Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Terzinjo 'vatao za guse po Monte Karlu....mora i tamo srpski mentalitet da proradi...
    Imam svoje, manje ili vise, opravdane sumnje u Partizanova saopstenja na ovu temu. Ne kazem da je Terzic cvece, ali nije bas ni poludeo da hvata za revere ono tele. Pre mislim da mu je dobacio nesto a da su ovi napravili haos od toga kicenjem verzije istine jer jedino to znaju.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Terza najavio da je cilj plasman u nokaut fazu, veoma ambiciozno.
      Samo drsko, samo jako

      Comment


      • Neki video snimak ?

        P.S. "Stari su to igrači" ...
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Доста сте написали, ајде и ја неку да кажем.

          ХВАЛА МИЛОЈЕВИЋУ ПРЕ СВЕГА

          Кад се сетим да смо пре годину дана испали од Сасуола тако лако да смо могли 6 голова да примимо у Италији. Пре 2 године када је Божовић преузео екипу испали смо од Каирата. Иста ситуација као када је Милојевић преузео екипу, идентична.

          Атмосфера на стадиону није била толико добра каква је могла да буде. Мада то је познато за европске утакмице, једноставно није то то. Додуше када је при крају утакмице започео запад, а наставио југ и исток скандирање Звезда, спонтано онако, то је било феноменално.

          Суђење је једноставно такво било, шта можемо ми с тим. У Русији чист гол није признат Ристићу, али зато су они дали 2 гола која су сумњива била, нећу да кажем нерегуларна јер се може о томе дискутовати. Наравно нема ни говора о пеналу, али јебига.

          Борјан је имао одличну утакмицу, феноменално одбранио онај покушај и углавном био сигуран током целог меча.
          Стојковић, каква машина од бека. Дефанзивно прекуцава игрицу, буквално.
          Фримпонг позитивно изненадио, заиста нисам очекивао да тако одигра.
          Милићу свака част, изгинуо је на терену, а толико смо га пљували ових неколико утакмица.
          Канга, мајко Божија какав је оно шут био, оно је нешто невероватно. И даље не могу да верујем како је ушла лопта, свака му част. Испаде Миодраг у праву што га је довео.
          Боаћија неће гол једноставно, нема везе, битно је да смо прошли.

          Што се тиче жреба, задовољан сам Арсеналом. Венгер ће изаћи с резервном поставом вероватно, а и надамо се да ће то бити период када Арсенал буде играо у лошој форми. Ако је могао Динамо Загреб да их победи, можемо и ми. Бате Борисов би требало да се победи у Београду, док за Келн не знам шта да мислим, нисам их пратио у Бундес лиги нешто посебно. Што се мене тиче и 0-6 да буде, не бих се жалио. Главни циљ је испуњен, али треба ићи на сваку утакмицу максимално због коефициента. Од следеће сезоне биће много тежи улазак у ЛШ и значило би да се набија тај коефициент што више.

          Сад од 55.000 људи колико је било, треба 30.000 минимум да купи карте и оде на дерби, да их победимо на терену уз огромну подршку навијача. Једноставно у недељу је пребитна утакмица.

          Comment


          • Klasicno dizanje tenzija, u tome su najbolji. Ocigledno, ima i onih koji ne znaju ko je Vucelic.
            Last edited by Valensija; 25-08-17, 15:50.

            Comment


            • Originally posted by Valensija View Post
              Klasicno dizanje tenzija, u tome su najbolji. Ocigledno, ima dosta ljudi koji ne znaju ko je Vucelic.
              Ovo i ja mislim. Oni su bitku za sampionat izgubili sinocnom pobedom Zvezde.

              Comment


              • Originally posted by Nebojsa View Post
                Slazem se, ali mi je malo dosadilo da se sve sa navijacima pretvorilo u pokosovski ciklus, fali malo pravog provociranja i sportskih tema. A ovo je idealna prilika za to.
                Pa, onda bi bolji transparent bio "Venger in - out - in - out - in - out...".
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Terza rekao Dzabi da ce mu otkinuti glavu ako ga pomene jos jednom, Dzaba mu odgovorio da ce ga uvek pomenuti kad on pomene Partizan, Terza mu ponovio, dzaba ga pit'o je l' to on njemu preti, Terza potvrdio. Dzaba najavio tuzbe svima koje je mogao da se seti.

                  Ako je verovati saopstenju koje je pisao Dzaba.
                  Ključno!
                  Sve su to ista hovna.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Valensija View Post
                    Klasicno dizanje tenzija, u tome su najbolji. Ocigledno, ima i onih koji ne znaju ko je Vucelic.
                    Ima i onih koji znaju ko je Terzic - pre "studija u Amerike"

                    Originally posted by suptil View Post
                    Ovo i ja mislim. Oni su bitku za sampionat izgubili sinocnom pobedom Zvezde.
                    Na cemu temeljis ovaj, nicim izazvan, optimizam?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ja sam zadovoljan zrijebom, mozemo da igramo sa Kelnom i Bate Borisovim, sa Arsenalom ce biti spektakl kakav dugo nijesmo imali.Ovo je sjajna stvar za klub, da se uzmu para od uefe,prodaje karata,i da nasim igracima raste trzisna cijena.Za nas navijace ce biti uzivanje pratiti utakmice, mnogo nam je trebala jesen u Evropi.
                      Idemo jako i hrabro, pa dokle doguramo

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ima i onih koji znaju ko je Terzic - pre "studija u Amerike"



                        Na cemu temeljis ovaj, nicim izazvan, optimizam?
                        Mislim da smo ove godine bolji. Jednostavno imamo vanserijske pojedince imamo odlicne bekove, ja to ne pamtim Zule je bombona, Rodic je stvarno fudbaler koji te cini spokojnim. Zvezda ima svlacionicu, Zvezda ima tim. Uzivanje je gledati ove momke. Vas kvalitet je itekako Djukic iako vidim neki na vasoj temi negoduju zbog Djukica.

                        Comment


                        • https://www.youtube.com/watch?v=YyTrK0mF7Qc Bajka se nastavlja! ZvezdaTV

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ima i onih koji znaju ko je Terzic - pre "studija u Amerike"



                            Na cemu temeljis ovaj, nicim izazvan, optimizam?
                            E moj Kronose...kratko pamcenje je zajeban sindrom...ovakvi "incidentni rezultati" su dovoljni da se zaboravi kakvi likovi vedre i oblace nasim fudbalom...bez obzira na boje... Meni je drago zbog tih momaka, dobrih trenera u oba kluba i navijaca naravno jer bez obzira na sve malo radosti nam je svima potrebno...ovo ostalo, tezak mulj...Sinoc sam bio ponosan na Vuleta Savica kako je u jednoj izjavi pokazao svu svoju ljubav prema Zvezdi ali i postovanje za najveceg rivala "sa druge strane brda"....jebes mu mater, mene tako vaspitali...da volim ali i da ne mrzim....gubi se to negde, ne valja...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ima i onih koji znaju ko je Terzic - pre "studija u Amerike"
                              Molim te, nemoj pisati ovakve stvari. Vucelic moze da se uporedi samo sa Gebelsom ili Alisterom Kembelom i u tom drustvu se uopste moze pominjati.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Pošto se približava derbi, da malo zaoštrimo stvar kada su već V& T krenuli (valja podržati)...
                                U to ime Bora Čorba:

                                Čak i Kronos može da peva...
                                Last edited by nebitan; 25-08-17, 16:20.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X