Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Sad ako krene rasprodaja...jebes onda sve...Nije Pesic klasa Boacija...nikako...
    Slažem se, ali kad pogledaš današnji meč Pešić više uradio od Boaćija, pri tom igrao na za njega nekarakterističnoj poziciji.

    Da ne pomenem gol Krasnodaru u Rusiji i tako to.

    Tu su negde ako gledamo malo objektivno....

    Comment


    • Originally posted by crni_redstar View Post
      Nema srece sa srnicem! Tesko u evropu sa takvim balvanom. On je za mene bivsi igrac!
      Drugu utakmicu zaredom njega nema na utakmici.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Zato će Boaće i Kanga da odu za keš dok još mogu, Boaće je top napadač ali Kanga je pokazao zašto nikad neće biti klasa. Jednostavno misli sad da je bog i boli ga uvo za sve, samo šuta. Prošle godine je isto ovako igrao.

        Žmureći bih uzeo pare za obojicu i doveo dva top igrača umesto njih. Dostojne zamene, možda i bolje igrače. Vi što pričate da nema, niste ni znali za Boaćija. Ko zna ko je sve u opticaju


        Za Srnu sam pričao, volim ga, ali u ligi nema šta da traži.
        Niko ne kaže da ne postoje bolji igrači samo je pitanje da li su nam dostupni sem toga niko normalan ne menja u ovakvom trenutku dva najbitnija igrača.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Slažem se, ali kad pogledaš današnji meč Pešić više uradio od Boaćija, pri tom igrao na za njega nekarakterističnoj poziciji.

          Da ne pomenem gol Krasnodaru u Rusiji i tako to.

          Tu su negde ako gledamo malo objektivno....
          Ako gledamo objektivno Boaći je dobar za skok, da zadrži loptu, i dobru završnicu ima. Dobar pas mu je nepoznat pojam, nije sebičan ni malo, ali do sad je 5-6 puta u toku sezone bacao neka dodavanja ili u prostor ili na drugu stativu i sve je to slabo.

          Pešić mora da ojača i skloni pičkast izraz sa lica. Gotivim ga jako ali jednotavno dosta puta mu lopta pobegne. Kanga je najviše zakazao, pokušava da zadrži loptu, svira k i gubi.



          A kad se menjaju igrači? Što, zaboga izgubićemo od Borisova? Ako je igrač dobar to apsolutno nema veze. Rodić je upao protiv Sparte dvomeč i odigrao odlično.
          Last edited by Cassius Clay; 27-08-17, 20:13.

          Comment


          • Nisu mi jasne uaopste izjave nasih igraca, zadovoljni su svi sa bodom? Igras kuci, imas inicijativu i bolju igru, 3 100% sanse i zadovoljan si sa 0-0

            Comment


            • Oni tosica na desnom boku-mi srnica! Bas se osecam usrano.

              Comment


              • Ama ljudi za sve njih i za klub je ovaj derbi periferan u odnosu na sve ono sto se desavalo u cetvrtak. Bili smo bolji nismo dali gol kad smo mogli i to je to. Srnic je odlicno igrao u Evropi. Los derbi i to je to. Mi ovom utakmicom izlazimo iz ciklusa koji je trajao od 10. juna. Naravno da su igraci iscedjeni. Bas su navijaci sebicni, gledaju samo svoj interes

                Comment


                • Ova EKIPA je odlicna i treba je pokusati zadrzati...Fudbal je kolektivni sport i ovi momci svi do jednog deluju kao homogena CELINA...jedan pravi TIM koji dugo, dugo nismo imali...Onaj ko priziva ili podrzava razjebavanje ovog sto imamo i neke "imaginarne" top igrace 3 dana pred kraj prelaznog roka blage veze o fudbalu nema, da budem blag...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Posle prvog poluvremena smo morali da vodimo 3:0.

                    Srnić nema snage ni za 45 minuta, drugo poluvreme nije sme da igra. Miloje nema protekcije za stare poznanike.
                    Kanga se naložio baš da šutira ali previše forsirao...
                    Donald izve slobodnjak kao baba.

                    Milojević odlično postavi igru i postavu, ali je opet grešio sa izmenama. Mora pre da reaguje...

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Ama ljudi za sve njih i za klub je ovaj derbi periferan u odnosu na sve ono sto se desavalo u cetvrtak. Bili smo bolji nismo dali gol kad smo mogli i to je to. Srnic je odlicno igrao u Evropi. Los derbi i to je to. Mi ovom utakmicom izlazimo iz ciklusa koji je trajao od 10. juna. Naravno da su igraci iscedjeni. Bas su navijaci sebicni, gledaju samo svoj interes
                      Brate nemoj da se ljutis ali derbi nikada ali nikada ne sme ne treba da bude periferan.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • izduvan balon i navijaci i mi.

                        al sto bre donald uzima da sutira pre mikija kapitena?
                        bonnet de douche

                        Comment


                        • Originally posted by Daba View Post
                          Brate nemoj da se ljutis ali derbi nikada ali nikada ne sme ne treba da bude periferan.
                          Sa stanovista interesa ove godine ovaj bas jeste ispao. Ne mozes da ocekuje sodlican fudbal kad je forma tempirana za Krasndoar. Jebi ga ni meni nije milo sto je ovako, ali to je zakonomernost i pravilo, fizika ne dozvoljava bolje kretanje na terenu. Nas tim je bolnica trenutno. Sitne povrede, iscrpljenost, i to je to. Steta je samo sto ih rezultatski nismo ponizili jer smo bas bolji.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Sa stanovista interesa ove godine ovaj bas jeste ispao. Ne mozes da ocekuje sodlican fudbal kad je forma tempirana za Krasndoar. Jebi ga ni meni nije milo sto je ovako, ali to je zakonomernost i pravilo, fizika ne dozvoljava bolje kretanje na terenu. Nas tim je bolnica trenutno. Sitne povrede, iscrpljenost, i to je to. Steta je samo sto ih rezultatski nismo ponizili jer smo bas bolji.
                            Želimo da bude Zvezda kao nekada onda treba i da se navikavaju na ritam sreda - nedelja - sreda
                            zamisli kosarkasi koji odigraju dve evroligaske utakmice u nedelju dana + 2 aba lige
                            ako zelimo evropu zelimo uspeh, zelimo rezultat nema opravdanja.
                            Ovo smo veceras morali da dobijemo bili smo bolji ali nismo materijalizovali to.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Razocaran sam time sto nismo dali gol, a nisam razocaran pristupom igri. Igraci su umorni, ne staju 2 meseca bukvalno, treba ih razumeti. Pre 3 dana su igrali utakmicu karijere, a sad moraju da izvuku poslednji atom snage, Ne bi me cudilo da su neki i povredjeni igrali. Klupa nam je tanka i zato nam i treba bar 3 igraca da dovedemo.

                              Comment


                              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                                Na kraju utakmice igrači Partizana opkolili sudiju Grujića,
                                zato što je ovaj produžio meč za samo 2 minuta.
                                Nije zbog toga, nego zato sto je prekinuo kad smo imali poslednji napad ka golu, Tavamba poslao dobru loptu Djurdjevicu.
                                Last edited by Mr. Wolf; 27-08-17, 20:24.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X