Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma batali to "laksi protivnik"....derbi se uvek igra punom snagom...ovo su nam najjace utakmice u prvenstvu i ako su se najbolji oporavili od cetvrtka nema razloga za promene..
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Боги View Post
      U derbiju se nikada ne kalkuliše, i uvek se ide sa najjačim sastavom. Nema favorita.

      Nego, ima li neko podatak kada smo izašli sa dva špica u derbiju? Ja ne pamtim zaista.
      Iskreno jedino sto znam sigurno...Zigic-Pantelic....posle toga..morao bih da guglam
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Iskreno jedino sto znam sigurno...Zigic-Pantelic....posle toga..morao bih da guglam
        Pa da, i mene isto sećanje vuče na to. Baš sam dokon sada i gledam da nađem taj podatak

        Comment


        • Nema razloga da se menja formacija koja je ocigledno jako dobro uigana. PEsic na krilu ili Pesic koji pokriva nekog igraca ne funkcionise najbolje. Sa druge strane, RSB je i do sada umeo da lupeta gluposti, pa ne sumnjam da je i ova vest pustena iz istih razloga.

          Comment


          • Meni je neverovatno za Rodica! Alal mu vera. Apsolutno sam mislio da zbog stanja povrede nece moci da igra derbi. Verovatno ce Krsticic sa klupe.

            Comment


            • Originally posted by profaarmor View Post
              Citam sada da nas je opet Brodarac pobedio u omladincima,jeli toliko dobar taj Brodarac bogamu,dao nam tri gola posle naseg vodjstva od 2 0
              Brodarac je Kokezin klub, cenim da sad menadžerčići sve što valja guraju tamo u omladinski pogon da se obrće lova, ja tebi ti meni, nešto tipa Mega u baksetu.

              Originally posted by Markoss View Post
              On je otisao mnogo pre nego sto je Kadu dosao, a i njegov odlazak nema toliko veze sa nekim fudbalskim stvarima. U prevodu ne bi ga tad zadrzali ni da je svaku utakmicu igrao s tih 15 godina.
              Jeste pa je igrao dve sezone u Radničkom iz Obrenovca. Sve se to može namestiti.

              Originally posted by NateHuffman View Post
              Davao ga tri minita, al udje na kraju
              Čuj tri minuta, čovek ide kao leptir.

              Originally posted by Боги View Post
              U derbiju se nikada ne kalkuliše, i uvek se ide sa najjačim sastavom. Nema favorita.

              Nego, ima li neko podatak kada smo izašli sa dva špica u derbiju? Ja ne pamtim zaista.
              Msm da je poslednji put bilo Dejan Lekić - Aleksandar Jevtić kod Pižona. On je gurao dva napadača, sad nmg da se setim da li su i u derbiju igrali u paru.

              Comment


              • Kad igramo sutra? Smorice ove utakmice protiv domacih klubova dok ne pocne Evropa.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  U derbiju se nikada ne kalkuliše, i uvek se ide sa najjačim sastavom. Nema favorita.

                  Nego, ima li neko podatak kada smo izašli sa dva špica u derbiju? Ja ne pamtim zaista.
                  Naravno da nisam bio ozbiljan, mada sam iskreno očekivao Le Taleka na štoperu i Krstičića od početka.

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Kad igramo sutra? Smorice ove utakmice protiv domacih klubova dok ne pocne Evropa.
                    Utakmica je u 19h, za one koji ne mogu ili nece ici prenos je na AreniSport 1

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Naravno da nisam bio ozbiljan, mada sam iskreno očekivao Le Taleka na štoperu i Krstičića od početka.
                      Grujic kao i sve druge srpske sudije voli da se istresa na strancima i klincima, ne svira im nista. To takodje treba uzeti u obzir, narocito ako Frimpong bude cuvao Djurdjevica. valjalo bi da se kod prve sumnjive odluke Vujadin unese Grobaru Cokot u facu, da ga podseti da postoji zivot i posle utakmice zbog kojeg bi morao da sudi posteno. U dobrom smo momentu i mi i grobari, bila bi steta da dunster od sudije upropasti potencijalno kvalitetan derbi.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Имајући у виду да се од следеће године мења начин квалификација за Лигу Шампиона, да је све компликованије и теже велико је питање шта нама од играча треба за тај историјски јуриш следеће године. Ако не већ сада, озбиљно доселектирање очекујем на полусезони. Шта значи продужетак уговор Канги још годину дана? Јел то значи уговор на укупно две године почевши од понедељка или само 365 наредних дана? Сваки продужетак сарадње апсолутно значи да смо се определили да са тим играчима јуримо Лигу Шампиона и да играмо исту. Имајући у виду да следећи циклус квалификација доноси пролаз за само 4 екипе до сада је било 5 биће гужве и много јачих утакмица од старта. Имајући све ово у виду, баш ме занима које ћемо играче доводити. Заправо ово сазнање баца потпуно друго светло бар за мене у овом и свим наредним прелазним роковима.

                        Comment


                        • Pravi potez je uzeti novac za Kangu i Boaćija i praviti tim koji će igrati do 2019. Ali to ne može sad kad bi svi da se takmiče u LE. Cena im neće biti veća zbog ugovora koje imaju, i zbog dobrih igrara sada koje ne znamo da li će se ponoviti. Doduše Boaći ima na 3 što je odlično, ali ko zna da li će ponoviti ove igre a teško da želi da igra i sl godine ovde. Titulu možemo uzeti i uz dve dobre zamene za njih. Krstičić i ekipa će sigurno odigrati i kvalifikacije sledeće godine, a poentu ostajanja Kange i Boaćija do zime ne vidim, cena može samo da im padne s obzirom da nekim klubovima to vreme ne odgovara i da znaju kako prolazi vreme sve nam više gori da ih prodamo.

                          Sad, da li će Terzić slušati glavu ili navijače... Kod Kange se i dvoumim, ako bi pristao da odigra i kvale sledeće sezone, ostavio bih ga, Donalda i Boaćija bih prodao. Donalda ne bih ispod milion i jače, a Boaćija ne bih ispod 4-5. Kad bi uzeli za njih dvojicu 6 miliona, mogli bi da pevamo, a sa Kangom 8-9 ukupno. Za taj novac mogu da se dovedu dostojne zamene, dug bi spao daleko ispod 20 miliona, s tendencijom da ulaskom u LŠ sledeće godine dodje na nekih mizernih par miliona.

                          Nisam pametan i ja se troumim i dok pišem.

                          Comment


                          • Није тако Уроше. Сређивање дуга директно зависи од отписа, тј. динамика пада дуга. Условно смо на 26 милиона који ће бити и реалност за 18 месеци када по утврђеној динамици вратимо 6,8 милиона. Ми морамо да враћамо дуг и да јуримо резултат истовремено. Зато прича да смо урадили све што је требало за ову сезону јесте баш условна. Ако јуриш резултат мораш да уложиш а са друге стране немаш услова да уђеш у финансијски дерби са Партизаном око довођења играча. Ја стварно очекујем 7 поена минимално у групи Лиге Европе. Цела ова ситуација апсолутно значи да су Срнић краткорочно до 6 месеци и Рикардињо бивши играчи. Не верујем да ће Срнић остајати да буде на клупи мада би он био одличан играч за ту позицију. Кажем живо ме интересује какви ће велеобрти да се одигравају са наше стране Топчидерског брда. Тако да ове приче око Катаиа и остало бомбастично штиво су за мене апсолутна реалност имајући у виду циљеве у следећој години. Биће доброг фудбала све ће да пршти. Ако се продуже уговори са садашеом окосницом и тим играчима пашће камен са срца, знаће да су ту да би играли Лигу Шампиона, тако да очекујем паклен рад, константо добре игре и професионалну дисциплину по свим питањима. И за клуб и за те играче време које је пред нама је време изазова. Боаћи је за мене најбољи странац. И ако бих бирао једног од три странца са којим би јурио лигу Шампиона следеће године то је Боаћи.
                            Last edited by suptil; 26-08-17, 22:13.

                            Comment


                            • Za Donalda samo milion? Ti se salis zar ne? Ponuda nabha id 2 ili 2.5M ne bi smela ni da se razmatra. Uz odgovarajuceg partnera u sredini (Grujic, sad Jovicic i Kanga) Donald je igracina...

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                U derbiju se nikada ne kalkuliše, i uvek se ide sa najjačim sastavom. Nema favorita.

                                Nego, ima li neko podatak kada smo izašli sa dva špica u derbiju? Ja ne pamtim zaista.
                                Bilo je i sa tri spica.. Muslinov debi u derbijima Jelic, Pjanovic, Miodrag Pantelic. Izgubili smo tada ali je covek pokazao stav i kasnije znamo sta je bilo.. To je onaj derbi gde je ubijen Aca Radovic i ne znam uopšte kako je odigran do kraja.
                                Posle Zigara i Pantela i ostali.

                                Comment

                                Working...
                                X