Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uz malo sreće i mnogo pameti, prolazna grupa.. topdžije će da nakantaju sve, a mi da se potučemo sa ostalima.

    Ovaj Keln čekam(o) skoro 30 godina da im se vrati za "ono" !!

    Komšije lucky bustards..

    Comment


    • Originally posted by Srdjan88 View Post
      Grupa je vrh. Atraktivno a imamo cemu da se nadamo.
      Nemaca ima ko pecuraka posle kise u Ligi Evrope, nismo mogli nikako da ih izbegnemo. Ne volim Nemce u grupi nkad. Sta je tu je. Bice to i bas skupa gosotvanja sa navijacke strane.

      Comment


      • Originally posted by drPerce View Post
        voleo bi ti gazda da za vas crtam samo se ti zajebavaj [emoji16]


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Ima vremena.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Mislim da je Krasnodar jaci od Kelna

          Comment


          • Zadovoljan sam grupom, mogli smo i bolje proci ali nije ni ovo lose. Mozemo se nositi i sa Kelnom i sa Bateom, tako da samo hrabro i pametno pa da docekamo i to prolece u evropi.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by salelesa View Post
              Uz malo sreće i mnogo pameti, prolazna grupa.. topdžije će da nakantaju sve, a mi da se potučemo sa ostalima.

              Ovaj Keln čekam(o) skoro 30 godina da im se vrati za "ono" !!

              Komšije lucky bustards..
              Uz cuvenu maglu najteze ispadanje Zvezde koje sam podneo

              Comment


              • Brat Ričmond bi sledeći put mogao da zatraži neko malo slabije ime

                Comment


                • Samo da Arsenal ne prosipa bodove...onda postoji neka takmicarska sansa...plus je lepo sto se velikani vracaju na Rajka...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Ja sam zadovoljan zrebom, mislim da je bolje ovako nego da smo dobili neku dosta slabiju grupu gde bi se napravila euforija o sigurnom prolasku. Ovako smo totalni autsajderi pre pocetka takmicenja, nemamo apsolutno nikakav pritisak, samo obavezu da se borimo i ostavljamo srce na terenu gde god da igramo i nista vise. Imacemo 3 spektakla u Beogradu, i 3 teska i daleka gostovanja, i igracemo sa timovima iz najboljih liga evrope (mislim na Arsenal i Keln), da odmerimo snage i vidimo gde smo u odnosu na taj fudbal i kvalitet.

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Jedna od tri najteze grupe. Nismo imali srece. Ali ova grupa je odlican izlog za Kangu, Boacijai drustvo. Ova grupa omogucuje Boacijev ostanak do zime. Arsenal ce kombinovani sastav da izvede sigurno. Ali opet bas koska grupa.Koliki je budzet Kelnu i Bate Borisovu?
                      Nije veci od Krasnodarovog.

                      Nas cilj nije da osvojimo Ligu Evrope jer nemamo tim za to. Ono sto moze da nam bude cilj je da se predstavimo Evropi u lepom svetlu, da izreklamiramo igrace i da podsetimo Evropu da je u eri luksuznih vila jos uvek jedan od najlegendarnijih stadiona u Evropi jedna obicna rupa na Autokomandi. Terzic za cilj ima da sacuva ovaj tim i da ucini sve da nasminka staru gospodju Marakanu. Vengeru i njegovoj ekipi organizovati zajednicki izlet do muzeja da vide pehar koji nikad nece osvojiti.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Originally posted by taliesin View Post
                        Nije veci od Krasnodarovog.

                        Nas cilj nije da osvojimo Ligu Evrope jer nemamo tim za to. Ono sto moze da nam bude cilj je da se predstavimo Evropi u lepom svetlu, da izreklamiramo igrace i da podsetimo Evropu da je u eri luksuznih vila jos uvek jedan od najlegendarnijih stadiona u Evropi jedna obicna rupa na Autokomandi. Terzic za cilj ima da sacuva ovaj tim i da ucini sve da nasminka staru gospodju Marakanu. Vengeru i njegovoj ekipi organizovati zajednicki izlet do muzeja da vide pehar koji nikad nece osvojiti.
                        Upravo to, mi od ovog izleta u evropu treba da napravimo jedan dobar marketing, da na svaki nacin pokusamo da profitiramo od svake utakmice i svakog gola a ne boda, da kad se zavrsi LE izadjemo dosta bogatiji nego sto smo usli, uz naravno promociju i afirmaciju igraca.

                        Comment


                        • Ovo je neka sredina. Krasnodar je jaci i od Kelna i od Batea, i mozemo da igramo s njima, pa i da prodjemo. Presudno ce biti da dobijemo kod kuce obe ekipe, a da u gostima jurimo makar bod.

                          Ova ekipa vapi za jednim kvalitetnim krilom ala Katai. Ali ne bih nista dirao, ako ne budemo u stanju da dovedemo nekog ko je bas ubica.

                          Borjan- Stojkovic, Savic, Le Talek, Rodic- Krsticic, Donald, Kanga- Srnic, Radonjic, Boaci.

                          I rokaj.
                          Last edited by Markoss; 25-08-17, 13:13.

                          Comment


                          • Boaci daje gol Arsenalu. Autoritativna grupa, jedna od najblizih Ligi Sampiona.

                            Comment


                            • Meni je ovo ok grupa stvarno...ne govorim o prolasku, srecan sam sto smo uopste tu ali nije da je sve gotovo pre pocetka...Bate je mozda i najlaksi protivnik iz tog sesira, ne cvetaju im ruze ni u Belorusiji...Keln nije ekipa koja je u vrhu nemackog fudbala, cvrst, tezak protivnik ali ne neko s kim ne moze da se igra...a Arsenal je slag na torti i ono zbog cega smo se i borili da budemo ovde, da ponovo budemo u tom drustvu...Opet ponavljam uvek bi pre ovakvu grupu nego Partizanovu bez obzira sto njihova mirise na realan prolaz...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Zvezda je u formi, ide jos jedna jaka utakmica za vikend, i onda reprezentativni odmor i odlicne pripreme za evropski debi. Drugi hvataju, jure formu. Videcemo. Marakana ce odraditi svoje svakako.

                                Comment

                                Working...
                                X