Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post


    Komša moj, pominjao se na početku, iskreno sam se nadao, ali ode u Kordobu, juče debitovao.....golom razume se.

    Jbg....
    Davao ga tri minita, al udje na kraju

    Comment


    • Londonske tobdzije drzite gace, hebace vas Ricmond Boace.

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        Ovo je bila prica pre krasnodara. Meni se cini da su u upravi iskreni kad kazu da zele da pokusaju nesto u evropi. Ja sumnjam da postoji za nas ozbiljna ponuda za kangu jer da je postojala vec bi ga sto kazes alava uprava i prodala. Iako ne opravdavam ali raumem i to da je nudjen jer nama opstanak kluba zavisi od par transfera. Mi smo i dalje bez zute banke a prolaz pod ovim okolnosima nakon debakla sa grofom mislim da niko nije ni planirao.
        Verujem u to, preksinoc su svi bili u euforiji a vec juce je bio opsti what the fuck u klubu. Cela atmosfera u klubu, ne racunam ove na vrhu, je izuzetno pozitivna i radna, odavno je bilo kad su zaposleni u Zvezdi poslednji put nasmejani dolazili na posao. Da citiram, "toliko je dobro da cak ni Terzic ne moze da upropasti". Nekako se vec neko vreme oseca dobar naboj a sve je kulminiralo preksinoc. Nismo bez zute banke a i da jesmo neko vreme su svi spremni da zalegnu za bolji klub pa makar im opet kasnile plate.

        Stvar je u tome da se sve nekako uklopilo, odlicna je atmosfera i u svlacionici i u klubu, menjati to zbog par miliona koje ce se potrositi na neke glupave pozajmice i razne bainovice i "vec sam zaboravio kako se zvase" balvane iz Radnickog je besmislica. Vecina nasih glavnih igraca nije od juce u klubu i znamo kako su izgledali juce a kako izgledaju danas, to odlicno govori o tome gde leze razlozi njihovih boljih igara. Razumeo bih da postoje neke ponude od 7-8 miliona pa da se zaletis ali takvih ponuda nema i najverovatnije ih nece ni biti. Ja ne volim Srnica kao igraca, smatrao sam da ne treba da ga dovodimo, ali kad su ga pitali o tome da li ide izgledao je tako pokislo da me je srce zabolelo. Duzni smo ovim momcima da im damo sansu da igraju u Ligi Evrope, duzni smo Milojevicu da mu pomognemo da odrzi ovaj hype u svacionici. Jebem mu mater, zar ne mozemo bar nekoliko meseci da budemo fudbalski klub a ne radnja za preprodaju igraca. Jesmo li stvarno dotle dosli?
        Last edited by taliesin; 26-08-17, 14:50.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Da nas je Grof vodio, verovatno bi nas Irtiš izbambusao kao onaj Šahtjor Karagandi onomad.
          I onda bi sledila izjava Grofa da se evropa ne stvara odmah da je potreban rad i kontinuitet,mi bili iz dana u dan sve slabiji i slabiji

          Comment


          • Originally posted by many men View Post

            Nek prodaju Pesica kad vec ima ponuda
            Ćuti tamo, ni pod tačku razno se ne sme prodavati

            Comment


            • Pojacanje ce trebati na desnom krilu i mislim da je to to sto se tice dolazaka. Bice i odlazaka bar 3.

              Comment


              • Originally posted by mad for red View Post
                Taj sto ce doci ako ode Boaci nadam se da nije Stojiljkovic?


                Valtere, otkud sad Stojiljkovic kod njih?
                Grobar je, igrao nekad za njihove i klince to jedno a drugo daju mu više od nas mada ništa to nije završeno.

                Comment


                • Originally posted by NateHuffman View Post
                  zvezda moze da prezivi samo od evrope i od prodaje igraca. Malo si preterao sa ciframa za LE. Ovo je bukvalno da prezivis beznekih iznudjenih prodaja. Jedino takmicenje koje donosi stabilnost u finansijskom smislu je liga sampiona ali u njoj dodatno i skace vrednost igraca i na radaru su ozbiljnijih ekipa, pa ih je opet teze zadrzati. Obrni okreni prodavati se mora samo je poenta da u klubu ima malo strategije i da grujic umesto za 6 ode za 16, ristic za 10, ilici za 15, a ne za tepsiju ribe
                  U pravu si. Od LE smo zaradili 3,27M evra sa ulaskom u grupe + ima varijabilni deo koji zavisi od toga koliko su plaćena TV prava za područje odakle tim dolazi(za Srbiju verovatno nisu velike pare u pitanju). I dalje su u pitanju velike pare.
                  Velike u smislu da se mi kao nešto nećkamo da li ćemo našem najboljem igraču dati povećanje plate od 150k evra.

                  Koliko smo dugovali Ćalasanu i da li je sada on konačno skinut sa spiska poverilaca?

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Sinoc si reko Djuricic a sad stranac Ekipa ima glavu i rep sa Kangom. NIsta ja tu ne bi dirooo. Ako ti najboljeg igraca prodas za 3.5 milionaonda stvarno. Taj priod daj koliko das mislim da je za nama. Ocigledno da je trauma zvani prelazni rok unazad godinama nismo mogli da prodamo ni za 500 000 evra ostavio traga, pa je sad kao uspeh retoricki pre svega prema spolja prica da kontinuirano nasi igraci iz prelaznog roka u prelazni rok imaju cenu i prodajemo ih. Sto je zamena teza.
                    Nisi razumeo, zamena za Kangu je stranac a Djuričić ako ode još neko od nosilaca. Sve će da se zna nakon derbija, daj da se koncentrišemo za sutra.

                    Comment


                    • Originally posted by vinetu View Post
                      Blagajne Marakane skoro pa prazne.
                      Znaci za derbi jedva 30.000 ljudi.
                      Prvi problem je bio igracki kadar, svi nemaju pojma, raspali se, andjelko igra sada bla bla bla, kada konacno imamo odlicne igrace i usli posle dugo godina u Evropu i osjeca se ta neka pozitivna atmosfera ne mozemo da skupimo 40.000 ljudi na derbiju?
                      Nismo mi ni zasluzili bolje od Surdulice...
                      Biće i sutra prodaja , polako ja sam komšijama rezervisao recimo 3 karte za sutra da pokupe. Biće dosta ljudi.

                      Comment


                      • Originally posted by Keylor View Post
                        U pravu si. Od LE smo zaradili 3,27M evra sa ulaskom u grupe + ima varijabilni deo koji zavisi od toga koliko su plaćena TV prava za područje odakle tim dolazi(za Srbiju verovatno nisu velike pare u pitanju). I dalje su u pitanju velike pare.
                        Velike u smislu da se mi kao nešto nećkamo da li ćemo našem najboljem igraču dati povećanje plate od 150k evra.

                        Koliko smo dugovali Ćalasanu i da li je sada on konačno skinut sa spiska poverilaca?
                        Prekeklo je i da se isplati Drulic

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ovo se slažem.

                          Nego kad pominjete tog Filipa Đuričića, eto još jedno dete naše fudbalske škole koje minuta nije vezalo u prvom timu jer jbg morao je tada Kadu da igra......
                          On je otisao mnogo pre nego sto je Kadu dosao, a i njegov odlazak nema toliko veze sa nekim fudbalskim stvarima. U prevodu ne bi ga tad zadrzali ni da je svaku utakmicu igrao s tih 15 godina.

                          Comment


                          • Citam sada da nas je opet Brodarac pobedio u omladincima,jeli toliko dobar taj Brodarac bogamu,dao nam tri gola posle naseg vodjstva od 2 0

                            Comment


                            • Ima li ikakve šanse da sutra prenosi RTS, šta mislite?

                              Comment


                              • Originally posted by Rodney View Post
                                Ima li ikakve šanse da sutra prenosi RTS, šta mislite?
                                Arena ima ekskluzivno pravo za prenose SL, nista od rts-a.

                                Comment

                                Working...
                                X