Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ova pauza ce im bas dobro doci...nas zeza i to sto se forma tempira za kraj juna...prakticno bez pauze...temperature tropske celo leto, nije to bas lako...ozbiljni timovi tek sad dizu formu igraju 2-3 utakmicu u sezoni...mi vec 15 odigrali...maltene na pola sezone a tek nas ocekuju ozbiljna iskusenja...niko od ovih momaka nije zasluzio nipodastavanje vec samo podrsku...

    Ako se neko od vas razume u fizicku pripremu profesionalnih sportista, zna koliko je ovo tesko...momci prakticno dva meseca nisu imali ni par dana vremena za oporavak...
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-17, 20:25.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Markoss View Post
      Nemam pojma zbog cega smo celo drugo poluvreme bunarili bez neke posebne zelje da bilo sta odigramo. U prvom smo bili bolji i bas je delovalo da cemo ih slomiti vec u prvih 10-15 minuta drugog.

      Sto se derbija tice, kod mene nista posebno euforija, bas sam mirno odgledao utakmicu, osim sto sam par puta oterao u pm Srnica i Pesica jer nisu u stanju da dodaju loptu. Ok je, razumem ja umor, ali necemo se proslaviti u Evropi ako je igracima toliki napor da igraju dve utakmice nedeljno.

      Kasnio je Milojevic i sa izmenama, Srnic je komotno vec na poluvremenu mogao da izadje, jer se videlo da nema teorije da ista uradi nakon one babske lopte u prvom poluvremenu kad je imao Boacija samog na pet metara, kao i nakon onog zicera.

      Inace, dosta smo snaznija ekipa, i kad god je to tako bilo uspevali smo da uzmemo titulu, tako da se i ne brinem previse. Ipak, za nesto jace nam zaista fali dobar ofanzivac. Nadam se da nece vratiti onog debila Lazica jer su Vujadin i Le Talek duplo bolji stoperi od njega.
      Nije imao koga ni da ubaci. Te forumske zezalice tipa Kanga privatnik, Boaci debil, Donald foras, Milijas kapiten, Racic genije, Adzic Mesi su samo forumske zezalice, trener dole jako lepo vidi ko je igrac a ko balvan jer mu je to i posao da vidi. Klupa je danas realno bila prazna osim Radonjica koji je i usao samo da bi pokazao kako ne moze, sto je i najavio pre utakmice. Nije to ni sto smo igrali u cetvrtak, stvar je u tome kakvu smo utakmicu odigrali u cetvrtak, u kojem ritmu i protiv koliko spremnog protivnika. Mi smo imali utakmicu ali golove koje je trebalo da damo dok smo imali snage nismo dali i to je to. Posle Kangine sanse u drugom poluvremenu videlo se da su i jedni i drugi jedva cekali da se zavrsi utakmica.

      Vecinu komentara na utakmicu bolje da ne komentarisem, odavno mi je jasno da je stvorena generacija navijaca koja ne bi bila zadovoljna ni osvajanjem Lige Sampiona ako se posle tri dana ne pobedi Partizan. S tim jednostavno moramo da zivimo. Ponekad bih stvarno voleo da prodamo Kangu, Boacija i Donalda pa da nas Partizan pojacan Tosicem naguzi jedno 3:0 na JNA ali me brzo prodje.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Originally posted by Daba View Post
        Želimo da bude Zvezda kao nekada onda treba i da se navikavaju na ritam sreda - nedelja - sreda
        zamisli kosarkasi koji odigraju dve evroligaske utakmice u nedelju dana + 2 aba lige
        ako zelimo evropu zelimo uspeh, zelimo rezultat nema opravdanja.
        Ovo smo veceras morali da dobijemo bili smo bolji ali nismo materijalizovali to.
        To i ja kazem. Nismo materijalizovali. Pesic je dobro sutnuo i pogodio precku, trava pomeri loptu u stoprocentnoj sansi. U te dve odlicne sanse igracima nema sta da se zameri. Sve je skolski samo sto nije uslo.

        Comment


        • RIČMOND ODIGRAO POSLEDNjI MEČ ZA ZVEZDU: Boaći se seli u Kopenhagen
          S.I. | 27. avgust 2017. 21:22 | Komentara: 0
          Crveno-beli su prihvatili ponudu od četiri miliona evra za napadača iz Gane. Želja Stojiljković iz Brage...


          Ričmond Boaći Foto: M. Vukadinović
          Ričmond Boaći Foto: M. Vukadinović
          SRODNE VESTI
          Juventus nudi šest miliona evra za Račića!
          Juventus nudi šest miliona evra za Račića!
          Partizan ide u ofanzivu i u derbiju: Kao protiv Videotona!

          RIČMOND Boaći odigrao je poslednji meč za Crvenu zvezdu jer se seli u Kopenhagen. Danski šampion spreman je da plati 4.000.000 evra za napadača iz Gane što su crveno-beli i prihvatili.


          Treba očekivati da će crveno-beli do petka angažovati još jednog špica, želja je Nikola Stojiljković iz Brage.
          http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...i-u-Kopenhagen
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Pa jasta...da takvi kao ti vode klub i posle svake utakmice menjaju po 5 igraca...mi bi se ugasili odavno..a LE bi jos uvek gledali samo na Areni...jel moguce da pises ovakve stvari????

            Bitno da su nas uveli njih dvojica u LE, nisi se radovao....Svaku priliku docekas da opljunes po strancima....posumnjacu da si rasista...
            Posumnjaj šta hoćeš, prvo, drugo, uvek me napadaš. Mene baš briga šta ti misliš nikad te ne prozivam. Imam drugačiju viziju od tebe.

            Mislim da sa kvalitetnim zamenama možemo da nastavimo da igramo dobro. Ako će Kopenhagen Boaćea nek pošalju Pavlovića i novac, i od Kangine prodaje može da se dovede pristojan AMF.

            Ne mislite valjda da će otići a da neće doći zamene? Tim se uigrava za plej of titulu i za sledeće kvalifikacije, Liga Evrope je škola za ovu generaciju, tako da bolje dovesti odmah igrače koji će zajedno proći školu nego od zime nešto izmišljati.

            Ja na stvari gledam dugoročno, a ti gledaj kako hoćeš. Pre bih uzeo titulu nego proleće u Evropi da moram da biram.

            Comment


            • Ako je istina..Bocku puno, puno srece i da nastavi da reseta gde god bio...Hvala mu za sve golove a nije ih malo bilo...Tesko, jako tesko cemo ga zameniti a meni ostaje da se nadam da se tu odlasci kljucnih igraca zavrsavaju...Rich majstore!!!
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Originally posted by Daba View Post
                Želimo da bude Zvezda kao nekada onda treba i da se navikavaju na ritam sreda - nedelja - sreda
                zamisli kosarkasi koji odigraju dve evroligaske utakmice u nedelju dana + 2 aba lige
                ako zelimo evropu zelimo uspeh, zelimo rezultat nema opravdanja.
                Ovo smo veceras morali da dobijemo bili smo bolji ali nismo materijalizovali to.
                Ja sam cuo da i stonoteniseri umeju da odigraju dva meca nedeljno i da su naviknuti na ritam sreda - nedelja - sreda. Ponekad i golf bude naporan, treba dopesaciti do tih 18 rupa.

                Ne zajebavaj, Dabo, kosarka je sasvim drugi par cipela sto se potrosnje igraca tice. Ne moze se to uporedjivati.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Ja sam cuo da i stonoteniseri umeju da odigraju dva meca nedeljno i da su naviknuti na ritam sreda - nedelja - sreda. Ponekad i golf bude naporan, treba dopesaciti do tih 18 rupa.

                  Ne zajebavaj, Dabo, kosarka je sasvim drugi par cipela sto se potrosnje igraca tice. Ne moze se to uporedjivati.
                  Pa u kosarci je Abrahame veca potrosnja.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Za 4 ga dali, Kangu će za 2. Jasno je da se nastavlja ista politika, nema tu hljeba. 10.4 miliona eura uzeli od transfera, 2.6 od ulaska u LE, sponzori, tv prava, par puta puni stadioni i koji bod u grupi, nabere se tu preko 20 miliona i opet prodaju na prvu. Terza je kao i Čović, ne dozvoljavaju sami sebi da ostanu na nekom nivou, odmah gledaju da sve razjebu. Valjda im taj nivo previsok.

                    Comment


                    • Originally posted by taliesin View Post
                      Ja sam cuo da i stonoteniseri umeju da odigraju dva meca nedeljno i da su naviknuti na ritam sreda - nedelja - sreda. Ponekad i golf bude naporan, treba dopesaciti do tih 18 rupa.

                      Ne zajebavaj, Dabo, kosarka je sasvim drugi par cipela sto se potrosnje igraca tice. Ne moze se to uporedjivati.
                      Slažem se, Evroliga Aba liga tempo je mnogo zajebaniji. Putuješ iz Rusije za Mkd pa za Španiju. Što neko misli da je to lako, i biti u stavu i cepati sprint stav, pa avion. Nego su igrači navikli. Navikli bi i naši da je kvalitet kao u nekoj jačoj evropskoj ligi. Ovako su pocrkali.

                      Comment


                      • Informer je izvor... svi prenose isto... kad bude zvanicno onda cemo kukati. Mada je i pre mesec dana bilo jasno da ce Boaci otici samo je bilo pitanje kada

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Posumnjaj šta hoćeš, prvo, drugo, uvek me napadaš. Mene baš briga šta ti misliš nikad te ne prozivam. Imam drugačiju viziju od tebe.

                          Mislim da sa kvalitetnim zamenama možemo da nastavimo da igramo dobro. Ako će Kopenhagen Boaćea nek pošalju Pavlovića i novac, i od Kangine prodaje može da se dovede pristojan AMF.

                          Ne mislite valjda da će otići a da neće doći zamene? Tim se uigrava za plej of titulu i za sledeće kvalifikacije, Liga Evrope je škola za ovu generaciju, tako da bolje dovesti odmah igrače koji će zajedno proći školu nego od zime nešto izmišljati.

                          Ja na stvari gledam dugoročno, a ti gledaj kako hoćeš. Pre bih uzeo titulu nego proleće u Evropi da moram da biram.
                          Ti si covece opsednut "zlim strancima" i iz svakog tvog posta isijava to...Ne postoji utakmica da samo njih ne komentarises...To je to...malogradjanstina koja nikad nije bila svojstvena Zvezdasima...daj da budemo prvi u svom selu...jebes Evropu...glupost...Treba raditi na tome da nam ova LE bude podloga za rast a ne da svake godine "uigravamo" potpuno nove timove za kvalifikacije...to smo pokusavali svih ovih godina pa mrka kapa...Ove godine smo usli bas zbog tih koje ti teras....Zasto ne povecati platu ljudima umesto da kupujes neke nase otpadke koje je i bog zaboravio...Opet...koja to iole normalna ekipa prodaje dva najbolja igraca 3 dana pred kraj prelaznog roka? I kad smo mi to imali boljeg AM od Kange? Pa ne rastu takvi bas na drvecu i ne uklope se svi isto...precise si ti igrao FM
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Posumnjaj šta hoćeš, prvo, drugo, uvek me napadaš. Mene baš briga šta ti misliš nikad te ne prozivam. Imam drugačiju viziju od tebe.

                            Mislim da sa kvalitetnim zamenama možemo da nastavimo da igramo dobro. Ako će Kopenhagen Boaćea nek pošalju Pavlovića i novac, i od Kangine prodaje može da se dovede pristojan AMF.

                            Ne mislite valjda da će otići a da neće doći zamene? Tim se uigrava za plej of titulu i za sledeće kvalifikacije, Liga Evrope je škola za ovu generaciju, tako da bolje dovesti odmah igrače koji će zajedno proći školu nego od zime nešto izmišljati.

                            Ja na stvari gledam dugoročno, a ti gledaj kako hoćeš. Pre bih uzeo titulu nego proleće u Evropi da moram da biram.
                            Doci ce zamene ali ne dovoljno dobre, ne zanosi se. Kao da nisi gledao Zvezdu svih ovih godina. Dovesce maksimum ovog Stojiljkovica koji je za klasu slabiji igrac od Boacija, isto ce da se desi i sa Kanginom zamenom. Ta ideja da ce od para za Kangu da se dovede kvalitetniji igrac koji ce duze da ostane u klubu je smehotresna, zna se gde pare u Zvezdi zavrsavaju. Dovesce ili nekog Rikardinja ili neko nase izandjalo ime tipa Djuricica na pozajmicu i svi ce da budu srecni jer se secaju prezimena a da ih jebes ne bi znali da ti kazu gde i koliko je Djuricic igrao u poslednjih par godina. Plus je pozajmica pa ce na leto da bude Jovo nanovo. Tesko da je to dugorocno gledanje.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Zasto bi bilo jasno? Uzeo si koliko sad para samo za plasman? Pa digni mu ugovor, daj mu sansu da se pokaze u Evropi i prodaj ga onda za puta 2 ili 3. Ceo napad ti zavisi od njega i Kange, ovako ces dovesti neke polovnjake u zamenu i pola neces prelaziti u Evropi. Al sta vredi kad je ovo uprava na nivou svih prethodnih i opet ce se kasnije "otkrivati" de su te pare otisle.

                              Comment


                              • Ma jok, doveli smo Pešića za 800 000 da bude rezerva. To se znalo.

                                Eventualno je mogao do zime da ostane, duže ne. Ja sam prezadovoljan. Uzeli igrača i zaradili 4 miliona. Sad ćemo dovesti napadača po želji Miloja, ko zna koliko se dugo radi na tome, nego neće objavljivati pred Krasnodar.

                                Tako posluje klub, tako se drži stabilnost, a sportski rezultati neće izostati.

                                Dobro ja sam malogradjanin što drugačije razmišljam. Neće doći lošije zamene igramo LE. Bitno je da sam ja malogradjanin i seljak jer mrzim strance. Ne mrzim ja nikoga nego nisam emotivno vezan i razmišljam na osnovi poslovanja, a ne emotivnoj osnovi. Bitno je biti prvi u ligi zbog kvalifikacija za LE, a pojedini da ovde vode klub, zadužili bi ga 5 puta više da odigraju polusezonu u Evropi. Pazi loš je Stojiljković iz Brage koga Miloje zna, kako ne.
                                Last edited by Cassius Clay; 27-08-17, 20:39.

                                Comment

                                Working...
                                X