Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemam ja problem sa prodajom...naravno da treba i bice...ali majku mu, vec smo prihodovali dosta od transfera, sad liga Evrope...cena nece padati...I vec sam pisao, jednog da...Boacija ili Donalda...hajde da kazemo da imamo igrace koji su vec u sistemu i na neki nacin mogu da nadomeste to...ali dva ili nedaj boze svu trojicu...je klasicno pucanje samom sebi u noge...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Tako je to kad se srodis sa ekipom. jbg.

      Comment


      • Како је Милојевић затегао одбрану

        Сада када сам смирио мало главу јер сам био мало незадовољан после ремија, схватам да није ово толико лоше.

        Партизан није створио ниједну шансу, Ђурђевић се није видео као ни Сума/Јанковић/Тавамба. Просто сам импресиониран да смо Краснодар развалили и да они 75 минута нису могли ништа и сада да Партизан није имао једну једину прилику на целој утакмици.

        Тактика је одлично функционисала у првом полувремену, 2 врхунске шансе смо имали, Боаћи када није захватио лопту и Срнић што је морао да да. Иста ситуација као онај дерби 1:2 на ЈНА. Ту је и пречка Пешићева, па може се сврстати и онај његов продор по левој страни. У другом полувремену верујем да је дошло до умора иако мислим да смо могли да их притиснемо барем првих 15-ак минута.

        Логично је да ће играч од 800к евра доћи да буде први нападач, сигурно је било у плану да се прода Боаћи и уопште нисам незадовољан потезом. Пешић може да га замени, на крилу је доста лошији него у нападу.

        Comment


        • Pa ne mora Kanga sad ići, Donald bi otišao da se Bakula nije povredio. Ali ako ima neki Budesku, lagano umesto Kange. Niko nije nezamenjiv. Možemo mi i da prodamo igrača i puknemo 2 miliona za još boljeg, i da ostanemo milion u plusu. Ko je to isključio, a da taj isti igra dogodine. Može da se zaradi lepo i da se igra.

          Comment


          • Originally posted by Markoss View Post
            Uf, uf, aj da sacekamo i vidimo da li su Suma i Tosic bolji od Leonarda. Nesto nisam siguran u to.

            Mada za nase uslove su Suma i Tosic fenomenalna pojacanja, mada ono, prvi placen 1.6 milki, drugi reprezentativac. Ne treba biti prorok pa provaliti da ce da prave razliku.
            Nema tu sta da se ceka, jednostavno su bolji igraci. Da li ce se i kako snaci u Partizanu, sa koliko motiva ce igrati, to je druga prica ali su nominalno bolji igraci.

            Oni ce svakako da prave razliku ali to je do njih, ono sto meni nije jasno je zasto mi tu razliku svesno povecavamo u njihovu korist slabljenjem sopstvenog tima.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Originally posted by Markoss View Post
              Uf, uf, aj da sacekamo i vidimo da li su Suma i Tosic bolji od Leonarda. Nesto nisam siguran u to.

              Mada za nase uslove su Suma i Tosic fenomenalna pojacanja, mada ono, prvi placen 1.6 milki, drugi reprezentativac. Ne treba biti prorok pa provaliti da ce da prave razliku.
              Ja mislim isto kao ti, teško.....

              Tošić je mrtvilo već dve sezone, kako u CSKA tako i u repki, pojačanje za naše uslove svakako, ali msm da Leonardo u ovom trenutku može dalko više da pruži.

              Suma je krilo, ali ni on neće do brojke Leonardove iz prošle godine.

              Da vidimo da li će grobari da nađu boljeg špica od Đurđevića - Mitrović danas dao gol za Njukasl, Pandev ih javno odjravio kao i Krkić.....dakle Ožegović.

              Comment


              • Originally posted by taliesin View Post
                Nema tu sta da se ceka, jednostavno su bolji igraci. Da li ce se i kako snaci u Partizanu, sa koliko motiva ce igrati, to je druga prica ali su nominalno bolji igraci.

                Oni ce svakako da prave razliku ali to je do njih, ono sto meni nije jasno je zasto mi tu razliku svesno povecavamo u njihovu korist slabljenjem sopstvenog tima.
                Nominalno je i Lukovic igrac sa internacionalnim iskustvom. Slazem se s onim sto hoces da kazes, ali sam bas bas ubedjen da nema sanse da ponove ono sto je Leonardo igrao prosle sezone, a to je ipak glavno merilo.

                Ma meni je ova prica oko Lazica dovoljan pokazatelj. Vujadin i Le Talek su danas isekli svaki napad Partizana, samo mazohista bi ih prodavao i dovodio igraca koji je nekvalitetniji od njih.
                Last edited by Markoss; 27-08-17, 21:04.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Nemam ja problem sa prodajom...naravno da treba i bice...ali majku mu, vec smo prihodovali dosta od transfera, sad liga Evrope...cena nece padati...I vec sam pisao, jednog da...Boacija ili Donalda...hajde da kazemo da imamo igrace koji su vec u sistemu i na neki nacin mogu da nadomeste to...ali dva ili nedaj boze svu trojicu...je klasicno pucanje samom sebi u noge...
                  Potpisujem sve do reci. Pa prodavati pre jeseni u Evropi je cist debilizam. Ako vec pricamo o rizicima koje vredi uzeti, zar nije samo malo vere u ekipu i samog Boacija i Kangu ostaviti ih najbolji rizik koji mi mozemo u ovom trenutku preuzeti? I da oni sebi za koji mesec dupliraju vrednost igrama na sceni koju ljudi i prate za razliku od ove nase bede. Koji si se djavo onda i cimao da udjes u tu Evropu kad ces sve unapred prodati. Al sta vredi objasnjavati...

                  Comment


                  • Ne mozes tek tako menjati igrace kao na igrici...stavim drugog i on igra isto ili bolje...period adaptacije nije isti za sve...mi sigurno necemo dovesti nikog za milion nego ce to biti kao sto tallesin kaze Djuricic ili tako neko "nekad poznato prezime"...pa cemo na kraju da se hvatamo za glavu...ko dovede ovog Poletanovica....Hajde da vidimo, bicemo tu i na kraju sezone...samo kad pocne da se pljuje po Milojevicu kako ne igramo kao pre, bice citata...Kangina pozicija je "rak rana" u fudbalu i za mnogo ozbiljnije ekipe od nase...opet pitam, kad smo poslednji put imali AM koji je bio toliko uticajan na nasu igru?
                    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-17, 21:06.
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Markoss View Post
                      Nominalno je i Lukovic igrac sa internacionalnim iskustvom. Slazem se s onim sto hoces da kazes, ali sam bas bas ubedjen da nema sanse da ponove ono sto je Leonardo igrao prosle sezone.

                      Ma meni je ova prica oko Lazica dovoljan pokazatelj. Vujadin i Le Talek su danas isekli svaki napad Partizana, samo mazohista bi ih prodavao i dovodio igraca koji je nekvalitetniji od njih.
                      Ovo se ne bih složio isto. Ajde na početku sezone da te je neko pitao Savić ili Lazić ? Šta bi rekao ?

                      Comment


                      • Naravno da su bolji igrači, za nasše uslove nazalost po nas odličan tandem ako još uetgnu odbranu sa Antonovim i dovedu još špica osetno su jači. Ako je prihvaćeno za Riča napadač se mora dovesti i još jedan AMC menadzerski rečeno.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Ne mozes tek tako menjati igrace kao na igrici...stavim drugog i on igra isto ili bolje...period adaptacije nije isti za sve...mi sigurno necemo dovesti nikog za milion nego ce to biti kao sto tallesin kaze Djuricic ili tako neko "nekad poznato prezime"...pa cemo na kraju da se hvatamo za glavu...ko dovede ovog Poletanovica....Hajde da vidimo, bicemo tu i na kraju sezone...samo kad pocne da se pljuje po Milojevicu kako ne igramo kao pre, bice citata...Kangina pozicija je "rak rana" u fudbalu i za mnogo ozbiljnije ekipe od nase...opet pitam, kad smo poslednji put imali AM koji je bio toliko uticajan na nasu igru?

                          Dobro. Da je Zvezda Chelsea i da je prodala Matića i oterala Kostu, mislim da bi plakali jedno 7 godina. Fudbal je biznis hteo ti to da priznaš ili ne. Ovo nije privatan klub, sad je prilika da se repovi iz prošlosti uklone, a ne da se evropski šampion loži na epizodnu ulogu u LE. Ako bi se repovi sklonili, nema razloga da ne igramo LŠ bar svake druge godine, a LE redovno. Jbš "5 minuta slave".

                          Comment


                          • To sa Boaćija nije još gotova stvar

                            http://mondo.rs/a1035962/Sport/Fudba...a-Boacija.html

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ovo se ne bih složio isto. Ajde na početku sezone da te je neko pitao Savić ili Lazić ? Šta bi rekao ?
                              To nije bitno. Bitno je da ovo sto sad Savic igra, Lazic nije u zivotu. Uz to su on i Le Talek strasno komatibilni. Jedan caruje u vazduhu, drugi na zemlji.
                              Last edited by Markoss; 27-08-17, 21:12.

                              Comment


                              • Dabo da se nadovezem, navijanje je u prvom poluvremenu bilo odlicno, bas Grobari kada su se probudili posle 18-19 minuta cutanja ne mogu da se sjetim tacno tada je bila prava eksplozija to se jednom dozivi tako nesto, kao sa Albom u Pioniru.
                                Ja stvarno ne mogu da vjerujem da smo mi zadovoljni sa bodom, a da sam neko i nesto bas bi im otkinuo od plate za ovo i u Zvezdi i u Partizanu.
                                Sramota da se odugovlaci vrijeme sa obe strane, a publika na Marakanai jednostavno oce gol a ovi odugovlace i nasi i igraci Partizana.
                                Ovaj derbi sto prije da se zaboravi i da se zna kako ne smije da se igra.
                                Derbi je uvjek bio vazan bilo da je kup, +40 za nas ili smo u zaostaku -40 za Partizanom.

                                Comment

                                Working...
                                X