Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rodney View Post
    i na kraju nas pokradose da uzmemo trofej.
    Da, taj penal nad Simonsenom mislim da je nedavno priznao da je odglumio taj start, al jbg.
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • KANGAAAA!!!!

      Evo ga na Areni 5, svaki put se oduševim kao ovaj komentator hahaha

      Comment


      • Sada gledah na yt analizu nase grupe, jel moguce da Keln ima 106 miliona budzet ? Imaju dobar sastav po meni su jaci i kvalitetniji protivnik od Krasnodara, bice to teska 2 meca sa njima, jos ce verovatno dizati formu kroz njihovu ligu, sa Bateom mozemo da igramo ravnopravno, cak mislim da treba tu da pojurimo 2 pobede u 2 meca sa njima, mislim da nije ne moguce. Uz uslov da Arsenal cisti sve redom to je jako vazno, da ne kiksnu nigde.

        Comment


        • Originally posted by 011 View Post
          Sada gledah na yt analizu nase grupe, jel moguce da Keln ima 106 miliona budzet ? Imaju dobar sastav po meni su jaci i kvalitetniji protivnik od Krasnodara, bice to teska 2 meca sa njima, jos ce verovatno dizati formu kroz njihovu ligu, sa Bateom mozemo da igramo ravnopravno, cak mislim da treba tu da pojurimo 2 pobede u 2 meca sa njima, mislim da nije ne moguce. Uz uslov da Arsenal cisti sve redom to je jako vazno, da ne kiksnu nigde.
          Tipičan Nemački mentalitet,, pravi bundesligaski tim, tu je Hektor sjajni defanzivac iz reprenzentacije ali tim bez velikiih zvezda, na punoj Marakani moze da padne i veći tim, imamo sanse. Lepa grupa borićemo se pa šta bude, ako se ostvare najavljena pojačanja to moze da bude još lepše, ali ne zaboravite nama je titula najvaznija, što će pored ovako jakog Partizana koji ulaze i ulaze biti jako teško.

          Comment


          • Мени је Келн некако нестабилно једињење које како уђе у Прву лигу брже боље испадне из ње. Инцидентна је прошла година. Али уназад неколико година често су играли цвајту. Сезону нису почели добро. Све у свему са њима може да се игра. Најважније је лепо одрадити овај прелазни рок. Ја лично не бих продавао Срнића. Радилица, играч клуба, такви су неопходни и пожељни. Може да крене и са клупе, одличан играч за задатак и тактичке варијанте. Ја сам безбрижан. Видећемо да ли ће ова Лига Европе да тргне Рикардиња.

            Comment


            • Pominje se i filip Djuričić, vrlo lepo bi to bilo, još jedno naše dete, a nerealnija opcija je vraćanje Katai Magika, pričalo se o tome danas na Marakani. Elem, kući i sa Kelnom i Brate Borisovim a sa Arsenalom spektakl, inače Keln jeste slabije startovao dva poraza a mnogo im fali sjajni napadač Modesti, otišao u Kinu.
              Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 25-08-17, 23:57.

              Comment


              • @VLADIMIR PERIC VALTER Само без гомилања и без суицидних продаја. Уместо кога Филип?

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  @VLADIMIR PERIC VALTER Само без гомилања и без суицидних продаја. Уместо кога Филип?
                  Kange, ako ostane pri stavu o povećanju plate. Trazi 600 hiljada godisnje.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Kange, ako ostane pri stavu o povećanju plate. Trazi 600 hiljada godisnje.
                    Da, ali covek vredi. Meni je apsolutno nezamislivo da on ode. Greota je prodavati Kangu ispod 5 miliona. Mada on ima potencijal za mnogo vise. Uvek se moze naci izgovor za prodaju, misljenja sam da Djuricic moze i da priceka. Koje je tvoje misljenje oko raspleta sa Kangom?

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      @VLADIMIR PERIC VALTER Само без гомилања и без суицидних продаја. Уместо кога Филип?
                      Ma, to je cela filozofija savremenog Zvezdinog navijaca (ne mislim na Valtera, nego generalno) koji izmedju utakmica ne radi nista osim sto se bavi time koga ce da dovede a koga ce da proda. Football manager all the way. Koga Dejan Radonjic do sada nije naucio prednostima uigranog tima s dobrom atmosferom taj nikada nece da nauci. Na Marakani se danas nije pricalo ni o kakvim igracima osim mozda u kaficu medju dokonim navijacima, glavne face iz kluba su bile na izvlacenju a ostali se satiru od posla jer ovaj ulazak u grupe zahteva mnogo dodatnog posla oko organizacije takmicenja.

                      Mala anegdotica za vas. U gostima nam je vec nekoliko dana nekakav klinac iz Skotske koji je inspektor UEFA za terene i bio je na ispomoci oko sredjivanja ove nase oranice. Nije bilo trika da se ova utakmica ne odigra na Marakani sve i da su Rusi zalili parama ove guzonje u UEFA, lik je odlepio kad je video kako su bahati i kako su se prema nama ponasali ovi Rusi koji su nam bili dragi gosti i kojima smo uprilicili lepu % prijateljsku koreografiju. Ali to nije bilo nista koliko je odlepio zbog atmosfere na stadionu. Covek nije mogao da veruje, ceo dan danas je masirao sve zaposlene, samo je isao okolo i vikao "amazing, amazing".
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Kangi treba ponuditi 800k i ugovor na 5 godina
                        Djuricic moze umesto Milijasa.

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Da, ali covek vredi. Meni je apsolutno nezamislivo da on ode. Greota je prodavati Kangu ispod 5 miliona. Mada on ima potencijal za mnogo vise. Uvek se moze naci izgovor za prodaju, misljenja sam da Djuricic moze i da priceka. Koje je tvoje misljenje oko raspleta sa Kangom?
                          Iskreno, ne bi da baš dizem paniku ali čim se priča o zameni mislim da malo Gabonac više zateze. Da se razumemo i on i Donald imalu ličnu zelju da ostanu ali isto tako postoji ono da se obezbede malo više, Donald nije baš tako mlad više. Slazem se da vredi ali ako ne moze da se izdrzi finansijski a dodje lepa ponuda oko 4 miliona mozda je bolje pustiti ga, pristao bi i prihvatio prodaju za te pare i ako je zamena Filip. U Evropi je cilj ostvaren, čak i premašen a za prvenstvo je ok i Djuručić, čuješ ok sjajan a tek mu je 25 godina, s tim doduše što bi vrv bila pozajmica.

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Ma, to je cela filozofija savremenog Zvezdinog navijaca (ne mislim na Valtera, nego generalno) koji izmedju utakmica ne radi nista osim sto se bavi time koga ce da dovede a koga ce da proda. Football manager all the way. Koga Dejan Radonjic do sada nije naucio prednostima uigranog tima s dobrom atmosferom taj nikada nece da nauci. Na Marakani se danas nije pricalo ni o kakvim igracima osim mozda u kaficu medju dokonim navijacima, glavne face iz kluba su bile na izvlacenju a ostali se satiru od posla jer ovaj ulazak u grupe zahteva mnogo dodatnog posla oko organizacije takmicenja.

                            Mala anegdotica za vas. U gostima nam je vec nekoliko dana nekakav klinac iz Skotske koji je inspektor UEFA za terene i bio je na ispomoci oko sredjivanja ove nase oranice. Nije bilo trika da se ova utakmica ne odigra na Marakani sve i da su Rusi zalili parama ove guzonje u UEFA, lik je odlepio kad je video kako su bahati i kako su se prema nama ponasali ovi Rusi koji su nam bili dragi gosti i kojima smo uprilicili lepu % prijateljsku koreografiju. Ali to nije bilo nista koliko je odlepio zbog atmosfere na stadionu. Covek nije mogao da veruje, ceo dan danas je masirao sve zaposlene, samo je isao okolo i vikao "amazing, amazing".
                            Da i medju našim igračima je bio strašan revolt , čuo sam Stojkovića kako baš o tome priča, neverovatno je koliko su Rusi bili bahati i ono kao nešto sa visine i sa posebnim zahtevima.

                            Comment


                            • Originally posted by Rodney View Post
                              Borjan je odlican golman, a u isto vreme lud ko struja. Juce je sudija poceo da ga opominje za odugovlacenje ja mislim u 10-om minutu
                              pa zar nije on uspeo da dobije tri zute karte u ova 4 meca?

                              da li se brisu kartoni?

                              Comment


                              • Originally posted by BojanaCZV View Post
                                pa zar nije on uspeo da dobije tri zute karte u ova 4 meca?

                                da li se brisu kartoni?
                                Suspenzije ostaju, a kartoni brišu u ligi evrope svi imaju nula kartona.

                                Comment

                                Working...
                                X