Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milic, jako jako zahvalan igrac, pravi rudar koji ce da razbija protivnicke zvezde.
    Ovako treba za derbi isti sastav, jedino Gobelja umjesto Rodice, koji vjerovatno nece biti spreman.

    Comment


    • Kako mi je drago sto je Radonjic dao gol, to ne mogu da opišem kao da sam ga ja dao čoveče.
      Zaslužio je realno gol, vjerujem da će mu ovo dići samopouzdanje.

      Kanga I Boaći moraju ostati!!!! Uprava nadam se da neće biti razmišljanja!
      Last edited by Constantin; 24-08-17, 23:57.

      Comment


      • Gde su sta rade Terzic vs Mrkela?

        Comment


        • I kartoni, bzvz....razumem radovanje kod gola. Međutim, moglo je skupo da košta. Eto kako jedan sudija može meč učiniti neizvesnim. Ono je pre bilo za faul nad Stojkovićem.
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Milicu izvini...

            Comment


            • Ono nije videlo faula, ovaj nesrećnik se zabija u Stojkovića i ovaj sudi penal. Kako sam se iznervirao kod tog detalja, da mi je bio blizu razbio bih facu onom Nemcu.

              Comment


              • Hvala treneru i svim igracima na divnoj noci koji su mi priredili,iako se sudija svim silama trudio da nas izbaci, nije mu to uspjelo.
                Najvece zasluge za ovaj uspjeh idu Milojevicu,koji je spremio sjajnu taktiku i odlicno pripremio ekipu za mec.
                Sta reci za Kangu, genijalac.Radonjicev prvijenac, sad ce da eksplodira imam osjecaj.
                Savic i Frimpong su odlicni bili, Stojkovic utakmica zivota, sve je zatvorio.Steta za Rodica, brz oporavak mu zelim.
                Milic izginuo na terenu,Boaci isto dobar.Uglavnom, svi su ostavili srce na terenu i svaka cast svima!

                Comment


                • Sve je gotovo, sve je pijano...

                  Comment


                  • Posto su verovatno svi igraci pomenuti osim jednog, ja cu da ga pomenem. Zvezda je imala mnogo velikih igraca koji su nosili kapitensku traku, na kraju je ona dosla na rame sjajnog momka iz Holandije koji je s terena vodio ovu ekipu majstorski. Milojevicu u zasluge ide i to sto je dao traku Donaldu koji je od prve utakmice u Surdulici pokazao kako jedan igrac treba da se ponasa kao Zvezdin kapiten. Mozda nije u rangu svojih velikih prethodnika po igri i znanju ali mi je bas drago da je ova ljudina kapiten Zvezde.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Krece snimak na arena sport 1

                      Comment


                      • Počinje snimak na Areni 1. Sad polako, gledati s razumijevanjem

                        Comment


                        • Ja ne smem.
                          Da ne padne gol u nadoknadi

                          Comment


                          • Aaaaaaa!!

                            Comment


                            • Ja i dalje ne verujem da je Zvezda dobila utakmicu na punoj Marakani u atmosferi opsteg hajpa i euforije. To je do veceras bio jasan znak da nemamo nikakve sanse.

                              Comment


                              • Ovim plasmanom u LE prevazisli smo kao klub onu stetocinsku nameru Miskovica od pre vise od 10 godina koja je urnisala klub. Ovim plasmanom postali smo sampioni Srbije. Ovim plasmanom obezbedili smo ogromnu sansu da sledece godine igramo Lugu Sanpiona. Hvala Miloje, hvala igracima.

                                Comment

                                Working...
                                X