Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mad for red View Post
    To duvanje je izveo i Kanga pa je od odbitka dao gol.
    Kao i Milijas godinu dana pod onim debilom Jankovicem, tako da ti je primedba za Donalda besmislena
    Sve njegove primedbe na racun Donalda su besmislene, covek ima licnu pizmu prema njemu i neobjektivan je. Mislim, on zove forashem igraca koji je najzasluzniji za dobru atmosferu u timu i pravi je vodja tima na terenu. Donalda, inace, zaposleni u klubu obozavaju, kazu da takav karakter i takva ljudina odavno nije presla vrata Marakane. Ko ne veruje, neka pogleda snimak njegovog radovanja posle utakmice protiv Krasnodara i reakciju publike. Nije on tek tako dobio kapitensku traku u Zvezdi.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • Originally posted by taliesin View Post
      Sve njegove primedbe na racun Donalda su besmislene, covek ima licnu pizmu prema njemu i neobjektivan je. Mislim, on zove forashem igraca koji je najzasluzniji za dobru atmosferu u timu i pravi je vodja tima na terenu. Donalda, inace, zaposleni u klubu obozavaju, kazu da takav karakter i takva ljudina odavno nije presla vrata Marakane. Ko ne veruje, neka pogleda snimak njegovog radovanja posle utakmice protiv Krasnodara i reakciju publike. Nije on tek tako dobio kapitensku traku u Zvezdi.
      Pa dobro, moguće da je to i tačno, ali kakve to veze ima sa nabijanjem lopte na palac ? Što se zalaganja tiče u meču sa Rusima svi imaju prelaznu, da ne dođe do zabune, da se poredi moj post kada sam ga kudio zbog zalaganja njega i ostlaih u meču sa Sasuolom, ali jednostavno ne mogu sebi da nabijem u mozak da igrač Zvezde onako navuče loptu na palac.



      2:58:00 samo što se ne vidi jer urendik luta kamerama.

      Sve zasluge Vladanu Miliću, bog svog zanata, ne mogu tog čoveka opisti rečima.....pa ne znam šta da kažem za čoveka koji izbaci Krasnodar sa jednim Milićem i Srnićem ( bez obzira koliko ga hoće od početka ove sezone, za šta je opet zaslužan trener) koji više vode loptu cevanicom nego stopalom.

      Agresivnost, želja, htenje.....to je naš ključ uspeha i tako se igra za Zvezdu, kad tu dodaš odličnog golmana, dobre bekove i majstore u liku Kange i Boaćija, te hitronogog Radonjića....to ti je grupna faza LE.

      Nadam se da će Krstičić debitovati u derbiju.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Pa dobro, moguće da je to i tačno, ali kakve to veze ima sa nabijanjem lopte na palac ? Što se zalaganja tiče u meču sa Rusima svi imaju prelaznu, da ne dođe do zabune, da se poredi moj post kada sam ga kudio zbog zalaganja njega i ostlaih u meču sa Sasuolom, ali jednostavno ne mogu sebi da nabijem u mozak da igrač Zvezde onako navuče loptu na palac.
        U Zvezdi postoji ukupno jedan igrac koji je tehnicki sposobniji i ukupno nula igraca koji su skolovaniji od Donalda. I ne, taj jedan sposobniji se ne preziva Racic.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Ja Djuricica bas gotivim, ali on je definicija toplo-hladno igraca. Secam se one tekme protiv Albanaca sa dronom, sve do ovih Tadicevih skorasknjih bravura nisam video tako dobru partiju nekog igraca u nasoj reprezentaciji.

          Ako vec odluce da prodaju Kangu, imalo bi smisla pojuriti ga, ali ako se bira izmedju njih dvojice, vise sam za to da ostane ovako kako jeste. Jednostavno ako Kanga nastavi da igra ovako, to je daleko bolje od onog sto Djuricic moze da pruzi na konstantnom nivou.

          Racic je uzasan bio u odbrani protiv Krasnodara. Bukvalno su ga izbacivali na dupli pas, tako da nemam pojma sta njemu najvise lezi da igra, imao je bas dobre one dve lopte napred i svidja mi se sto je imao muda nesto da odigra, ali i kod one sanse kad je Borjan odbranio, njegov igrac je sutirao glavom.
          Last edited by Markoss; 26-08-17, 12:23.

          Comment


          • Ne treba prihvatiti jurnjavu oko pojacanja sa Partizanom. Zvezda ima kompletiran tim, eventualno jos jedan igrac i to je to. Sa ostalima produziti ugovore.

            Comment


            • Originally posted by suptil View Post
              Ne treba prihvatiti jurnjavu oko pojacanja sa Partizanom. Zvezda ima kompletiran tim, eventualno jos jedan igrac i to je to. Sa ostalima produziti ugovore.
              Ovo se slažem.

              Nego kad pominjete tog Filipa Đuričića, eto još jedno dete naše fudbalske škole koje minuta nije vezalo u prvom timu jer jbg morao je tada Kadu da igra......

              Comment


              • Racic da zahvali Borjanu sto nece biti upamcen po tome sto ga je Grankvist otresao. Bio je faul verovatno.. Ali generalno tm nasih igrača je da su u duelima losi i da padaju pri laganom kontaktu. Jos je Racicu kao duel igra jaca strana.

                Comment


                • Sacekao sam par dana da mi se smire strasti. Konacno Zvezda igra odbranu posle xy godina. Star sam pa se vise vezujem za nekadasnje ekipe. Zvezda je protiv Rusa u Beogradu odigrala odbranu kao Ajaks iz njegovog slavnog doba 70-tih godina, tj. kad su uveli totalni fudbal. Nisu trcali pored igraca i cekali da primi loptu pa da ga napadnu. Non stop su im disali za vratom i istrcavali, presecali pasove. Neko rece na ovom ili onomforumu, da su pojedinci igrali Lazic odbranu. Ne slazem se, igrali su Djenkinu ocbranu iz drugog mandata. Nisu davali protivniku na miru da primi loptu. Pored Stojkovica u tom segmentu su se istakli Fripong, Milic i Srnic. E rodjaci tako se igra! Napadaci pritiskaju njihove stopere kad iynose loptu, zadnja linija na 30 metara od gola a ne u sesnaestercu. Ne mogu da lazem, ovaj Krasnodar nisam nikad gledao, jer ne pratim fudbal izuzev Zvezde i liga petice, tako da ne znam da li su oni bili toliko losiji nego inace ili je zasluga Zvezde, sto oni do 75 min. nisu imali krstenu sansu. Ono posle je malo i posledica pada kocentracije, zbog naciste (Nemac u crnom). Tako Zvezda moze i mora da igra u Evropi i na derbiju. A za to je potrebna volja i snaga! U volju ne sumnjam, snage ima ali jos nije dovoljno. Moraju svi da budu spremni da trce 120 min. da bi u ovakvom ritmu odigrali 90. Videlo se po Milicu i Rodicu (dobro ovaj dugi je igrao povredjen) koji su baldisali. Ponavljam, vidi se pecat trenera a i kondicionog. Treba im vremena da isprave Grofove brljotine. Da je koji cudom Grof spremao ekipu i vodio je, na poluvremenu bi pola tima trazili bocu sa kiseonikom i bilo prikljuceno na infuziju, ko Brazilci onomad protiv Bolivije u La Pazu. Ako ponovimo igru ko protiv Rusa,komsije nemaju sta da traze! Izvinite na duzini posta
                  Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

                  Comment


                  • Milojevic je jednostavno izjebao Salimova takticki, nema tu neke narocite misterije. Salimov nije nista menjao u taktici, on je i rekao da Krasnodar uvek igra isto, Milojevic ga je iskljucio varijantom formacije 4-3-2-1 u kojoj su glavnu ulogu odigrali Milic i Srnic, ciji individualni ucinak je zrtvovan da bi se zatvorio po sirini prostor ispred odbrane i tako resila Krasnodarova Y formacija koja nam je mnogo problema pravila na prvoj utakmici. Bitnu ulogu su takodje odigrali Kanga i Boaci koji su sprecavali Gazinskog i Grankvista da otvaraju teren iz zadnje linije, sto nam je takodje bio veliki problem na prvoj utakmici. Pustili smo Kaborea da provodi dosta vremena s loptom sto nije njegov forte, video je to i Salimov pa ga je zamenio jos na poluvremenu. Gazinski se nije sastavio s loptom a Grankvist je na kraju presao u spic iznudjeno jer je Salimovu ostalo samo da bunarenjem iz ocaja promeni desavanja na terenu.

                    Milojeviceva taktika jeste bila defanzivna u smislu da je sustina taktike bila oportunisticka, da se pre svega razbije i neutralise igra Krasnodara a napred sta ispadne. Ispalo je da smo imali dosta srece da maltene iz prve ozbiljne akcije damo spektakularan gol a onda, kad je Salimov izmenio igru na poluvremenu, nakon bukvalno desetak sekundi zabodemo jos jedan spektakularan gol iz prvog suta sa preko 30 metara. Da onaj ludak nije izmislio penal tesko da bismo uopste primili gol do kraja utakmice, osim dva ispadanja Gobeljica na njegovom roglju Krasnodar bukvalno nista iz igre nije napravio.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Da nas je Grof vodio, verovatno bi nas Irtiš izbambusao kao onaj Šahtjor Karagandi onomad.

                      Comment


                      • Ako postoje unosne ponude treba prodati Donalda i Srnica.
                        Vec dugo su kod nas, a trenutno su na vrhuncu.
                        Ostatak ekipe zadrzati i dovesti desno krilo koje pravi razliku.

                        Comment


                        • Originally posted by Hogar View Post
                          Živi se od prodaje i možda sad dobijamo ekstra ponude za neke igrače ali ako dobro odigramo grupu te ponude če biti još jače. Ako Kanga baš insistira na prevelikoj plati, adio buraz, putuj.
                          A u stvari ne mora da se živi od prodaje igrača.
                          Ove sezone je zarađeno: 6M od LE(min) + 3M karte (Krasnodar 0,5M +0,3M protiv ostalih u LE i 0,7M u grupi po utakmici) + 5M sponzori(opet min jer sam Gasprom je 4,5M).
                          To je 14M evra bez ijednog boda u grupama, bez prodaje ijednog igrača. Ta cifra može da se dobrano poveća.
                          A naš klub je već prodao igrače za 10M.
                          Ja koliko se sećam nama je potrebno 8-10M za normalno funkcionisanje kluba.

                          Comment




                          • Komša moj, pominjao se na početku, iskreno sam se nadao, ali ode u Kordobu, juče debitovao.....golom razume se.

                            Jbg....

                            Comment


                            • Originally posted by mad for red View Post
                              Taj sto ce doci ako ode Boaci nadam se da nije Stojiljkovic?

                              Valtere, otkud sad Stojiljkovic kod njih?
                              Nije. U pitanju je ben iz olimpijakosa! Miloje mu je bio trener, on hoce da dodje. Mada dobija sansu u olyu iako su doveli i emenike

                              Originally posted by taliesin View Post
                              U problemu su zato sto im stalno zeva dupe za pare i zato sto ih je ovaj prolaz protiv Krasnodara iznenadio kao putare sneg u januaru. Sto ti dobri Mrkela nije rekao da je ta ponuda za Kangu iz daleke i prijeteljske Kine i da su u pitanju pisljiva 2 miliona? I da uopste nije ponuda vec smo ga mi nudili.

                              Oni ce na kraju da urade ono sto hoce, vec su pustili pipke po raznim forumima novi "dugo vas citam pa resih" clanovi koji "objasnjavaju" kako moramo da prodamo, kako se ne moze protiv astronomskih ponuda, kako nas kolju dugovi, kako se oni bore da ih zadrze ali realnost na trzistu je takva, pominju se miloni, avioni i kamioni koje cemo dobiti od Kange i Boacija a za sada nista od toga nije realno, niti ima ponuda da padnes u nesvest koje se ne mogu odbiti. To ne znaci da ih nece biti ali za sada ih nema.
                              Ovo je bila prica pre krasnodara. Meni se cini da su u upravi iskreni kad kazu da zele da pokusaju nesto u evropi. Ja sumnjam da postoji za nas ozbiljna ponuda za kangu jer da je postojala vec bi ga sto kazes alava uprava i prodala. Iako ne opravdavam ali raumem i to da je nudjen jer nama opstanak kluba zavisi od par transfera. Mi smo i dalje bez zute banke a prolaz pod ovim okolnosima nakon debakla sa grofom mislim da niko nije ni planirao.
                              Originally posted by Keylor View Post
                              A u stvari ne mora da se živi od prodaje igrača.
                              Ove sezone je zarađeno: 6M od LE(min) + 3M karte (Krasnodar 0,5M +0,3M protiv ostalih u LE i 0,7M u grupi po utakmici) + 5M sponzori(opet min jer sam Gasprom je 4,5M).
                              To je 14M evra bez ijednog boda u grupama, bez prodaje ijednog igrača. Ta cifra može da se dobrano poveća.
                              A naš klub je već prodao igrače za 10M.
                              Ja koliko se sećam nama je potrebno 8-10M za normalno funkcionisanje kluba.
                              zvezda moze da prezivi samo od evrope i od prodaje igraca. Malo si preterao sa ciframa za LE. Ovo je bukvalno da prezivis beznekih iznudjenih prodaja. Jedino takmicenje koje donosi stabilnost u finansijskom smislu je liga sampiona ali u njoj dodatno i skace vrednost igraca i na radaru su ozbiljnijih ekipa, pa ih je opet teze zadrzati. Obrni okreni prodavati se mora samo je poenta da u klubu ima malo strategije i da grujic umesto za 6 ode za 16, ristic za 10, ilici za 15, a ne za tepsiju ribe

                              Comment


                              • Ben ubica grobara?

                                Nek prodaju Pesica kad vec ima ponuda

                                Comment

                                Working...
                                X