Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Pazi ako Zvezda veže dve godine Evrope i proda Boaćija i par igrača, diže se rejting pa će i krljači moći za milion i po, dva u Rusiju, Kinu, itd.
    Ako Zvezda veže dve godine evrope ti "krljači" će postati raritet i kao takvi će se lakše i prodatizavaljati..
    Last edited by nebitan; 23-08-17, 14:55.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by taliesin View Post
      Ako pod incident racunas uspeh hajde ipak da sacekamo do cetvrtka uvece kad se zavrsi utakmica protiv Krasnodara. Do tada i eventualnog povoljnog scenarija po nas ovo je uspeh isto koliko je i prosle godine bio uspeh dvomec protiv Sasuola jer je u pitanju ista faza takmicenja. Nismo mi jos uvek postigli nikakav uspeh, samo smo dosli u situaciju da ga postignemo kao i nekoliko puta do sada.
      Tacno..no pre svega sam mislio na igre koje pruzamo...naravno slazem se da se uspeh pre svega meri rezultatom...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by taliesin View Post
        Ako pod incident racunas uspeh hajde ipak da sacekamo do cetvrtka uvece kad se zavrsi utakmica protiv Krasnodara. Do tada i eventualnog povoljnog scenarija po nas ovo je uspeh isto koliko je i prosle godine bio uspeh dvomec protiv Sasuola jer je u pitanju ista faza takmicenja. Nismo mi jos uvek postigli nikakav uspeh, samo smo dosli u situaciju da ga postignemo kao i nekoliko puta do sada.
        Jeste u pitanju ista faza takmicenja, ali smo tada kretali iz LS, sto je daleko bolji polozaj od kretanja iz LE, jer imas pravo i na popravni ako ispadnes. Sad smo izbacili protivnika vise, i bolje igramo, mada priznajem da sam prosle godine pred Ludogorec u BG bio daleko "nalozeniji" nego sad.

        Sto se prodaje tice, zavisi to i od tih igraca, da li oni sebe i dalje vide u Zvezdi, da li hoce da zabodu neku jacu lovu, itd, ne zavisi to samo od kluba, a glupo je drzati igrace koji su nezadovoljni. Ja se nadam da ce bar dvojicu od cetvorice stranaca da zadrze. Srnica bih prodao ako bude ponuda, ali sumnjam u to.

        Meni se svidja sto smo napravili dobru osnovu od domacih igraca. Krsticic je dobro pojacanje, on uz Donalda bi moglo opasno da bude. Ja bih voleo da se izbunari neko krilo, steta je sto smo Cavrica ispustili, ne verujem da je dostupan sad.
        Last edited by Markoss; 23-08-17, 15:07.

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
          Tacno..no pre svega sam mislio na igre koje pruzamo...naravno slazem se da se uspeh pre svega meri rezultatom...
          To je drugo i po meni mnogo bitnije, ako zadrzimo taj nivo igara i jos vise ga unapredimo onda cemo jednog dana prestati da razmisljamo o tome da nam je uspeh ulazak u grupne faze evropskih takmicenja. Ali, kao sto i sam rece, uspeh se meri rezultatom a rezultatski smo na nivou na kojem smo bili prosle godine.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Veliki i prebogati Celzi, je docekao Barsu u polufinalu LS na oranici.
            Murinjo je od igiraca trazio da bukvalno preoru teren, nekoliko dana pred mec zeleci da bude u sto gorem stanju kako bi poremetio tika-taka Ronaldinja i drugova.

            Comment


            • Originally posted by Markoss View Post
              Sinoc sam od jednog igraca Rada cuo da Bainovic dolazi u Zvezdu, mislio sam samo da je u pitanju "tiha patnja". Veznjak, krljac, otprilike ono sto je Jovicic igrao kod nas, fizicki je odlican, ali ne vidim neku ozbiljnu perspektivu.
              Bas takav nam je i potreban. Covek koji je za klupu i koji ce uskociti na kraci period kada se neko povredi ili odmara. Uz pravi rad moze i da napreduje. Mi vece promasaje pravimo sa skupim domacim i stranim igracima koji su vidjeni za prvi tim.

              Comment


              • Generalno ljudi će uvek da znate šta. Nikad nisu čuli za ovoga, a da je došao neki Rikardinjo, rekli bi takvog imate i u domaćoj ligi npr Bainović. Ljudi će uvek da pametuju. Zato se ništa i ne pitaju. I ovaj prelazni rok i prošli uprava je odradila dobro. Ruiz i Mouče su imali odličan CV, Edson je greška, Fibel pitanje kako bi igrao kod Miloja. Ovo ostalo kombine. Ali više je Grof zajebao nego uprava. I ona što ga nisu oterali, ali kako posle one sezone...


                Odličan prelazni rok!

                Comment


                • Ovaj iz Rada je neka šema.....muka mi od toga više.

                  Comment


                  • Nije šema.

                    Comment


                    • Od verdrijih vesti Planic (napokon) potpisao za nasu rumunsku sestru. Kod nas do privatizacije jedna evro sezona ce promeniti apsolutno nista. Komsije su igrale gotovo svake godine citavu deceniju i dosle u stanje kakvo jesu, ali to ne smanjuje zelju da gledamo Zvezdinu jesen u evropi pa makar trajalo samo jedno "leto". Posle Sparte na Mari ljudi u cudu, zaboravili kakav je osecaj posle takvih pobeda, treba i neke nove generacije da dozive to.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Nije šema.
                        Verujem čuo si za ovog iz Rada, imaš dosta toga kršetnog da iskuckaš.

                        Pre si čuo za ove prevare iz Subotice što su dolazile....

                        Što se Planića tiče, mnogo bi bilo da na takvog panja dva puta potrošimo novce.

                        Comment


                        • Originally posted by Keylor View Post
                          Bas takav nam je i potreban. Covek koji je za klupu i koji ce uskociti na kraci period kada se neko povredi ili odmara. Uz pravi rad moze i da napreduje. Mi vece promasaje pravimo sa skupim domacim i stranim igracima koji su vidjeni za prvi tim.
                          Teoretski to ima smisla ali takvog jednog vec imas u Racicu, tu su mali Ilic, Andrija Lukovic za kojeg vrlo ozbiljno sumnjam da je gori igrac od ovog Bainovica iako se na njega ne racuna. Ne vidim sta ce nam jos i ovaj koji verovatno nije nimalo bolji ni od jednog od nabrojanih. Igrac za rotaciju znaci da imas igraca koji nije u prvom planu jer ima kvalitetnijih od njega ali je tu da zakrpi kad se povredi neki igrac ili nakupimo kartone. Koji je smisao drzati u timu igraca koji, na primer, ne moze da uskoci protiv Krasnodara pa makar bio i slabijeg kvaliteta ali bar znas sta mozes da ocekujes od njega? Ta prica tipa "ne treba nam za Krasnodar ali ce valjati za Macvu" je besmislica kojom se prikrivaju sumanuti transferi nepotrebnih igraca i drzanje u timu bivsih igraca tipa Milijasa koji je sam izjavio juce da je bivsi i da se na njega ne racuna protiv Krasnodara jer, eto, ima mladjih pa je doslo njihovo vreme. Pa, ako je doslo njihovo vreme sta ces ti u timu, care?

                          Igrac koji ne moze da igra na bilo kojoj Zvezdinoj utakmici je nepotreban igrac, s izuzetkom nasih klinaca za cije cekanje ima razloga. Ne kazem da treba da imaju ne znam kakav kvalitet ali ako nista drugo onda moraju da dobace makar do Milica ili Gobeljica koji nemaju klasu ali mogu da igraju na svim utakmicama a da ne budu ocigledan igrac manje. Sve drugo je besmisleno bacanje para. Ovaj je makar dosao kao slobodan igrac pa bar tu nismo previse osteceni ali svejedno plata mora da mu se daje.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Originally posted by Markoss View Post
                            Jeste u pitanju ista faza takmicenja, ali smo tada kretali iz LS, sto je daleko bolji polozaj od kretanja iz LE, jer imas pravo i na popravni ako ispadnes. Sad smo izbacili protivnika vise, i bolje igramo, mada priznajem da sam prosle godine pred Ludogorec u BG bio daleko "nalozeniji" nego sad.

                            Sto se prodaje tice, zavisi to i od tih igraca, da li oni sebe i dalje vide u Zvezdi, da li hoce da zabodu neku jacu lovu, itd, ne zavisi to samo od kluba, a glupo je drzati igrace koji su nezadovoljni. Ja se nadam da ce bar dvojicu od cetvorice stranaca da zadrze. Srnica bih prodao ako bude ponuda, ali sumnjam u to.

                            Meni se svidja sto smo napravili dobru osnovu od domacih igraca. Krsticic je dobro pojacanje, on uz Donalda bi moglo opasno da bude. Ja bih voleo da se izbunari neko krilo, steta je sto smo Cavrica ispustili, ne verujem da je dostupan sad.
                            Cekaj pa ako toliko zavisi od igraca onda ne razumem sta ugovori onda predstavljaju i zasto klubovi npr placaju obestecenja ako se na kraju najvise pita igrac? Sta on ima da bude nezadovoljan cime, platom? Sve ovo se odnosi u slucaju da prodjemo u LE, ako ispadnemo onda je logicno da ovi pominjani odu, jer onda je to i interes kluba.

                            Comment


                            • Originally posted by 011 View Post
                              Cekaj pa ako toliko zavisi od igraca onda ne razumem sta ugovori onda predstavljaju i zasto klubovi npr placaju obestecenja ako se na kraju najvise pita igrac? Sta on ima da bude nezadovoljan cime, platom? Sve ovo se odnosi u slucaju da prodjemo u LE, ako ispadnemo onda je logicno da ovi pominjani odu, jer onda je to i interes kluba.
                              Postoji nesto sto se zove ljudski odnosi. Ako te je neko zaduzio kao npr nas Boaci, a on zeli da ode i da se finansijski obezbedi za vjek i vjekova i da igra npr bundes ligu, a uz to ce i klub finu lovu da zaradi- onda bi bilo dosta jajarski da ga sprecavamo u tome. Isto tako, mi kada budemo postovali ugovore i isplacivali igrace redovno, onda cemo moci da se pozivamo na tu stavku.

                              Donald je npr u junu rekao ljudima u klubu da hoce da ide da igra za vecu lovu. Sad je i on euforican oko svega ovog, ali ako se ispadne iz LE, naravno da se mora sesti i popricati sa njim oko svega, naravno ukoliko se prodje- onda bi i on hteo da digne sebi cenu igranjem u Evropi.

                              Bainovic je zamena za Jovicica, nece on biti konkurencija ofanzivnim igracima, verovatno ce samo Racicu da smanji minutazu, ali pitanje je koliko ce igrati.
                              Last edited by Markoss; 23-08-17, 20:13.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Verujem čuo si za ovog iz Rada, imaš dosta toga kršetnog da iskuckaš.

                                Pre si čuo za ove prevare iz Subotice što su dolazile....

                                Što se Planića tiče, mnogo bi bilo da na takvog panja dva puta potrošimo novce.
                                Za šeme iz Subotice nisam znao tada, samo sam čitao saopštenja, pri tom mislim da je greška bila sa Miloševićem, bolje da je on igrao umesto Andjelka, dok ne stekne samopouzdanje i rutinu. Mislim logično je da su bile šeme, sad na kraju. Da li zbog Plavše ili...

                                Nije greška i nije šema prosto jer dolazi iz FK Rad. Nisam čuo ništa. A i ima mi logike. Odu Donald i Le Talek, povredi se npr Gobeljić, možeš samo da se za glavu hvataš sa Ilićima bez seniorskog iskustva i sa Račićem. Ovo je igrač za klupu od koga će Miloje pokušati da napravi igrača zadatka. Da udje po pola sata i da trči kao nenormalan.

                                Comment

                                Working...
                                X