Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Menadzer Boacija je pricao da ako udjemo u LE on sigurno ostaje. Sam Boaci zeli da ostane. Dakle Terzic odlucuje.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Dobro. Da je Zvezda Chelsea i da je prodala Matića i oterala Kostu, mislim da bi plakali jedno 7 godina. Fudbal je biznis hteo ti to da priznaš ili ne. Ovo nije privatan klub, sad je prilika da se repovi iz prošlosti uklone, a ne da se evropski šampion loži na epizodnu ulogu u LE. Ako bi se repovi sklonili, nema razloga da ne igramo LŠ bar svake druge godine, a LE redovno. Jbš "5 minuta slave".
      Repovi mogu da se otfikare i malo kasnije sa jos vecom sumom...Vrednost raste kroz evropske utakmice, cene igraca neumitno rastu same od sebe, probijene su neke barijere....Mene ne zanima to sto je Terzinjo junior ovo leto mozda malo vise trosio po tropskim destinacijama pa tata mora da poveca dzeparac...a i treba odrzavati one viletine i dzipove....Nego sta ce, posteni Terza ce sve pare odmah da utuca u vracanje duga....kako da ne...ne sumnjam da ce ove godine za funkcionisanje kluba biti potrebno 20m u odnosu na proslogodisnjih 11...finansijski izvestaji, sve transparentno...a sto ce raspali Arsenal da nam mune 5 komada...ma koga briga, bitno je da Partizan nema jednu titulu vise...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Mrkela izjavio da postoje ponude za vise igraca i da nijedna nije jos prihvacena. A ako bude postoji plan B o dovodjenju drugih igraca.

        Boaci rekao da bi ostao, Donald takodje

        — Играч сам Црвене звезде и док ја не изађем пред новинаре и кажем да сам променио клуб све што прочитате су гласине. Не знам шта ће се десити, али волео бих да останем овде. Ко не би волео да сваке недеље има подршку оваквих навијача и да живи у тако лепом граду као што је Београд? Овде сам због Звезде, волим је и ово је постала моја породица. Очекују нас велике утакмице у наставку сезоне. Верујем у своју екипу, сигуран сам да можемо свакој екипи која нам долази у наредном периоду да покажемо колико вредимо. Ми смо Звезда, никога се не плашимо, само играмо фудбал и уживамо у томе — рекао је Боаћи.

        Comment


        • Uvaljace Terza bar dvojicu...100%
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Repovi mogu da se otfikare i malo kasnije sa jos vecom sumom...Vrednost raste kroz evropske utakmice, cene igraca neumitno rastu same od sebe, probijene su neke barijere....Mene ne zanima to sto je Terzinjo junior ovo leto mozda malo vise trosio po tropskim destinacijama pa tata mora da poveca dzeparac...a i treba odrzavati one viletine i dzipove....Nego sta ce, posteni Terza ce sve pare odmah da utuca u vracanje duga....kako da ne...ne sumnjam da ce ove godine za funkcionisanje kluba biti potrebno 20m u odnosu na proslogodisnjih 11...finansijski izvestaji, sve transparentno...a sto ce raspali Arsenal da nam mune 5 komada...ma koga briga, bitno je da Partizan nema jednu titulu vise...
            Ma ne, bitno je da dobijemo Arsenal a nek Partizan bude trofejniji ko jebe tradiciju višedecenijsku. Ne mogu da verujem šta pišeš zaista. Boli me uvo za Arsenal to je samo grupa jedne godine, niko ne kaže da ćemo lošije odigrati nego sa Boaćijem.

            Ne mogu više da se raspravljam sa tobom totalno razmišljaš kratkoročno, kose nam se pogledi na život. I ružno je pominjati Terzinog sina iskreno, ima pravo da radi šta hoće, sigurno ne radi od Zvezdinh para ne brini.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Naravno da su bolji igrači, za nasše uslove nazalost po nas odličan tandem ako još uetgnu odbranu sa Antonovim i dovedu još špica osetno su jači. Ako je prihvaćeno za Riča napadač se mora dovesti i još jedan AMC menadzerski rečeno.
              Ja mogu sad da ti kazem sta ce uraditi, poucen dugogodisnjim povlacenjem za nos navijaca od strane Zvezdine uprave. Prodace koga mogu, po medijima ce da pustaju razna imena igraca koje nece dovesti ali ce navijaci da luduju i da se bave tim imenima, na kraju ce da dovedu, recimo, tog Stojiljkovica iz Brage i Djuricica na pozajmicu, svi ce da budu odusevljeni sto smo doveli nasu decu umesto zlih stranaca, dug ce biti smanjen za dodatnih 1853 miliona i jos neki kusur u hiljadama (nece ali pesnicka umetnost se ne obazire na cinjenice), nesto malo para ce da ode na jos par kombinacija tipa Brainovica ili Pavkova, jer mora i Toncev nesto da zaradi, u Ligi Evrope ce biti "ne mozemo mi protiv miliona, znate li vi koliki budzet imaju", doci ce derbi i izgubicemo titulu u direktnom okrsaju posto ce i jedni i drugi da zatvore sve drugo. Ako se bas neko seti da pita sta bi s onom ekipom s pocetka sezone sva je sreca da Milojevic ima ugovor samo za ovu godinu, nije se snasao covek, poceo je dobro ali se pogubio, hvala mu na svemu ali su nam se putevi razisli. Sledece leto opet idu avioni, kamioni, rekonstrukcije stadiona i ulaganje u omladinski pogon, jos jedno sto igraca ce biti povezivani sa nama iako nikad nisu culi za nas i krece nova lozana.

              To je bilo do sada. Mozda iznenade i urade nesto drugo pa podignu iz groba bracu Grim i Hansa Kristijana Andersena da nas opevaju ali iskreno sumnjam.
              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

              Comment


              • Ti si bas "opstimistican" ili previse verujes iskustvu

                Comment


                • Jesmo cigani, prvi ja pa svi mi. Nema šta. Kako god ispadne nekome ne valja, da l meni da l vama... Svadjamo se ovde a svi želimo najbolje. Na sreću neko drugi odlučuje a ne masa, možemo samo da nagadjamo šta će biti

                  Comment


                  • U jbt,doveli Bambija Tošića a ovde kuknjava i očaj kao da su Messija doveli.
                    Praznite te gaće koje vam Bambi napuni,jer poješćemo i Bambija sa sve Sumom kao prilogom.

                    I ne pljujte pre vremena Terzića niti bilo koga drugog u klubu.
                    Ovo je najbolji prelazni rok ima 10 godina unazad.U oba pravca.
                    I šta znači tamo neki X igrač želi da ostane?Pita li se neko pod kojim uslovima,šta želi i koliko
                    da bi ostao.Postoje i drugi koji žele nove izazove,jaču ligu,jače takmičenje i mogu dobiti novaca
                    koje mi ne možemo ni u snu da im damo.I ako takav ode,opet ćemo srati po klubu i ujedno kenjati se
                    u gaće od Bambija Tošića i ostalih bombi koje groblje dovodi.

                    Dajte malo vere u klub i ono što se radi i dešava ove godine.
                    sigpic
                    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                    Comment


                    • Kakv Bambi poješće to Bakula.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ma ne, bitno je da dobijemo Arsenal a nek Partizan bude trofejniji ko jebe tradiciju višedecenijsku. Ne mogu da verujem šta pišeš zaista. Boli me uvo za Arsenal to je samo grupa jedne godine, niko ne kaže da ćemo lošije odigrati nego sa Boaćijem.

                        Ne mogu više da se raspravljam sa tobom totalno razmišljaš kratkoročno, kose nam se pogledi na život. I ružno je pominjati Terzinog sina iskreno, ima pravo da radi šta hoće, sigurno ne radi od Zvezdinh para ne brini.
                        Nego nosi gajbice...zaradilo dete......Bas obrnuto, ti razmisljas kratkorocno..daj odmah, pare, prva ponuda...prodaj...a to sto decko ima ugovor na 3 godine, zelju da ostane, da igra jace utakmice i da mu cena samo raste...to nema veze...to tvoja glava ne ume da procesuira...
                        Ostankom ovih igraca dobijas upravo sve...i titulu i dobre igre u Evropi i potencijalnu zaradu mnogo vecu nego ovu sad...a iskreno mi se jebe za tradiciju u ovim banana drzavama i ligama...zna se nasa tradicija jako dobro, iz vremena kad je nesto znacila...
                        Dozovi se pameti i procitaj malo sta ja pisem a sta ti...tu tvoju "strategiju" sprovodimo vec godinama i dovela nas je dovde...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by mad for red View Post
                          Ti si bas "opstimistican" ili previse verujes iskustvu
                          Pa, to se desava svake godine, drvo bi do sada naucilo.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Pa, to se desava svake godine, drvo bi do sada naucilo.
                            E sad si bas optimistican...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Ovaj Partizanov prelazni rok je odgovor na nas sa 50 dana zakasnjenja. Ona je reakcija. I bas me zabole za njih. Zvezdini novi igraci su se uklopili a to je najvaznije. Ako igrac zeli da ostane, ako igraci zele da ostanu apsolutno je nemoguce prodati ih sve. To se nikad nije desilo, niti ce se desiti.

                              Comment


                              • A vi verujete Boaćeu da želi da ostane? On je samo jako fin i kulturan i ćuti dok nije done deal. Pa šta mislite pod kojim uslovima je pristao da potpiše na 3 godine, igra mu se na Rajku pred 20-30-50 hiljada, da mu lopta odskoči od busena trave. On čovek gleda da ode, samo je pametan i čeka pravu ponudu. Da je realno da hoće da ostane pa normalno da bih rekao daj da ga zadržimo, ali mislim da od toga nema ništa. A jačati im ugovor pa da ode sl godine, ne isplati se.

                                Comment

                                Working...
                                X