by Talični Tom; 27-08-17, 22:05.
                                sigpic
                                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                                Comment

                                Working...
                                X