Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako brze vreme tece kad gledas snimak...dok sam gledao live imao sam osecaj da je utakmica trajala 3 sata...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Kako brze vreme tece kad gledas snimak...dok sam gledao live imao sam osecaj da je utakmica trajala 3 sata...
      Meni je 3 sata trajalo samo ono posle penala...

      Comment


      • Zamalo zaplakah kad videh jovanu kako place...no nisam se dao. Kakva emocija je Zvezda!
        Last edited by crni_redstar; 25-08-17, 00:03.

        Comment


        • Čestitke ljudi, zamalo nisam umro. Ne mogu još sebi da dodjem, kući sam došao. Jovana je bivša devojka Velje Dunjića i velika zvezdašica i ne čudi. Žule i Savke volim braću. Hvala svim igračima. Hvala Miloje tebi najviše, hvala Terziću i ne sprdam se hvala Vučiću. Evo i Terza se zahvaljuje sigurno ne bez razloga. Da je neka druga vlast, možda bi nam katanac danas visio na kk a fk se raspao. Živeli!

          Comment


          • Hvala mrkeli, niko da spomene coveka koji je omasio rikardinja ali pokidao sva ostala pojacanja!

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Čestitke ljudi, zamalo nisam umro. Ne mogu još sebi da dodjem, kući sam došao. Jovana je bivša devojka Velje Dunjića i velika zvezdašica i ne čudi. Žule i Savke volim braću. Hvala svim igračima. Hvala Miloje tebi najviše, hvala Terziću i ne sprdam se hvala Vučiću. Evo i Terza se zahvaljuje sigurno ne bez razloga. Da je neka druga vlast, možda bi nam katanac danas visio na kk a fk se raspao. Živeli!
              Na zalost si u pravu. Samo ako mozes nemoj nemoj mu zahvaljivati-unistava nam kako ekonomiju tako i mozgove.

              Comment


              • Da li ce tobijas stile biti kaznjen?

                Comment


                • Utisak mi je da su igraci ovu kampanju odradili maestralno, ali da ovo apsolutno nije maksimalni domet ove ekipe. Kao da smo kroz salu prosli ove kvalifikacije. Takav mi je utisak. Ima puno rezervi kod svih igraca. Kad smo izbacili klub od 80 miliona, onda i sutra u grupi Lige Evrope nece biti mnogo klubova sa vecim budzetom od Krasnodara. Postepeno se obnavlja kult Marakane. Bicemo nezgodni svima, ma bicemo za izbegavanje. Fudbal se vratio u Ljutice Bogdana.

                  Comment


                  • Originally posted by crni_redstar View Post
                    Na zalost si u pravu. Samo ako mozes nemoj nemoj mu zahvaljivati-unistava nam kako ekonomiju tako i mozgove.
                    Uništavaće svako ko dođe, rodoljub na vlasti neće biti. Ako je uništitelj daj bar nek ne uništava i Zvezdu. Ovde pričam sa aspekta Crvene Zvezde.

                    Comment


                    • Evo i mene aaaaaaaa!!! Napisacu komentar bez citanja ostalih, znaci samo ono sto se moglo videti sa severa, pa cu sutra procitati kako je to "objektivno" izgledalo. Prvo svaka cast igracima, BRAVO!!

                      1. E, sad da pocnem sa utiscima. Prvi golnisam mogao da vidim(video sam prvobitni sut, ali odbitak ne) jer sam bio bukvalno u samom centru iza gola i nekih desetak redova nize je konstantno mahao lik sa barjakom i svake 2 sekunde ti pola terena mlatene pokrije.

                      2. Kangin gol sjajan, i u opste dobra kontrola vrhunska njegova utakmica.

                      3. Frimpong mirniji nego sto sam ocekivao i bez neke licne greske(ne znam koje gresio ono u guzvi), Stojkovic dobar.

                      4. Borjan siguran na visokim loptama, sutevi su sve jedva dolazili, svaka mu cast za ono na kraju. Jedina mana, u prvom pol. konstantno ispucava u aut.

                      5. Boaci se danas posebno u drugom jako dobro gradio. Radonjic brz.

                      6. Hajde toliko o igracima, sudija vrlo vrlo vrlo los. Nikome nije bilo jasno zasto penal i zasto toliko faulova za njih na sredini(kao i oni u nadoknadi). Opet ponavljam, mozda je sve bilo, preko TV se mnogo bolje vidi, ali ovo je utisak koji je imalo 100 ljudi oko mene. Posle penala nema ko se nije setio Bordoa. Nadoknada u prvom poluvremenu skandalozna.

                      7. Rusi do penala nista nisu igrali. Imam utisak da nam je Kangin gol poklonio 30 minuta jer su bili potpuno bezidejni(ili je meni malo palo srce iz grla na 2:0).

                      8. Velika pohvala za navijace, osim par petardi na pocetku, i par baklji na kraju, apsolutno bez incidenata. Ne znam sta je koreografija bila. Ono sto mi je drago da se nije pevalo "braci" nego smo konacno stali samo uz svoj tim. I nije bilo nekih politikanizovanja tipa Rusija ovo Rusija ono. Vidim kako su "braca" gospodski postupila u 95om kod korner zastavice na severu sa Kangom. I najbitnije od svega, ja ne znam da li su se svi toliko uzelezi Evrope kao i vodje, tako da je zadnjih pola sata navijanje islo stani kreni, ali ne u negativnom smislu, nego se tacno videlo da svi ukljucujuci i vodje prate i osecaju igru uz dozu napetosti i straha od primanja gola. Videlo da je svima jako stalo, pa se osetilo i u navijanju. Ali opet kazem pozitvna stvar, prvi put da mi se to desi na severu.

                      9.Nije mi jasna bilo ubacivanje Pesica(i bilo kog drugog spica) na 2:0 ali bas me briga.

                      10. Kakav je stampedo bio na izlazu,bukvalno do med. centra i Maksija nisi uopste hodao nego te je nosilo guranje otpozadi. Ne znam kako su klaustrofobicari izasli na kraj., kad apsolutno nista ne zavisi od tebe.

                      11. Bilo je uputsvo za koreografiju i molba da je ovo najteza do sada, i da i mala pomeranja mogu da je pokvare. kazem jos uvek nemam pojma sta je bilo.

                      12. I za kraj, nista Rusi nisu igrali(nijedna stopostotna, mozda je bila jedna u prvom pol. ali nisam video od "barjaktara") potpuno smo zasluzeno prosli.

                      13. A vala i zasluzili smo vise tu Evropu. Znao sam da ce biti golgota, ne mozemo mi drugacije. Tako je bilo i kad smo osvajali. Cilj ispunjen, ljdi presrecni, sad me bas briga za grupu, to ce se samo navijati pozitivno ali sa manje patnje.

                      Pozdrav svima i napred Zvezda! Sutra kad pregledam komentare i pogledam HL preko TV napisacu novi komentar sa vrv razlicitim misljenjem.



                      11.

                      Comment


                      • @madrid Uglavnom se to isto videlo i na TV-u. Sto se tice navijanja ja sam jako lose cuo sever. U zadnjih 10 minuta su valjda propevali onako kako treba, Zvezdi da bodre kako treba.

                        Comment


                        • Originally posted by suptil View Post
                          Utisak mi je da su igraci ovu kampanju odradili maestralno, ali da ovo apsolutno nije maksimalni domet ove ekipe. Kao da smo kroz salu prosli ove kvalifikacije. Takav mi je utisak. Ima puno rezervi kod svih igraca. Kad smo izbacili klub od 80 miliona, onda i sutra u grupi Lige Evrope nece biti mnogo klubova sa vecim budzetom od Krasnodara. Postepeno se obnavlja kult Marakane. Bicemo nezgodni svima, ma bicemo za izbegavanje. Fudbal se vratio u Ljutice Bogdana.
                          Pa i nismo bili kompletni poslednje 2 utakmice koje su bile najvažnije. Protiv Sparte Radonjić se tek uigrao, a utakmice pre Sparte nisu nikakav reper. Sutra nam je potrebno malo sreće i možemo da se čak nadamo proleću, ili makar zimskoj utakmici, u Evropi.

                          Sinoć je dosta "jakih" timova poispadalo, a iz drugog i trećeg šešira ima gomila timova koji su ili slabiji ili u najbolju ruku jednaki Krasnodaru i Sparti. Za ove iz prvog šešira nam treba malo sreće pri žrebu. Kako je nismo imali sa Krasnodarom a pogotovo sa Spartom red je sutra da nam kuglice budu naklonjene. I ne, ne želim nikakve Milane, Arsenale, Bilbae i ostale ale, želim ono što je najbolje za Zvezdu.
                          Sa Milanom i Arsenalom možemo da dogovorimo randevu sledeće godine u CL.
                          Ako uspeju da se plasiraju

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Utisak mi je da su igraci ovu kampanju odradili maestralno, ali da ovo apsolutno nije maksimalni domet ove ekipe. Kao da smo kroz salu prosli ove kvalifikacije. Takav mi je utisak. Ima puno rezervi kod svih igraca. Kad smo izbacili klub od 80 miliona, onda i sutra u grupi Lige Evrope nece biti mnogo klubova sa vecim budzetom od Krasnodara. Postepeno se obnavlja kult Marakane. Bicemo nezgodni svima, ma bicemo za izbegavanje. Fudbal se vratio u Ljutice Bogdana.
                            Prosli smo ovaj dvomec sa dva povredjena igraca koji su nam jako bitni jer za njih nemamo adekvatne izmene. Plus smo svi pomalo zaboravili da smo vec doveli Krsticica koji je za nase prilike odlican igrac. Naravno da ovaj tim jos uvek nije rekao sve sto ima da kaze. Mi smo vec protiv Sparte pokazali da smo bolji nego sto i igraci sami misle, i taj dvomec i ovaj protiv Rusa smo odigrali dosta rezervisano i na momente uplaseno a sada vise nemamo cega da se plasimo jer nemamo sta da izgubimo. Ako budemo imali iole korektan zreb moci cemo mozda i da se pobijemo za drugo mesto u grupi.

                            Jedino cega se bojim su neke nekontrolisane prodaje i Terziceve alavosti da kroz transfere naplati ovaj rezultat, Milojevic je zasluzio da mu se ne cacka tim s kojim je usao u Ligu Evrope. Po meni Boaci, Kanga i Donald moraju da ostanu bar do zime, ne samo zbog toga sto su nam bitni za igru vec i zbog toga sto ocigledno veoma dobro funkcionisu zajedno. Staro, zlatno pravilo je da se ne menja ekipa koja pobedjuje. Neka vide ako mogu da utope par igraca koji nisu u konkurenciji za tim, ako moze da se zaradi a ako ne onda bar da ne placamo previse plata bespotrebno pa da tu ustedimo. Na kraju krajeva, ne ulazimo mi ni svaki dan ni svake godine u ligaski deo evropskog takmicenja, red je da uprava pokaze da je dorasla ovome sto su Milojevic i igraci uradili.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • @Keylor
                              Ја сам јако заинтересован за Арсенал. Више за гостовање и Лондон, због Тотенхема и њиховог шопа Бити у групи са Енглезима је фудбалска срећа, говорим са становишта гостовања навијачких путовања. Замислите једног Енглеза, Ницу, гостовање на Азурној обали. Биће ово сјајна година за навијачки корпус. Коначно та Европа.

                              Comment


                              • Pa daj onda Totnam u 1/16

                                Comment

                                Working...
                                X