Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pa ja ne znam sta reci posle ovakve veceri.

    osecala se ta pozitivna energija cele nedelje, nisam ni znala da je derbi u subotu.

    kolege sa drugog foruma, znaju da sam verovala u ovaj TIM jos od Florijane, ali to vec nema veze sa mojim fudbalskim znanjem, vec sa Zvezdom.

    nisam gledala drugo poluvreme, vec je pocela da se penje po krevetu i mojim ramenima, skakala, crtaci nisu upalili i od 80tog minuta je trazila da spava.
    popele smo se na sprat, i samo sam slusala da li ce se neko tuzno razdrati, posto bi to znacilo da smo primili gol.
    umesto uspavanke, pevala sam joj "sto ne moze niko, mozes ti".

    i evo, jos uvek ne mogu da zaspim.
    verujem da cu biti budna do zore.
    znam, luda sam nekad.

    svi koji me znaju, znaju koliko je volim.
    od momenta kada sam se u nju zaljubila, nije prosao dan kada na nju nisam pomislila.
    uz nju sam odrastala, ona me je vaspitavala, i usudicu se da kazem i na neki nacin formirala kao licnost.

    jedna devojka je jednom plakala sa Cirbesom..

    a veceras..

    23.jpg

    jer Zvezda, to vam je emocija.

    Comment


    • Sad sam gledao sesire sa timovima i mogu reci da ako budemo imali srece sjutra na zrijebu,mozemo da se borimo za prolaz.
      Iz prvog sesira najpozeljniji su:Plzen,Dinamo Kijev,Kopenhagen i Braga.
      Iz drugog sesira bih najvise volio Austriju, pozeljni su jos Bate Borisov, Jang Bojs i Steaua.
      Iz treceg sesira bih volio da nam dodje: Zoria,Gimaraes,Serif.Moze i Rijeka,vidim da nijesu sad u nekoj formi.
      Najveci spektakli bi bili mecevi sa Milanom i Arsenalom,koji se nalaze u prvom sesiru i Olimpik Marsejom koji ee nalazi u drugom sesiru.

      Comment


      • Sve ste rekli, ja ću samo jedno. Nisam doživeo Bari, doživeo sam Romu, Tbilisi.. Ovo je nivo iznad. Toliko se čekalo, svi do jednog na stadionu smo živeli za ovo. Naravno, deluje kao izlizana fraza ali kada 55 hiljada grla zagrmi kao jedno nakon ovakve pobede, onako iz srca, i kada svim tim ljudima padne teret sa srca, teret star 10 godina, teret raznih nepravdi, nesreća.. To deluje neverovatno i izaziva najdublju emociju u čoveku. Pogotovo onom koji je uz ovaj klub prošao kroz sve i svašta da bi na kraju ovako nešto doživeo. Bilo je suza, ali svi smo kao jedan bili dole sa tim momcima i Vladanom i celim stručnim štabom. Ovo je mnogo više od Evrope, od tih miliona, prihoda, slave.. Sve smo to nekada imali i prošli. Ovi momci na čelu sa Vladom su svima nama vratili veru i poljuljano samopouzdanje. I hvala nam i na tome. Do neba im hvala. Napisali su neke nove stranice Zvezdine istorije.

        I reći ću vam samo jedno, a slagati sigurno neću. Ovo može samo Zvezda.
        Last edited by Боги; 25-08-17, 04:32.

        Comment


        • Kakav Zuletov nastup, a izjava posle jos bolja, pobeda, umirem od smeha..

          Comment


          • 1. kolo - 14. septembar
            2. kolo - 28. septembar
            3. kolo - 19. oktobar
            4. kolo - 2. novembar
            5. kolo - 23. novembar
            6. kolo - 7. decembar

            Hvala Milojevicu, Hvala Zvezdi, Hvala igracima! Svima do jednog... Izvinjenje Frimpongu, doktorski je odigrao. Ustvari ceo tim je odigrao doktorski.

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Posto su verovatno svi igraci pomenuti osim jednog, ja cu da ga pomenem. Zvezda je imala mnogo velikih igraca koji su nosili kapitensku traku, na kraju je ona dosla na rame sjajnog momka iz Holandije koji je s terena vodio ovu ekipu majstorski. Milojevicu u zasluge ide i to sto je dao traku Donaldu koji je od prve utakmice u Surdulici pokazao kako jedan igrac treba da se ponasa kao Zvezdin kapiten. Mozda nije u rangu svojih velikih prethodnika po igri i znanju ali mi je bas drago da je ova ljudina kapiten Zvezde.
              Nadam se da više nikom neće pasti na pamet da oduzima Donaldu traku dok je ovde (kakav crni Anđelko da bude kapiten)

              Originally posted by 011 View Post
              Ali Frimpong me bas prijatno iznenadio, priznajem jesam bio skeptican da on pocne danas, ali me je demantovao samo tako. Mislim da derbi treba da pocne isti tim, jedino ako neko od ovih sto su imali povrede i izasli ne bude mogao, onda da se tu trazi zamena ali ne bih menjao nista za derbi u sastavu ekipe.
              Nije samo tebe i mene je (verujem i ostaale), pokazalo se da u zadnjoj liniji ne sme da se komplikuje već da se traže najjednostavnija rešenja.
              Stručni štab je taj koji zaista ima velike zasluge za sinoćnu igru, odlično su skautirali i zatvorili protivnika, Milić je odigrao neverovatnu partiju, ma svi su odigrali dobro i Dabo, Srna je odigrao dobro i odgovorno, puno trčao, krpio, zatvarao tako da se mnogo potrošio (svi su)...Radonjić malte ne nije mogao da hoda i zamenjen je verujem zbog umora (isto i Milić).
              Sudija je sudio odlično u pp, kriterijum... ne ulazim u produženo vreme. U drugom poluvremenu se zaista dešavaju čudne stvari od onog nedosuđenog crvenog do penala i onog"faula" Savića (izgleda da je faul bio zbog ruke na ramenu Rusa a žuti zbog protesta), Kanga jeste odličan fudbaler i srce ovog tima i nadam se da će da zadrže ovaj tim do zime prilično će "da poskupe".
              Uživanje je bilo gledati pun stadion, hrabru i pametnu igru ali teren ...
              Last edited by nebitan; 25-08-17, 08:54.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Moram da priznam da sam bio poprilicno sumnjicav po pitanju Milojevicevog dolaska, mada sam pratio Cuku dok je tamo radio.

                Covek je uz korekcije u sastavu u odnosu na Grofovu ekipu, napravio borbenu cetu, gde se u linijama zna ko sta radi, gde igraci ukoliko smanje broj gresaka (ispadanja, losi pasovi i sl) mogu da izgledaju bolje i daju i vise nego sto se misli.



                Milojevic je sinoc takticki pojeo onog nadmenog Rusa, kom su sprcali silne pare u tim. Dakle, vrte pare na sve strane, ali ne uvek! Dokaz su nasi mecevi protiv Sparte i Ruja.

                I naravno - mnogo smo otisli u qrac kao klub, pa i sudija mora da navlaci na "skuplju stranu" i da nadu onima koji juce nisu zasluzili da se raduju.

                Ali Zvezda ostaje Zvezda, koliko god su je lopovi i politikanti upropascavali svih ovih decenija! Ljudi koji su sinoc dosli na stadion, kasnije slavili sirom Srbije i sire pokazatelj su velicine kluba koji svi volimo, njegovog bezvremenskog znacaja|!



                Zasluzili su momci i Vladan ovo!

                Napred Zvezdooo!

                Comment


                • Najzad!

                  Ekipa je sastavljena od pojedinaca i mi smo ih imali raspoloženih sinoć onoliko ali ovu utakmicu nisu dobili pojedinci već TIM. I trener naravno. Hvala im svima što su nam vratili ponos. Bili su na terenu kao jedan i bili su spremni da poginu ako treba. Ovakav TIM nismo imali odavno. Momci su svoje uradili sada su na redu Terza i ekipa. Ovaj TIM se mora sačuvati, bar do zime.

                  Hvala vam momci za ove emocije. Tek kasno jutros sam stigao kući, nisam ni spavao ali ne osećam umor. Pune mi oči suza ali ne ide da mator čovek plače.

                  Comment


                  • Stvarno su momcine. Rodic je igrao sa polomljenim prstom. Suze njihove sve govore.. Stranci, onaj klip gde Boaci place.. Uh.. Donald i Kanga sa krugom oko stadionaa.. I na kraju Jovanine suze. Stvarno emotivno. Mali korak ali veliki za nas na vise polja. Trebalo nam je ovo.
                    Jako dobra konferencija Milojeva posle meca, svaka rec na mestu.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Qg3Ud5vVDhw
                    Last edited by Krvavo koleno; 25-08-17, 08:12.

                    Comment


                    • https://www.youtube.com/watch?v=lq-kmyunKJk Zvezda igra totalno drugacije od drugih!

                      Comment


                      • Jel Perce radi majce LE 2017/18

                        Comment


                        • Idemo dalje, nema stajanja. Kakav divan osećaj, već pomalo zaboravljen. Hvala celoj ekipi, baš hvala!

                          Comment


                          • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                            Stvarno su momcine. Rodic je igrao sa polomljenim prstom. Suze njihove sve govore.. Stranci, onaj klip gde Boaci place.. Uh.. Donald i Kanga sa krugom oko stadionaa.. I na kraju Jovanine suze. Stvarno emotivno. Mali korak ali veliki za nas na vise polja. Trebalo nam je ovo.
                            Jako dobra konferencija Milojeva posle meca, svaka rec na mestu.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Qg3Ud5vVDhw
                            Ja se i dalje pitam čime smo mi zaslužili Boćka? Ove emocije nisu laž i starletizam već iskrene prave emocije.
                            Last edited by nebitan; 25-08-17, 08:43.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Gledajuci malo ove izjave posle meca sticem utisak da je najblizi odlasku Richmond...cak se cuje da mu Borjan kaze "you need to stay here now"...Donald kao iz topa na pitanje da li ostaje..."Da" ...Kanga je ocigledno imao dosta problema posle onog crvenog kartona prosle sezone cak je i Mic apelovao da se to zaboravi i da se momak iskupio ovim partijama, izgleda je bilo mnogo idiota koji su mu pisali ko zna kakve gadosti u prethodnom periodu...moramo da ga platimo, ovakav Kanga je srce ovog tima...Srnic je cini se isto na izlaznim vratima, vidi se kako tugaljivo prica...i on bi ostao da igra ovo sto su teskom mukom zaradili...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Poenta oko ostanka igraca je takva da ako ostanu mora da ostanu i za kvalifikacije za Ligu Sampiona a ne samo do zime. Mozda je nekom to daleko, ali uprava mora takve uslove da postavi.

                                Comment

                                Working...
                                X