Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Mad for red Ovo je grupa koja prodaje Kangu i Boacija za masnu lovu ;)

    Comment


    • Englezi i Italijani,njih ovo interesuje ko babu h..e,i ev, neki austrijanci realno pune tribine i prolaz.

      Comment


      • Zato su prošle godine osvojili holanđani.
        Oh wait...
        Arsenal i Everton samo preko LE mogu da jure CL

        Comment


        • Pogledah snimak na miru i apsolutno glavni utisak je da smo ih takticki unistili...Milojevic je aposlutno sve greske iz prvog meca identifikovao i nasao resenja...fenomenalne takticke varijacije poseduje, prosto je neverovatno koliko je u stanju da izvuce maksimum iz igraca bez obzira na promene formacije i neke nove uloge koje im se dodeljuju...Greska Salimova u startu sto je pokusao da organizaciju igre da poveri Kaboreu umesto Gazinskom koji je to savrseno radio...ipak, nas fokus je upravo bio na tom delu terena, bukvalno smo im iskljucili tog centralnog veznog (pp Kabore, dp Gazinski) i naterali Grankvista da organizuje napade...Donald apsolutno takticki besprekoran, bas kapitenski...uspeli smo u hodu da zaustavimo i jedinu pretnju..Vandersona...sve u svemu prava mala fudbalska klinika trenera Milojevica, kao da je dzojszikom vodio utakmicu...Jedan detalj, kod 2-1, nasi igraci se inercijom povukli u krilo Borjanu, Vladan urla na aut liniji i pokazuje da izadjemo, da napadnemo...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Ako neko moze neka postavi strim za zreb do 13h.

            Comment


            • Bice na Uefinom sajtu 100% a moguce da iskoci i na yt neki strim za arenu ili rts...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Meni ispade ovo

                Group J
                FC Salzburg
                Ludogorets Razgrad
                Partizan Belgrade
                FC Lugano
                Group K
                Arsenal
                Hertha BSC
                Zorya Luhansk
                Red Star Belgrade

                Comment


                • Ja bolje da ne pokazujem sta je meni ispalo...pu, pu, daleko bilo
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Trebalo je ono izdurat ono na kraju.. mnogo je mirisalo na Strazbur
                    dobro je
                    Krasna noc za fudbal i nas sport uopste (odbojka)
                    e sad moze jedna grupa starih velikana, Milan Marselj Keln Zvezda...ili opet na ekipe bivsih igraca,talije radi.. Lacio Makabi Rijeka itd

                    Comment


                    • http://www.balkansport.info/showthre...Sport-29-HTML5
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Evo yt linka...

                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • dobicemo sve najteze protivnike +
                          bonnet de douche

                          Comment


                          • Potpuno sam opusten sto se zreba tice...sto bi Ciro Blazevic rekao da ga ne citiram sad...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Neka Partizan ide u neku od ovih crvenih grupa

                              Comment


                              • Meni uopste nije jasan ovaj zreb koji je polu-dirigovan, pojma nemam kako rasporedjuju ove timove

                                Comment

                                Working...
                                X