Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A spremite se i da ce na rts-u biti samo jedna utakmica nedeljno u LE. Znaci ili zvezda ili partizan. Nikad obe

    Comment


    • Omladinci izgubili 2:3 od Brodarca. Golove za nas dali Luka Ilic i Mihajlovic. Lesnjak nastavlja da briljira, uzasno igramo.

      Kadeti dobili 3:0 istog protivinka. Dva gola Burmaza i jedan Erakovica.

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        A spremite se i da ce na rts-u biti samo jedna utakmica nedeljno u LE. Znaci ili zvezda ili partizan. Nikad obe
        Negde sam video i raspored prenosa, mislim da Arsenal u BG prenosi Arena

        Comment


        • Arena ce prenositi sve nase meceve u le.

          Comment


          • Sutra sa dva špica prema nekim najavama.

            Inače očajni Partizan koga su Zvezdina deca Ožeg i Antonov odjavilina keca, pokušava Huga da dovede
            Last edited by Боги; 26-08-17, 18:04.

            Comment


            • Hugo ne bi tamo otisao nikad
              Pre bi mi vratili Klea nego da Hugo ode tamo

              Comment


              • Naravno da ne bi. Dete nazvao po Zvezdi..

                Comment


                • Samo da potpisem ovo sto Abraham pise....zasluzila je ova ekipa da odigra grupnu fazu...Mogu da razumem astronomske ponude ali ne i ove od 2-3m da se napune dzepovi...Donald je igrac koji apsolutno zasluzuje kapitensku traku i sve sto ide uz to....#keeptheteam...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Terziceva filozofija je da prodajama kapne neki evro u klub a da se kupovinom novih igraca povecava standard tj. kvalitet. S tim u vezi verovatno bi se Filip lepo uklopio i bio bombona za sledece kvalifikacije ali Terzica je u toj zamisli objektivno usporio uspeh u Evropi. Jednsotavno mora da ostanu ovi igraci, nema od prodaje masovne nista.

                    Comment


                    • Licno bih vo;eo da dovedemo i Filipa,ali ne na pozajmicu,bice dovoljno utakmica za sve imajuci u obzir potrosnju igraca sa druge strane treba biti domacin i ne treba bacati pare uludo,jos nam samo fali da ga dovedu Grobosi ko Urosa

                      Comment


                      • Ja sam Filipa prozvao pre 15ak dana još kao da sam znao. Vidim u kom pravcu ide prelazni rok. Sutra ćemo ih raspametiti od fudbala, biće plača jedno 15 dana.

                        Comment


                        • Dakle, sutra jedina dilema Rodić

                          Najavljeni sastav:

                          Borjan, Stojković, Savić, Frimpong, Rodić/Anđelković, Donald, Kanga, Srnić, Radonjić Pešić, Boaći

                          Krstičić ulazi u drugom poluvremenu. Milić definitivno ne igra derbi.
                          Last edited by Боги; 26-08-17, 19:30.

                          Comment


                          • Znaci sa dva napadaca....bice zanimljivo..."mudonja" je ovaj Miloje, oprastajte na recniku
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Ja sam očekivao Babić, LeTalek i Krstičić, ispred Adžić na amf, levo Radonja, desno Milić i u napadu Peša. Na golu Supić.

                              Ne znam zašto izlazimo sa najjačik sastavom, nije pametno, ipak se radi o lakšem protivniku. Mislim da bi ovaj sastav bio dovoljan za 2-0, ovako da ih ponizimo, nije ok, i nismo neka gospoda.

                              Comment


                              • U derbiju se nikada ne kalkuliše, i uvek se ide sa najjačim sastavom. Nema favorita.

                                Nego, ima li neko podatak kada smo izašli sa dva špica u derbiju? Ja ne pamtim zaista.

                                Comment

                                Working...
                                X